Kaan Yıldırım Kimdir ? (Klavye Delikanlıları Kerem ) Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı

Süreç Film & Ali Gündoğdu’nun yapımcılığını üstlendiği Klavye delikanlıları dizisinde yeni karakterleri tanıtmaya devam ediyoruz. Yönetmenliğini Yahya Samancı’nın yapacağı dizide  Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın, Selen Seyven, Seray Sever, Gül Onat, Cengiz Küçükayvaz, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Taşbaş, İpek Tenolcay ve  Mert Asker gibi oyuncular yer alıyor.

Klavye Delikanlıları Kerem Kimdir ?

Kaan Yıldırım’ın oynayacağı Kerem tıpkı arkadaşı gibi ömrünü bilgisayar başında geçiren, deyim yerindeyse a sosyal bir yaratık…İnsanların yüzlerine söyleyemedikleri lafları internet üzerinden korkusuzca söylemekteler. Ancak daha sonra dijital bir dolandırıcı çetesinin içinde yer alacak.

Kaan Yıldırım Kimdir ?

Klavye Delikanlıları dizisinde Kerem olarak karşımıza gelecek olan Kaan Yıldırım 24 Aralık 1986 yılında İstanbul’da doğdu. 30 yaşındaki Kaan  İngiltere’de Londra Brunel Üniversitesi Pazarlama Bölümünden mezun oldu. Ulan İstanbul dizisinde Ferdi karakteri ile tanındı.  15 Mayıs 2016 tarihinde Ezgi Eyüboğlu ile evlendi. Son olarak Kalbim Yangın Yeri (Volkan) dizisinde oynadı. 

Kaan Yıldırım İnstagram

https://www.instagram.com/kaannyildirimm/?hl=tr

Klavye Delikanlıları Tanıtım Fragmanı

dizibilgi google play