Kaan Taşener Rengarenk Dizisinden Neden Ayrıldı?

Kaan Taşener Rengarenk Dizisinden Ayrılacak mı?

serhat teoman rengarenkGünceleme: Rengarenk’ten Kaan TAŞENER’in ayrıldığı kesinleşti. Rengarenk’te Can karakterine hayat veren Kaan Taşener ayrıldığını sosyal medya üzerinden duyurdu. 

Rengarenk dizisine Kaan Taşener’in yerine farklı bir karakter ile Serhat Teoman dahil olacak. Serhat Teoman ile Selin ŞEKERCİ’nin canlandırdığı Renk karakteri aşk yaşayacak.

rengarenk can neden ayrıldı resimleri Atv ekranlarının sevilen dizisi Rengarenk’te şok bir ayrılık gerçekleşecek. İlk bölümü ile 8 temmuz cuma günü izleyicisi karşısına çıkan Rengarenk dizisi ne yazık ki darbe dönüşü beklediği reytingleri alamadı.

Rengarenk dizisi toplu reyting sonuçları

Rengarenk dizisi 8 temmuz cuma 1. bölüm 3.16 reyting ile 2. sırada

Rengarenk dizisi15 temmuz cuma 2. bölüm 2.48 reyting ile 3. sırada

Rengarenk dizisi 12 Ağustos Cuma 3. bölümü ile 1.27 21. sırada

Rengarenk dizisi 19 Ağustos Cuma 4. bölümü ile 2.0 7. sırada

Rengarenk dizisi26 Ağustos Cuma 5. bölümü ile 1.77 12. sırada  kendisine yer bulmuştur.rengarenk can öldü mü kaan taşener foto

Rengarenk dizisi yapımcısı Ntc Medya Rengarenk dizisinde bir geri dönüş efsanesi yapmak istiyor. Rengarenk dizisi için Atv’den son bir şans isteyen Ntc Medya düşük reytinglerin cezasını ise Kaan Taşener’e kesti.

İzleyiciden gelen Kaan Taşener romantik komedi de olmadı eleştirilerine kulak veren Ntc Medya Kaan Taşener’i dizide rol gereği öldürüp; onun yerine Selin ŞEKERCİ’ye daha uygun bir erkek başrol oyuncusu alacak. Bu başrol oyuncusu ise Serhat TEOMAN oldu

Kaan Taşener Rengarenk Dizisinden Ayrılacak mı?

Bu plan şuan sadece plan aşamasında faaliyete geçerse siz değerli ziyaretçilerimize konu ile ilgili bilgi vereceğiz. Bu planın hayata geçmesi ise şuanda çok zor görünüyor. Bu nedenle de biz Rengarenk dizisinden Kaan Taşener’in ayrılmasından sonra dizinin bir kaç bölüm sonra final yapacağını ve yeni sezona kalamayacağını düşünüyoruz.

READ  Rengarenk Can Ölecek mi? Can Rengarenk'e Geri Dönecek mi?

 Rengarenk Can ölecek mi?

Rengarenk dizisi senaristleri kısa zaman içinde daha önceden yazılmış senaryoyu değiştirmeye ve Can’ı öldürmeye çalışıyorlar; eğer yeni yazılan senaryo beğenilirse Can ölecek ve yerine başka bir başrol oyuncusu gelecek. Son gelen haberlerde ise Can’ın diziden ayrılacağı ve Serhat Teoman’ın diziye dahil olacağı kesinleşti

Rengarenk Final Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmamıştır.

Kaan Taşener Rengarenk Dizisinden Neden Ayrıldı? (8 Yorum)

  1. Hem can karakteri çok iyiydi , seneryo berbattı. Esas Renk in annesi , sevgilisi ve film sahibi oyuncu çok iticilerdi ve çok saçma oynuyorlardı. Ayrıca izmir den de ayrılarak iyicene soğumama neden oldu. Kısaca Atv de oldukları için kısa sürdü….