Kaan Yıldırım Halka Dizisinden Neden Ayrıldı? Halka Kaan Neden Yok? Öldü mü?

Burak 04 Ağu 2019 Halka  0

Kaan Yıldırım instagram sayfasından yaptığı bir açıklama ile diziye veda ettiğini duyurdu. 

TRT’nin en çok izlenen ve başarılı dizileri arasında yer alan Halka, sezon finali ile dizi severlerden tam not aldı. Unutulmaz, heyecan dolu sezon finaliyle zihinlerde yer edinen Halka’da, Kaan tüm gerçekleri öğreniyor ve perişan oluyor. Cemal ve Kaan’ın tartışmasına şahit olan Cihangir, Kaan ile ilgili duyduları karşısında şok oluyor. Kuyusunu kazdığını, kendisini sattığını, kandırdığını düşünen Cihangir, Kaan’a silah doğrultuyor. Küçük Halka’nın üyeleri büyük tehdit altında… Halka’nın sonunu getirmek, evrakları yok etmek isteyen Kaan ve Cihangir hayatlarını hiçe sayıyor. Her yeri ateşe veren Kaan ve Cihangir ölüyor mu?

Halka Sezon Finalinde Neler Yaşandı? Halka Son Bölüm Özeti

Cihangir Kaan’ın polise çalıştığını anlamıştır. Çağatay İskender’in yaşadığını anlamış ve onu Altemur’a götürmek üzere yola çıkmıştır. Sadece Cihangir ve Kaan’ın değil, İskender’in Müjde’nin hatta İlhan’ın da hayatları tehlikededir. Halka’nın içindeki küçük Halka, zor duruma düşecektir. Birlik olmaya en ihtiyaçları olduğu anda, geçmişteki sırların açığa çıkması herkesi birbirinden uzaklaştırmıştır. Bu durum Çağatay ve Altemur’a karşı herkesi savunmasız hale getirmekte, tehlikenin boyutunu ve gücünü büyütmektedir.

Kaan Yıldırım – KAAN KARABULUT Kimdir?

Yirmili yaşlarda dışa dönük, konuşkan, neşeli, hemen tepki veren, enerjik bir delikanlı. Başına buyrukluğu ve yerinde duramazlığıyla biliniyor. Kaan’ı soygun suçlusu bir mahkûm olarak tanıyoruz. Halkanın ilk ve büyük muamması olan Eren Karalubut’un katledilme görüntülerinin ona gönderildiğini, polisin de bu vesileyle olayları öğrendiğini anlıyoruz. Kaan, polisin özellikle de Cemal Sandıkçı ve Bahar’ın teklifiyle İlhan Tepeli’nin mafya örgütlenmesinin içine giriyor. Kaan’ın asıl amacı öncelikle hapisten çıkmak. Sonra kendisini tuzağa düşürenleri bulmak istiyor. Kaan’ın annesi Hümeyra’ya karşı kimseye göstermediği bir zaaf ve sadakati var. Hapisten çıkması için kendisine gelen polise bile olup bitenleri annesinden gizleyemeyeceğini söylüyor. Kaan, görünenin aksine, baştan beri kendisini tuzağa düşürenlerin peşinde. Annesinin sözünden çıkmayacağını söylerken kendine bir rol tasarlıyor. Mahkûm olma sürecinde polisle yaşadıkları nedeniyle polise güvenmiyor. Annesine de her şeyi anlatmıyor, onun duygusal tepki vereceğini, işleri zorlaştıracağını düşünüyor. İlhan Tepeli’nin yanında Cihangir’le tanışıyor ve onunla bir kader ortaklığına giriyor. Halka’ya karşı birlikte mücadele etmeye başlıyorlar.

Kaan Yıldırım Halka Dizisinden Neden Ayrıldı?

Yeni bir formatta yayına girecek olan Halka dizisi yeni karakterler, yeni oyuncular ve yeni hikayelerle yoluna devam edecek ve Kaan Yıldırım dizide olmayacak.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.