Kadın 7 Ocak Salı 2020 Yeni Bölüm Var mı? 78. Bölüm Ne Zaman?

Burak 06 Oca 2020 Kadın  0

Salı günlerinin vazgeçilmezi olan Kadın dizisi hız kesmeden yeni bölümleriyle izleyiciyi hüzünlendirme görevini başarıyla yerine getiriyor. Dram dolu olan dizinin en büyük rakibi Hekimoğlu dizisi olacak gibi görünüyor. Yayın hayatına yeni başlayan hekimoğlu dizisi ilk 2 bölümünde top 10 sıralamasında kendine yer bulmuştu. Önümüzdeki yeni bölümlerde sırlamada dip dibe yarış vereceğini düşünmekteyiz. Belirli kitleye ulaşan, ulaştığı kitleye sahip çıkmayı bilen Kadın Dizisi 7 Ocak Yeni Bölüm Var mı? Yok mu?

Japon kaleminden olan Woman dizisinin uyarlaması olarak çekilen Kadın dizisi, samimi hikayesi başarılı oyuncu kadrosu ile birlikte uzun soluklu bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Fox TV’nin iz bırakan yapımlarından biri olacağını düşündüğümüz dizide başrol oyunculuğunu Özge Özpirinççi üstleniyor. Başarılı oyuncu dizinin kaderini belirleyen önemli etkenlerden biri. Gösterdiği performans, sarf ettiği efor ile birlikte seyircinin takdirini kazanmaya devam ediyor. Bahar’ın biraz neşeli biraz üzüntülü hallerini izlediğimiz dizide seyircinin yüzünü güldüren güldürdüğü kadar da hüzünleten bir çok sahneye yer veriliyor.

Kadın 78.Bölüm 7 Ocak Salı Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Fox TV dahil bütün kanalların 2 haftalık tatile girdiğini hepimiz duymuştuk. Sadece dizilerin değil çeşitli programlarında girdiği bu tatil herkesi üzmüş durumda. Verilen aranın sebebi ise yeni yıl reklam anlaşmaları olarak gösteriliyor. Kanalların yıllık reklam anlaşması yaptığı firmalarla anlaşma yenileme süreçlerinin maksimum 2 hafta süreceğinden dolayı zarar etmemek adına dizilerin yeni bölümlerine yer verilmiyor. Kadın Dizisi Yeni Bölümü 14 Ocak Salı günü Fox TV ekranlarında nefes kesen 78. bölümüyle bizlerle olacak.

Kadın Dizisi 77. Bölüm 78. Bölüm Özeti Fragmanı Detaylı
Kadın Dizisi 76. Bölüm Fragmanı
Kadın Dizisi Gülten (Nihal Menzil) Kimdir?
Kadın Dizisi Yeliz Öldü mü ? Ayça Erturan Diziden Ayrıldı mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.