Kadim Yaşar Kimdir ? Kayıtdışı ‘Ekibin Yumruğu Çavuş’

Burak 06 Eyl 2017 Kayıtdışı  0

Tanıtım fragmanı da yayınlanan dizi Kayıtdışı dizisinde karakterler ortaya çıkmaya başladı. Dizide Ekibin Yumruğu Çavuş rolünü Kadim Yaşar oynayacak. Öte yandan dizide uluslararası bir suç organizasyonunu ortaya çıkarmak için çalışan bir istihbarat ajanının maceraları anlatılacak. Kayıtdışı Fox TV ekranlarında Eylül ayında yayınlanacak.

Fox TV ekranlarında Eylül ayında yayınlanacak olan dizinin yönetmenliğini  Cevdat Mercan, yapımcılığını Red Arrow Entertainment bünyesindeki Karga Seven Pictures üstleniyor. Dizinin senaryosunu Şahin Altuğ ve Caner Güler yazarken dizinin başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert gibi ünlü isimler bulunuyor.

Kadim Yaşar Kimdir ?

Kayıtdışı dizisinde Ekibin Yumruğu Çavuş karakterini oynayacak olan Kadim Yaşar  1 Ocak 1976 yılında Muş’ta dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı, Tiyatro Bölümü mezunudur. Fırtına, Öldür Onu, İki koca Adam, Tek Türkiye, Hayatımın Kadınısın, Yağmurdan Sonra, Yeşeren Düşler, Aşka Sürgün,Beşinci Boyut ve Şubat Soğuğu gibi dizi ve filmlerde rol almıştır. Çağdaş Adıyeke ile 2009 yılında evlenmiştir.

Kayıtdışı Tanıtım Fragmanı

Kayıt Dışı Neden Yok ? Final mi Yaptı ?
Kayıtdışı İzleniyor mu Reytingleri Nasıl
Kayıtdışı Adnan Kimdir (Uğur Polat Kimdir? Kaç Yaşında)
Kayıtdışı Arda Kimdir? (Burak Yamantürk Kimdir? Kaç Yaşında? )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir