İz Bırakanlar Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Beyaz TV)

Burak 22 Ara 2019 Oyuncu Kadrosu  0

Yeni başlayacak olan İz Bırakanlar Dizisi bizlere Kanal 7 dizilerini anımsatacak. Kanal 7 ‘nin günlük dizilerden kazandığı para Beyaz TV yöneticilerinin gözünden kaçmadı ve günlük dizi serisine başlıyorlar. Ankara merkezli çalışan Beyaz TV bu dizinin Ankara’da çekileceği ihtimalini destekliyor. İz Bırakanlar Dizisi Kadrosuna bakalım:

 

İz Bırakanlar Yapımcısı

Dizinin yapımcılığını Loft yapım üstlenirken yönetmenlik için Burçin Aydın düşünülüyor senarist konusunda henüz karar verilmedi. Dizinin başrol kadrosu baya kabarık; Yıldız Asyalı, Aylin Kabasakal, Ulaş Albayrak, Meral Kaplan gibi isimler ön planda yer alacak.

 

İz Bırakanlar Dizisi Oyuncuları – Kadrosu

Aylin Kabasakal

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümünden mezun olan Aylin 1974 Almanya doğumludur. Ruhsar dizisinden tanıdığımız usta oyuncu Dikkat Bebek Var, Hanım Köylü dizilerinde de rol almıştır. Aynı zamanda televizyon programlarının sevilen sunucusu olarak da anılmaktadır.

Yıldız Asyalı

1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelen 40 yaşındaki Yıldız Asyalı oyunculuk kariyerine İstanbul Devlet Tiyatrosu Konservatuar öğrencisi olarak başlamıştır. Hayat Bilgisi dizisinin popüler olduğu zamanlarda kendisini tanımıştık. Kariyerinin dönüm noktası Hayat Bilgisi dizisi olmuştur. Daha sonrasında Eyvah Babam adlı dizide rol alan usta oyuncu dizideki Ahmet Kural ile yaşadığı aşkı dikkatleri üzerine çekmesi için yetmiştir. Son olarak da Elif dizisinde yer alan oyuncuya yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

Levent Sülün

Diriliş Ertuğruldan da Simko olarak tanıdığımız Levent Sülün 1975 İstanbul doğumludur. Vezir Parmağı(2016) dizisinde de oynamıştır. Seslendirme konusunda da yeteneği olan Sülün profesyonel olarak Seslendirme Sanatçılığı da yapmaktadır. Kariyeri dolgun olan ve simasını akıllara kazıtan usta oyuncunun İz Bırakanlar dizisindeki performansını merakla bekliyoruz.

Ulaş Albayrak

Ulaş Albayrak 1994 yılında Ankara’da doğmuştur. Tiyatro bölümünü Antalya Geksa Üniversitesinde okumuştur. Behzat Ç. dizisinde tanıdığımız Ulaş Albayrak Deniz Yıldızı dizisinde de rol almıştır. Başarılara imza atan usta oyuncu en son Seven Ne Yapmaz dizisinde rol almıştır.

Kahraman Sivri

İz Bırakanlar oyuncu kadrosuna abilik yapacak bir diğer isim de Kahraman Sivri’dir. Hem yetenekli hem kariyerli ve kadrodan yaşça büyük olan Kahraman Sivri 1968 doğumludur. Eyvah Eyvah serisinden de tanıdığımız usta oyuncu izleyici zihnine kazınan karakterlerin arasında yer bulmayı başarıyor. Oyunculuk kariyerinin ortalarında Deli Yürek dizisinde de oynamıştır. Son olarak Rahmi olarak tanıdığımız karakteri Kuşlar dizisinde canlandırmıştır.

Aşela Demir

Klasikleşmiş oyuncu yapısından sıkılan seyirciye farklılık yaratmak amacıyla düşünülen oyuncunun dizi geçmişi bulunmuyor ama göstereceği başarıdan kesinlikle şüphemiz yok. 30’lu yaşlarının getirdiği güzellikle diziye renk katan oyunculardan biri olacağını düşünüyoruz.

Tuncay Gençkalan

Kahraman Sivri’de belirttiğimiz abi oyuncu tiplemesinin bir diğer örneği de Tuncay Gençkalan’dır. 1969 doğumlu olan deneyimli oyuncuyu en son Şevkat Yarimdar dizisinden tanıyoruz. Son zamanlarda yer aldığı bir diğer önemli proje ise Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisidir.

Meral Kaplan

Laz Vampir Drakula filminde tanıdığımız Meral Kaplan 1984 Lüleburgaz doğumludur. Son zamanlarda bakıcısıyla ettiği kavgayla beraber gündeme oturan Meral Kaplan’a yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

Buket Dereoğlu

Youtuber Enes Batur’un filminde yer alan Buket Dereoğlu göz dolduran performansıyla akıllara kazınmıştı. Aynı zamanda Türk televizyonların vazgeçilmezi olan Cennet Mahallesi dizisinde de rol almıştır.

 

İz Bırakanlar Dizisi Hangi Kanalda?

Makalemizin başında da belirttiğimiz gibi Beyaz TV yapımı bir dizi olacaktır. Umarım bekleneni karşılar.

İz Bırakanlar Dizisi Fragman Tanıtımı

Yapımcılar tarafından yayınlanan veya kesinleşmiş bir tanıtımı henüz yok. Tanıtımı çıktığı an sitemizde bulunabilirsiniz.

Dizi hakkında görüşlerinizi yorumda belirtmeyi unutmayın.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“İz Bırakanlar Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Beyaz TV)” üzerine 1 yorum

  1. Guzel koylu yeni versiyon dedi ki:

    ulkemizde son zamanlarda ozellikle pandeminin yasandigi bu gunlerde olsun butun zamanlarda kasvetli gayri ahlaki siddet dolu filmlerin oldugu diziler artik gina geldi bu sebeple halkimizin severek izledigi guzel koylu dizisinin yeni bolumleri cekilmeyecekmis halk olarak istegimiz guzel koylu dizisinin oyuncu kadrosu su an devletimizin guzide kanali TRT de Kalk Gidelim ve Sampiyonda oynuyorken kalk gidelim dizisiyle ayni sehrimizde cekilen guzel koylu dizimizin ayni kadrosu kadrosuyla yeni bir isimle yine Turk aile orf adet ahlak ve ananekerine uygun sekilde yeni bir dizi yine kalk gidelimle ayni zamanda TRT ekranlarina ayni zamanda gekecek sekilde uzun soluklu cekilse guzel olmazmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.