Kaçın Kurası Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Bitecek

Kaçın Kurası Dizisi Final Tarihi

kacin-kurasi-dizisi-final

Atv ekranlarında ne yazık ki dikiş tutmayan Rengarenk dizisine  Ntc Medya tarafından yeni bir dikiş daha atıldı. Rengarenk dizisi oyuncu kadrosu baştan sona yenilendi. Aynı zamanda dizinin ismi de yönetmeni de senaristi de değişti. Bakalım Kaçın Kurası dizisi tutacak mı?

Kaçın Kurası dizisi tutmadı. Kaçın Kurası dizisi 14 ekimde final yaparak ekranlara veda edecek.

Kaçın Kurası Dizisi ne yazık ki tutmadı. Kaçın Kurası Dizisinin saati değiştirildi. Kaçın Kurası Dizisi artık cuma geceleri 22:00da ekranlarda olacak.

Kaçın Kurası Dizisinin 4. bölümü ile 14 ekim cuma gecesi 22:00’da  Final bölümü ie Atv ekranlarında olması bekleniyor. 

Kaçın Kurası Dizisi Reytingleri

Kaçın Kurası 1. Bölüm 23 Eylül Cuma 1.96 reyting ile 21. sırada

Kaçın Kurası 1. Bölüm 30 Eylül Cuma 1.12 reyting ile 41. sırada kendisine yer bulmuştur.

Kaçın Kurası dizisine dikiş tutmadı. Kaçın Kurası dizisi reytingleri ile çok şaşırttı. Her ne kadar Serhat Teoman’ın performansı beğenilse de reytinglerin bu kadar düşük olması Atv’yi çok zor durumda bıraktı ve final kararı almak zorunda kaldı.

 

Kaçın Kurası dizisi yeni bölümü ile 23 eylül cumartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek. Bakalım Kaçın Kurası dizisi 1. bölüm ne kadar izlenecek. Kaçın Kurası dizisi konusuna bakıldığında Rengarenk  dizisinin devamı niteliğinde olduğu görülebilir.

Kaçın Kurası dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakterleri de açıklandı. Kaçın Kurası dizisi oyuncu kadrosu ve karakter açıklamaları için [mavibuton]tıklayınız[/mavibuton]

Renk İzmir’den dönüp Can’dan ayrıldıktan sonra kendisini işine verir ve çok da başarılı projelere imza atar. Renk dizilerinde başarıyı yakalamıştır; ancak aşk ona çok uzaktır. Renk’in aklını ise hiç tahmin etmeyeceği biri çalar.

Görüldüğü üzere Rengarenk’in sevilmeyen senaryosu üzerine bir dikiş atılmış ve izleyicinin yeniden ilgisi çekilmeye çalışılmıştır; ancak bu dokunuş çok hızlı olmuştur. Senaryo yazılmaya devam edilmektedir. Bu kadar alel acele yapılmış bir dizinin çok tutmasını beklemiyoruz; ancak en az 7 bölüm yayın garantisi verildi.

Atv ile Ntc Medya arasına yeni yapılan sözleşmede Kaçın Kurası dizisinin en az 8 bölüm yayınlanmasına karar verilmiştir. Böylelikle Rengarenk’in yayınlanan 7 bölümü ile toplam 15 bölüm yayınlanacaktır.

Kaçın Kurası Ne Zaman Bitecek?

Kaçın Kurası dizisi reytingleri beklendiği gibi iyi gitmedi ve 14 ekim cuma günü final yaparak ekranlara veda edecektir. Kaçın Kurası dizisi izleyici tarafından sevilmedi.

Kaçın Kurası dizisi reytingleri açıklandığında bu soruların cevabı daha net görülebilir.

Kaçın Kurası Fragmanı

 

Kaçın Kurası Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Bitecek (3 Yorum)

  1. ATV… Görsel medyanin Kanal D’den sonra gelen “yüz karasi”…
    Türkiye’deki yayin akisini bilmem, ama Avrupa yayin akisi düpedüz seyirciye “KÜFÜR”… Dogal ve hukuksal olarak biz seyircilere de küfretme hakki doguyor ve ben bu hakkimi severek kullaniyorum.Dizi özeti + reklamlar…reklamlar..özet bitti…”Dogrudan Satis” adli Avrupali Türklerin parasinda gözü olan ve 1 saat süren “REKLAM”…ve nihayet dizi yeni bölüm + reklamlar…reklamlar. Ne diyeyim, benden ana-avrat-amca-baci (HAKKIM)! Arkalari saglam olmasa bu kanal coktaaaaaaan satilmisti da….

  2. Madem en az 8 bölüm daha lazımdı niye yapmadiniz ya instagramda bile ne kadar takipçisi var bitirmeyin ya lütfen

  3. rengarengi beğenmiş hatta iple çekiyor eğlenerek ve merakla izliyorum. Ama bir dizinin daha başında kadrosu değişir mi.Bu olmadı Bu dizi çoktan final yaptı haberleri yok.