Kaçın Kurası Tanıtım Fragmanı Videosu

1 yorum
216

Kaçın Kurası Dizisi Tanıtımı

kacin-kurasi-dizisi-resimleri

Atv ekranlarının yeni revizyon dizisi Kaçın Kurası cumartesi günleri Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Eylül ayı sonunda Atv ekranlarında olacağı açıklanan Kaçın Kurası dizisinin Rengarenk dizisinin devamı olduğu açıklandı; ancak Kaçın Kurası dizisi ile Rengarenk dizisi arasında her hangi bir senaryo bağlantısı olmayacak.

Ntc Medya daha önce Acil Aşk Aranıyor dizisinde de bu yöntemi denemişti. Acil Servis dizisinin tutmaması ile 3. hafta yayına ara veren Ntc Medya daha sonra hem senaryoda hemde oyuncu kadrosunda değişikliğe gitmiş ve yeni senaryosu ile Kaçın Acil Aşk Aranıyor dizisi çok sevilmiş ve 2 sezon devam etmeyi başarmıştı.

Kaçın Kurası dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakterleri de açıklandı. Kaçın Kurası dizisi oyuncu kadrosu ve karakter açıklamaları için tıklayınız

Kaçın Kurası dizisi çekimleri ise bu hafta başladı. Kaçın Kurası dizisi Rengarenk dizisinin 17 eylül cuma akşamı final yapmasının ardından 24 eylül cumartesi akşamı ekranlarda olması bekleniyor.kacin-kurasi-dizisi-tanitimi-resimleri

Kaçın Kurası dizisinde Selin Şekerci’nin Serhat Teoman ve İbrahim Kendirci arasında kalacağı ve hangisi ile aşk yaşayacağını seçmekte zorlanacağı düşünülüyor.

Kaçın Kurası 1. Bölüm Fragmanı

Related Post

READ  Kaçın Kurası Dizisi Oyuncular Kadrosu ve Fragmanı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kaçın Kurası Tanıtım Fragmanı Videosu (1 Yorum)