Jet Sosyete Dizisi Yıldız (Tuğba Çom) Kimdir ?

Burak 07 Mar 2018 Jet Sosyete  0

Jet Sosyete Dizisi Yıldız Kimdir ? Gerçek Adı Biyografisi

Star Tv’de geçtiğimiz haftalarda yayınlanmaya başlayan Jet Sosyete dizisi seyircileriyle  buluştu. Dizide Gülse Birsel’in eski dizilerinden de oyuncular bulunuyor. Gayet iddialı giriş yapan bu dizi eski oyuncular kadar yeni oyunculara da yer vermiş bulunuyor. Dizideki Yıldız karakterini oynayan Tuğba Çom da merak edilen isimlerden biri. Merak edenler için bugün de yazımızda bu güzel oyuncuyla ilgili detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

 

Tuğba Çom Kimdir ?

Jet Sosyete dizisinde Yıldız kimdir? Hangi oyuncu canlandıracak ? Merak edenler için sorulara hemen yanıt verelim. 1990 yılı Rize doğumlu olan güzel oyuncu 1.65 cm boyunda ve 58 kgdır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitimini tamamlayan oyuncu aynı zamanda birçok tiyatroda yer alarak kendini kanıtlamıştır. 2015 senesinde yönetmen Erhan Makar ile evlenen oyuncu 2010 yılından beri Misafir Oyuncular Drama Atölyesi’nde oyuncu eğitmenliği yapmaktadır. Şimdilerde ise tiyatro oyunlarından aşina olduğumuz bu güzel yüzü dizi ve reklamlarda da görmeye başladık. Tuğba Çom ekranların aranan yüzü olmaya devam etmektedir.

 

Tuğba Çom  Mutsuz Korkuluk, Size Oyun Oynanıyor tiyatrolarında rol aldıktan sonra, Müjdat Gezen Tiyatrosu’nda Üç Kuruşluk Opera, Düğün ya da Davul, Platesim Geldi, Ferhat İle Şirin, Suçlu Avcısı Sam Smith ve Sihirli Hediyeler isimli oyunlarda da rol almıştır. Ayrıca reklamlarda  oynayan oyuncu Markafoni reklamında oynamıştır.2012-2013 yıllarında Benim İçin Üzülme dizisinde Emine karakterini canlandıran Tuba Çom 2014 yılında da Serender isimli bir kısa filmde oynamıştır. Jet Sosyete ile ekranlara geri dönen Tuğba Çom’u artık ekranlarda görmeye başlayacağız.

 

 

 

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Jet Sosyete Dizisi Yıldız (Tuğba Çom) Kimdir ?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Çok tatlı bi kız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.