Jet Sosyete Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Burak 27 Kas 2017 Jet Sosyete  0

Kanal D ekranlarında yılbaşından sonra başlaması beklenen dizi Sosyete’nin oyuncu kadrosu ve konusunu sizler için derledik.

BKM yapımı Sosyete dizisi için geri sayım başladı. Gülse Birsel’in yeni projesi olan Sosyete bir aile komedisi olarak ekranlara gelecek. Daha önce projeyle ilgili ufak detaylar veren Gülse Birsel dizinin adıyla ilgili açıklama yapmamıştı. Dizinin adı ile ilgili halen değişiklik yapılma ihtimali var. Fakat rol alacak oyuncular yavaş yavaş belli olmaya başladı. İşte dizide oynaması kesinleşen oyuncular listesi.

Çağlar Çorumlu Kimdir ? :

Show TV de yayınlanan Güldür Güldür programıyla tanınan oyuncu 1977 Merzifon doğumludur. Müjdat gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi alan oyuncu bir çok tiyatro oyununda yer aldı. Güldür Güldür ile yıldızı parlayan oyuncu Prenses’in Uykusu , Yok Artık , Kor , Bulantı gibi bir çok sinema filminde de yer almıştır.

Sarp Apak Kimdir ?

Bir diğer BKM oyuncusu Sarp Apak 1981 Diyarbakır doğumludur. Dokuz Eylül üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Avrupa yakasında oynadığı ofisboy karakteriyle yıldızı parlayan oyuncu  Organize işler Karışık kaset gibi filmlerde de yer almıştır.

Cengiz Bozkurt Kimdir ?

1965 yılında Nevşehir’de doğan oyuncu ODTÜ fizik mezunudur. Okul yıllarında tiyatro ile ilgilenmeye başlamıştır. Evlendikten sonra uzun yıllar İngiltere’de yaşayan oyuncu daha sonra Türkiye’ye dönerek tiyatro oyunlarında yer almaya başlamıştır. Özellikle “Leyla ile Mecnun” dizisinde oynadığı Erdal Bakkal karakteri çok sevilmiştir. Küçük Esnaf , Mutluluk Zamanı , Kara Bela , Sen Benim Herşeymsin son dönem yer aldığı bazı film projeleridir.

Bartu Küçükçağlayan Kimdir ?

1983 Eskişehir doğumlu oyuncu müzikle de yakından ilgilidir. Üç Korner Bir Penaltı isimli müzik grubunda solistlik yapmıştır. İstanbul Üniversitesi Konservatuar mezunu oyuncu uzun süre Yıldız Kenter tiyatrosunda bulunmuştur. Televizyonda ise “Yalan Dünya” dizisindeki “Orçun” karakteriyle bilinir. En iyi yardımcı erkek oyuncu ve en iyi erkek komedi oyuncusu gibi 10 dan fazla önemli ödül kazanmıştır.

Ecem Uzun Kimdir ?

1992 İstanbul doğumlu oyuncu Kadir Has Üniversitesi Konservatuar mezunudur. Aliye dizisiyle tanınan oyuncunun bir kaç önemli ödülü de bulunmaktadır.

Aslı Bekiroğlu Kimdir ?

Vine fenomeni olduktan sonra dizi sektörüne transfer olmuştur. Dizilerde yardımcı rollerde bulunmaktadır.

Hasibe Eren Kimdir ?

Enis Arıkan Kimdir ?

Şahin Irmak Kimdir ?

Emre Taştekin Kimdir ?

 

Tuğba Çom Kimdir ?

Deniz Cengiz Kimdir ?

jet sosyete puhu tv neden yok
Jet Sosyete PuhuTV Yeni Sezon Yeni Bölüm Neden Yok? Neden Yayınlanmadı?
Jet Sosyete Melike (Aslı Bekiroğlu) Kimdir ?
Jet Sosyete Dizisi Neden Final Yapıyor? Ne Zaman Yayınlanacak? Kanal mı Değiştiriyor?
Jet Sosyete Dizisinin Yayın Saati Değişti Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

“Jet Sosyete Dizisi Oyuncuları ve Konusu” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    HAdi başlasın artık ya gülmek istiyorum birazzz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.