Jülide Ateş Show Ana Haber’de Neden Yok ? İstifa mı Etti ?

Burak 09 Oca 2018 Haberler  0

Show Tv’nin başarılı ana haber sunucusu Jülide Ateş istifa ettiğini açıkladı.

2015 ten bu yana Show Ana Haber’i sunan Jülide Ateş flash bir karar ile görevinden ayrıldığını açıkladı. Sunuculuk kariyerinde bir çok ödülünde sahibi olan Jülide Ateş Show Ana Haber’den neden ayrıldı ve bir sonraki projesi ne olacak sunuculuğa devam edecek mi ? Bu sorulara cevabı ve daha fazlasını sizler için araştırdık.

Jülide Ateş Neden İstifa Etti ? Başka Kanala mı Transfer Oldu ?

2 yıldan uzun bir süre Show Tv de ana haberi sunan Jülide Ateş istifa ettiğini açıkladı. Sosyal Medya hesabından paylaştığı mesaj ile ayrılık haberini veren Ateş Nedeninide açıkladı. Sevilen sunucunun ayrılık kararı bir çok takipçisi tarafından üzüntü ile karşılandı.

Yaptığı açıklamada öncelikle çalıştığı kanalara ve iş arkadaşlarına teşekkür ettiğini belirten sunucu 27 yıllık meslek hayatında edindiği tecrübeyi farklı bir alanda kullanmaya karar verdiğini belirttiği. Artık işinin rutine bindiğini ve yeni şeyler denemek istediğini söyleyen Ateş yerine biri bulunana kadar görevini sürdüreceğini ve kanalıda kesinlikle zor durumda bırakmayacağını ekledi.

1992 Yılında başladığı sunuculuk kariyerinde kısa zamanda yükselmeyi başaran Jülide Ateş 1994 yılında Reha Muhtar’ın ekibine dahil oldu. 1995 yılında ise Kanal D ana haberi sunmaya başladı. Tgrt , Star Tv , NTV ve Habertürk gibi kanallarda da yer alan sunucu kendisi gibi gazeteci olan EMre İskeçeli ile evli ve bir çocuk sahibidir.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Jülide Ateş Show Ana Haber’de Neden Yok ? İstifa mı Etti ?” üzerine 1 yorum

  1. Küpra dedi ki:

    Alışmıştık onu ekranlar da görmeye boşluk oldu üzüldüm yani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.