Kadın Dizisi 1. Bölüm Özeti

Burak 25 Eki 2017 Haberler  0

Baş rollerini Özge Özpirinççi Caner Cindoruk  ve Bennu Yıldırımlar ın paylaştığı Fox Tv nin beklenen dizisi Kadın izleyicisi ile buluştu. İlk bölümü izleyenlerden olumlu not alan dizi sosyal medyada da adından oldukça söz ettirdi.

1.Bölümde neler yaşandı ?

Onur a dedesinden yüklü bir miras kalmıştır ancak mirası alabilmesi için evlenmesi ve çocuk sahibi olması gerekmektedir. Onur zorlada olsa annesinin ayarladığı bir randevuya gider. Lale de benzer durum için aynı mekandadır. Birbirlerini tanımayan ikili yanlış anlaşılmalar nedeniyle tesadüfen aynı masaya otururlar. Bu yanlışlık onları sürpriz olaylara hazırlayacaktır.

Kadın Dizisi Konusu

2013 yılında Japonya’da ve bir çok dünya ülkesinde ekranlara  gelen  Yuji Sakamoto’nun Woman dizisinden   uyarlanan  Kadın dizisinde , kocasını kaybettikten sonra iki çocuğuyla yaşam mücadelesi veren Baharın hikayesi anlatılmaktadır. Tüm zorluklara rağmen çocuklarını koruyup kollamayı ve güldürmeyi başaran Bahar annesi tarafından 8 yaşındayken terkedilmiştir. Daha sonra babası ve  babaannesini de kaybeden Bahar hayatta kimsesiz kaldığını düşünerek ümitsizliğin içinde boğulduğu bir anda Sarp’la tanışır.

Tutkulu bir aşkın ve evliliğin ardından iki çocuk sahibi olan bahar beklenmedik şekilde Sarpın hayatını kaybetmesiyle yeniden yalnızlığa gömülmüştür. Sarp la yaşadığı günlerin anılarıyla hayatta kalan Bahar kalbini başka bir aşka kapatmıştır. Ancak onu henüz sekiz yaşında terk eden annesinin tekrar hayatına girmesi ve taşınmak zorunda olduğu yeni mahallesi ona beklenmedik yeni kapılar açar.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kadın Dizisi 1. Bölüm Özeti” üzerine 1 yorum

  1. Ülker azeri dedi ki:

    Bence BAHAR çocuklarını ” bakamyorum” behanesiyle sokaklara atan tüm kadınlara örnektir:-)
    Ben bu diziyi gerçektende çok sevdim. Helal olsun bu diziyi yapanlara:-)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.