Jet Sosyete Melike (Aslı Bekiroğlu) Kimdir ?

Burak 06 Eyl 2019 Jet Sosyete  0

Jet Sosyete Disizi Melike Kimdir ? Gerçek Adı Yaşı Boyu Kilosu.

Aslı Bekiroğlu Bilgiler

Boyu: 1.62

Kilosu: 52

Doğum Tarihi : 16 Kasım 1995

Burcu : Akrep

Star Tv bin ekranlara gelmesi merakla beklenen dizisi Jet Sosyete’nin tecrübeli oyuncu kadrosunun yanı sıra genç isimlerde dikkat çekiyor. Vine fenomeni Aslı Bekiroğlu’da dizide yer alacak isimlerden biri oldu. Jet Sosyete Melike kimdir ? sorunusun yanıtını sizler için cevapladık.

Gülse Birsel’in yapımcılığındaki dizi de Aslı Bekiroğlu Melike Şahin karakterini canlandıracak. Vine fenomeni olarak ünlenen  Aslı Bekiroğlu’nun dizide nasıl bir karakteri canlandıracağı ile ilgili henüz net bir bilgi yok. Biz merak edenler için Aslı Bekiroğlu’nu yakından tanıyalım.

Aslı Bekiroğlu Kimdir ?

1996 İstanbul’da doğmuş ve bu ilde büyümüştür. İtalyan Lisesi’nden mezun olmasının ardından Bahçeşehir Üniversitesi beslenme bölümünü kazanmış ve burada eğitimine devam etmektedir. Küçüklüğünden bu yana oyunculuğa meraklı olan Aslı Bekiroğlu Vine isimli sosyal medya platformundan çektiği videolar ile büyük bir takipçi kitlesi kazanmayı başarmıştır. Burada elde ettiği başarının ardından reklam filmlerinde yer almaya başlamıştır.

Daha sonra “Beni Böyle Sev” isimli yapımda yer alarak dizi kariyerine başlayan genç oyuncu ardından mutluluk isimli dizide boy göstermiştir. Son olarak da “Gülümse Yeter” isimli dizide Yasemin karakterine hayat vermiştir. Jet Sosyete dizisindeki rolü ile ilk kez ön plandaki karakterlerden birini canlandıracaktır.

Aslı Bekiroğlu Oynadığı Diziler 

Daha önceleri vine çeken Aslı Bekiroğlu çektiği vine videoları sayesinde dizi ve sinema yapımcılarının ilgisini çekerek, sanat dünyasına adım attı. Oynadığı ve rol aldığı diziler ve yapımlar aşağıda listelenmiştir.

Beni Böyle Sev

Adı Mutluluk

Jet Sosyete Melike adlı karakteri canlandırdı.

Aslı Bekiroğlu Sevgilisi Kimdir ?

Daha önce adı Furkan Palalı gibi ünlü isimleri adı anılan güzel oyuncu Dj Can Koçkan ile mutlu bir sevgililik ve aşk yaşamaktadır.

 

 

 

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.