İyi ki Doğdun Erkan MERİÇ(26 Temmuz 1986)

[mavibuton][/mavibuton]

Dünyalar Güzeli Tescilli Yakışıklı Erkan Meriç’in Paşam’ın Doğum Günü Kutlu Olsun 🙂

Bugün günlerden 26 Temmuz 2017 Salı Yıllar yılar önce, yine günler den 26 Temmuz iken yıl 1986 dünyaya biri teşrif etti. Ailesinin gözbebeği abisinin bir tanesiydi O, adı Erkan dı.
Yıllar geçecek o sadece ailesinin, abisinin ve yakın çevresinin tanıdığı değil, tüm Türkiye’nin, hatta tüm Dünyanın tanıdığı biri olacaktı.

Öyle ki, yaptığı işler ile tanınacak tüm dünyaya nam salacaktı. En çok da onun tanınmasında Adını Sen Koy dizisinde canlandırdığı Ömer karakteri etkili olacaktı.
Gözleri güzel, bakışları manalı vede anlamlıydı. Badem gözlü idi. Paşaydı O, Zehra’sının zorba Ömer’i idi. Sevenlerinin gözbebeği.

Yakışıklı, karizmatik, sempatik, güler yüzlü, vicdanlı, merhametli, yardımsever, hayvan sever, aile bağları güçlü, sosyal biriydi o.
Girdiği bütün ortamı aydınlatacak, bir ışığı, nuru vardı yüzünde. Allah onu yaratırken özenerek, bezenerek yaratmış ve öyle göndermişti dünyaya bakın görün diye. Allah’ın yarattığı nice güzel eserlerden biriydi işte Erkan Meriç ve bugün onun doğum günü 🙂

Doğum günün kutlu olsun güzel insan, gönlü gibi yüzü güzel insan, sana söyleyecek çok sözüm varda, bir gün tanışırsak, karşılaşırsak onları da sana birebir söylemek isterim inşallah. Gerçekleşmeyecek olan sadece bir hayal benim ki ama olsun hayallerde güzeldir. İnsana yaşama sevinci verir  🙂

Tıpkı senin bana ve seni seven nice insana yaşama sevinci verdiğin gibi. Bir bilsen ki senin sayende bir insan hayata tutunuyor, gülüyor, ama hiçbir zaman bilmeyeceksin.
Yolunda, bahtında açık olsun. Güzel kardeşim Erkan.

Sen ki, kimimizin abisi, kimimizin kardeşisin. Kimimizin evladısın. Hatta torunusun seni seven insan sayısı sayamayacak kadar çok.  Seninle birebir tanışma imkanımız olmadı ama biz seni oynadığın dizi filmin ile sinema filmlerin ile çok sevdik ve buradan da senin doğum gününü kutlamak istedik.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın ve iyi ki biz seni tanıdık güzel insan. Doğum günün kutlu olsun. 
Annesinin kuzusu, abisinin biricik kardeşi, babasının medarı iftiharı, yakın çevresinin gururu, sevenlerinin yakışıklısı, paşası, badem gözlüsü, her gece rüyalarını süsleyen beyaz atlı prensi, işte o sensin Erkan Meriç 🙂

Ailenle ve tüm sevdiklerinle mutlu huzurlu bir ömrün olsun, insanın içini huzurla dolduran o mükemmel gülüşün hiçbir zaman solmasın. Çünkü; sen Dünyanın en güzel gülümseyen insanısın, gülmek, gülümsemek bir insana ancak bu kadar yakışır, gönlü güzel, kendi güzel, güler yüzlüm, bal suratlım,  Rabbim seni bütün kötülüklerden, nazarlardan, kem gözlerden korusun inşallah. Bir ömür boyu senin sevdiklerin ve senin seveceğin insanlar hep yanında olsun, yüzündeki o masum güzel gülümseme hiç eksik olmasın inşallah.

Özellikle de o gözlerini korusun Rabbim. Senin bir bakışın, bir ömre bedel, alıp götürüyor insanı bambaşka diyarlara. Nede güzel bakıyor o bir çift göz dünyaya, kimi zaman hüzün, kimi zaman acı, kimi zaman keder, kimi zaman neşe, kimi zaman mutluluk hepsi ve daha fazlasını o bir çift göz, bakışlarla sessizce anlatabiliyor işte. Maşallah.

Bu yeni yaşında, her yeni güne başlarken, en çok sevdiklerin olsun yanında onlarla uyan ve yeni güne onlarla başla. Gün sana bütün güzellikleri getirsin ardı sıra, güneş bir başka parlasın sana, kimi zaman yağmurlarla ıslansa da başın, gökkuşağının altında yüzün hep gülsün. Her gece gökyüzünde yıldızlar sana göz kırpsın, başını yastığa koyduğunda huzurla uyu ve hiç değişme böyle kal, içten, samimi, doğal, İyilik meleği Erkan Meriç olarak kal. Çok seviliyorsun bunu bil ve hiçbir zaman da unutma olur mu yakışıklı paşam benim.

Başta dizibilgi.tv sitesi sahibi Resul abimiz ve  sitede yorum yazan Hanım ablamız ki, bunu o istemişti, Ir abimiz, Aylin, Lale Türkmen, Fati, Zehra, Vefa, Zehöm, Aslınur, Derya, Hayat, Ülker, sude, nesrin, ayşe.c, ismszgnc, Betül, Könül Azeri, Azeri Aytac, Melek, tuğba, asena, Nurbanu, Yusra,  Şirin, SaHil, Pünhan ve A.S.K. hastasi.

Arkadaşlarım ile Doğum gününü kutlarım Erkan kardeşim, sevdiklerin ile daha nice sağlıklı, mutlu, huzurlu yaşların olsun inşallah. Pastalı Resim Phaselis 70 tarafından kendisine çok teşekkür ederim. Erkan kardeşimizin doğum gününü ilk kutlayanlardan biridir kendisi 🙂

Erkan Meriç’e Özel Doğum Günü Şarkısı Klibi Bizden Hediye

Mutlu ol her gününde ( Erkan Kardeşim )
Hayatın her yerinde
Mutlu ol doğum gününde
Sevinçlerin senin elinde
Dilek tut hislerinde
Kabul olur doğum gününde

Zaman akıp gider bir bir gözlerinin önünden
Bir öpücük gönderir düşlerinden
Dünya senle güzel, bu kalp sana özel
Bekler durur seni sen gel yeter

Dizibilgitv.de Adını Sen Koy Dizisinin günlük analizlerini yazan ve seni çok seven kardeşin aslı. 

Sevgi ile kal güzel kardeşim Erkan Meriç.

 

dizibilgi google play

İyi ki Doğdun Erkan MERİÇ(26 Temmuz 1986) (113 Yorum)

 1. Canım benim Erkan kardeşim, ben bugün senin esas doğum gününün olduğu tarihin 26 Temmuz 1986 olduğunu öğrendim, Hazal Subaşı sayesinde ama ne yazık ki, internet üzerinde senin biyografilerinin hepsinde 25 Temmuz yazıyordu bende o sebeple bir gün öncesinin tarihini yazdım. Ama bugün öğrendim, sen 26 Temmuz da doğmuşsun paşam.

  Olsun bir gün öncesinden kutlamış olduk doğum gününü ne güzel 🙂

  Hem senin doğum gününü günler öncesinden kutlayan yalnızca ben değildim, yukarıda ki resim şahidimdir 🙂

  Hem bunda da vardır bir hayır. Şöyle ki, ben 26 Temmuz olarak bilseydim vede yazsaydım bu yukarı da ki yazıyı, o günün yani bugünün sabahında olamayacak sana yazamayacaktım.
  Neden mi? Yarın hastaneye gidiyorum da ondan sabah yokum anlayacağın. Akşama görüşürüz inşallah seni çok seviyorum Erkan kardeşim.

  İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve iyi ki adını sen koy dizisinde rol almış orada Ömer karakterine can vermişsin. Hazal ile de iyi bir partner oldunuz.

  Nice güzel mutlu senelere, sağlıkla hep birlikte inşallah. Doğum günün kutlu olsun sevgili kardeşim Erkan.

 2. Merhaba Aslıcım.Merhaba kızlar.Nasılsınız,iyisinizdir inşallah.Aslı sana kurban olurum,sen benim gözlerimin ışıgısın.Sen benim isteyimi yerine yetirdin ya Allah da seni tüm isteklerine çatdırsın.Eve gelmişim,ama bilgisayara yakın gide bilmiyorum,misafirler var.Benim Şahinimin de bu gun dogum günü.Resul bey de sag olsun,sana yardımcı oldu.Allah ne muradınız varsa versin.Bilmem ne söyleyim kızım.Sana ne kadar teşekkür etsem az,çok minnettarım.Hanım ablasını kırmadı benim yufka yürekli kızım,canım kızım.Sen beni sevindirdin,Rabbim de seni sevindirsin.Tebrikleri henuz okumadım,gece inşallah.

  • Canım ablam gelmiş hoş gelmiş 🙂
   Sen istedin bende elimden geleni yaptım ablacım. Yalnız bu yazıyı sen Erkan’a ulaştırmak istiyordun, işte onu yapamadım sadece buraya yazıp gönderebildim. Resul abimde sağ olsun yayınladı. Erkan okur mu, okumaz mı? hiç bir bilgim yok ablacım.

   inşallah okur seninde dileğin yerine tam gelmiş olur.
   Bu gün senin şahinin de doğum günüymüş. Ona da bir ömür boyu sağlık, mutluluk, huzur diliyorum tüm sevdikleri ile seninle çok güzel hayırlı bir ömür geçirir inşallah ablacım.

   Canım ablam benim için güzel duaların için çok teşekkür ederim, Rabbim herşeyin hayırlısını versin inşallah amin inşallah, ben sağlık istiyorum ablacım, Allah’ım dan tek isteğim bu sağlıklı bir ömür.

   Kendim için istediğimi aynen senin içinde istiyorum ablacım, sende sevdiklerin ile sağlıklı bir ömür geçir inşallah.

 3. ASLI eline , muhteşem yüreğine , kalemine salık. Tüm hislerimize tercüman olmuşsun .ERKAN MERİÇ doğum günün kutlu olsun .Herkes den farkın ne diye düşünüp durdum .Çok özelsin ve buldum duruşun ,insanları sarıp sahiplenmen ,içten gülüşün .Şimdi sıra bizde bizde seni sahipleniyoruz ,başarılarının devamını diliyoruz ,dualarımız seninle .

  • Teşekkür ederim nesrincim beğenmene sevindim 🙂

   Acaba Erkan kardeşimde beğenmişmidir? inşallah beğenmişdir.

    • Teşekkür ederim nesrincim. Okuduğunu bilmiyorum ki? beğendiğini bileyim?
     inşallah okur. Okuması için buradan haberinin olması lazım 🙂

 4. Ben seni çooookkkk seviyorum yaşam enerjim 🙂

  Kuzum, meleğim, yakışıklı prensim, paşam benim, iyi ki varsın Erkan kardeşim. kediciğinle olan resmin öyle güzel ki, Belloşumm
  O, seni çok seviyor, sen onu, öyle güzel ki hayvanlara olan ilgin, sevgin, senden o güzel resimlerinden, güç ve enerji alıp depolayıp güne devam ediyorum paşam benim.

  Gönül isterdi ki bu yazılanlardan haberin olsun, öptüm seni yakışıklı prensim, belloşu da tabi.

  Sana bakmalara doyum olmaz, ben senden aldığım enerji ile çalışmaya devam hadi görüşürüz hayat enerjim benim 🙂

  Hadi bu şarkı sana gelsin Erkan kardeşim

  Bizim orda ne zamandır aldı yürüdü namın
  İki adımın heyelandır adından meşhur endamın
  Gerçeğine ne gerek var yetti hayali
  Alev aldı bu sokaklar cam kuşu olduk tüm ahali
  Başla soldan sağa say hadi
  Kaç gece düşünmüşüm seni
  Kaçma göründü yolun sonu
  Benim olacaksın duracaksın kalbimde ödül gibi
  Bu kadar da lokum olunur mu
  Koru sen bizi yarabbi
  Sen kalbime gökten ineli
  Uçtu bak aklım yalelli

  Enerjimi aldım ben kaçar, yine görüşürüz, yaşam enerjim benim 🙂

  • Asli abla ask olsun beni unutmuşun
   Dogum gunun kutlu olsun erkan meriç
   Sana mutluluklar üstünlikler dilerim
   Iyiki vatsin iyiki dogulmuşun
   Ben evimin her yerine senin fotolarini asdim
   I

 5. Bu gün 25 temmuz.31 yıl bundan önce Meriç ailesinde nur topu gibi bir çocuk dünyaya geldi.Her kes mutlu oldu.Çocuk büyüdükce nuru da artdı ve biz her gun televizyon karşısında onun nuruna,onun ışıgına toplanıyoruz. Allah istedi,anne dünyaya getirdi.Allaha şükür ediyor,annesinin alnından öpüyorum.Bu dogum günü münasebetile hem Erkanı,hem de dogmalarını kutluyorum.Erkanı manevi oglum gibi görüyorum.O bu gün 31 yaşına veda ediyor.Dilerim Allahdan 32 yaşına veda edirken anne-babasını küçücük Erkanla sevindirsin İnşallah.Bu gün benim de oglumun dogum günü.2 oglumun bir dogum günü var,mübarek olsun.Allah beyenen bir ömrünüz olsun çocuklarım.Sevdiklerinizle mutlu olun. Erkan idin annen için,baban için Ömer oldun bizim için. Hele neçe isimlere imza atıb Erkan Meriç olacaksın dünya için. Seni dünya tanıyacak,dünya seni sevecektir. Emin ol,bil O gün hiç de uzak diyil O sehirli bakışların buna kefil. Bahtın da yüzün gibi güzel olsun,güzel oglum.Allaha emanet ol.Tanrı seni nazarlardan korusun.

 6. Çok güzel yazmışsınız aslı hanım benimle aynı duyguları anlatmışsınız İYİKİ DOĞDUN ERKAN MERİÇ İYİKİ SENİ TANIMIŞIZ İYİKİ VARSIN GÜZEL İNSAN

 7. Öncellikle herkese merhabalar arkadaşlar. Nasılsınız siteye girmeyeli.

  Bugün yakışıklı prensimiz Erkan abinin doğum günü . Dilerim Rabbimden şimdiden bunun gibi bir cok doğum günü gecirirsin sevdiklerin ile birlikte İnşallah sevdiklerin arasında Hazal ablada olur. Allah kariyerinde günlük hayatında da hep başarılı hemde mutlu olursun.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Bu arada ablacim benim adımı da yazdığın için sana çok teşekkür ederim. Kendine iyi bakın Allah’a emanet olun.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 8. Öncellikle herkese merhabalar arkadaşlar. Nasılsınız. Ya ne olur bu yorumum ciksin bari Resul abi.

  Bugun bizim yakışıklı prensimiz Erkan abinin doğum günü. Dilerim Rabbimden şimdiden bunun gibi bir cok doğum günü gecirirsin sevdiklerin ile birlikte İnşallah sevdiklerin arasında Hazal ablada olur hep Amin. Hep o sevimli yüzün güler hep mutlu ve huzurlu olursun inşallah.

  Ablacim benim ismimide unutmadigin için teşekkürler.

  Gelelim alevin gitmesine. Alevin ayrıldığı sayfayı görünce zil takıp oynamadığım kalmisti. Bir yandan çok kötü oldu. Onca şey yaptı ama hiçbirinin hesabını vermeden ortalardan kayboldu gitti. İşte bu bana dokunur. Ezgi Baran seni alev olarak sevmemis olabilirim ama bu seni diğer projelerde sevmeyecegiz anlamına gelmez. Bundan sonra sana Allah’tan dileyecegimiz tek dileğimiz projelerinde başarılar.
  Mert’in diziden ayrıldı mı diye sayfa açılmış. Ben şahsen Mert’in diziden ayrılmasını hiç istemem. Çünkü Zehra ile Ömer’in aralarında mı kopmayan bağın güçlü olması için sıkı düğüm atanlardan biride mert. Ben demirinde geri dönmesini istiyorum.

  Siteye yorum yapmaya vaktim olmasa da analizlerini takip ediyorum. Dört gözle bekliyorum ve dört gözle okuyorum. Unutmadan söyleyeyim hanım abla annem büyüklerden aldığınız duaların makbul olduğunu söyler. Hanım abla sende bu yavrunun sınavı kazanması için semaya el açıp dua edermisin. Diğer arkadaşlar sizlerdende dua etmenizi istiyorum. Hepinizi çok seviyorum . Allah’a emanet olun. Kendine iyi bakın. İnşallah bu yorumum çıkar.
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 9. Dunyanin en yakişiklisi en guzeli Erkan Meric!!! Dogum gunun kutlu olsun. Yuzunin nuru kadar bahtinda parlak olsun. Saglikli, mutlu, huzurlu, bol parali nice mutlu yillara. Allah karşina seni omur boyu mutlu edicek insani cikarsin, bir minibus cocuk versin, yuzunden tebessumini eksik etmesin. Bu gun en icden edilmiş en iyi dogum guni dileklerinin hepsi gercek olsun.

 10. Dunyanin en yakişiklisi en guzeli Erkan Meric!!! Dogum gunun kutlu olsun. Yuzunun nuru kadar bahtinda parlak olsun. Allah sana

 11. Selam aslicim nasılsın. Yazdiklarim iki gun cikmayinca merak ettim gec kalicam diye ama çıkmış benim adimida tutmussun teşekkür ederim…

 12. Nice mutlu yıllara tüm sevdiklerinle beraber İnşallah yolun açık olsun Adını Den Koy dizisinin karizmatik Ömer’i DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN herşey gönlünce olsun Allah’a Emanet Ol sevgiler saygılar Ömer bey oğlum ‍☕️

 13. Hoş geldin dünya ya, Hoş geldin dünyamıza, Hoş geldin gönlüme Hoş geldin gönlümüze, ay gibi nur yüzlüm, günüme güneş, geceme ışık oldun. Yağmur ıslatırken her yeri, sen geldin bir güneş gibi. Gökkuşağını gördüm sayende rengarenkmiş hayat. Teşekkür ederim sevgili kardeşim Erkan Meriç.

 14. Nihayet bu gün geldi. Kendisine abi gözü ile baktigim insanin dogum günü. 1986 yilinin bu günü sen dünyaya geldin eyer böyle söylemek olursa. Sen o günde 14 gecelik ay gibi parladin. O sicak yaz gününde serin rüzgar gibi ailenin hayatina geldin sen.
  Çok yillar geçdi ama hic bir sey deyismedi. Deyisen bir sey oldu o zaman ay gibi parlayan çocuk daha sonralar adeta bir günes gibi aleme nur saçdi.
  Simdi o dünya yakisiklisi, dünya tatlisi bir beyefendi.
  Bu günde o beyefendinin dogum günü. Bende onu küçük kardes gibi tebrik ediyor, ona bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.
  Her zaman her seyin gönlünce olmasini diliyorum, o güzel gözlerin asla hüzünlenmesin.
  Yeni yasin mutlu dogum günün kutlu olsun. Erkan Meric. Erkan abi

 15. Ya suan 00.00 ra 59.dk kaldı bugun bizım zorba bı okadar da tatlı yakısıklı gonlu alçak prensimızın dogum gununü en içten dileklerle kutlarım gerçekten sen bu yazdıklarımızı görmesen de okumasan da biz senı çooooook sevıyoruz insalah ömur boyu mutlu olursun olda hazalla ol bak dıyom sana tatlı çocuk sen bu kızı elınden kaçıracan ya artık soyle sen bu kızı gerçekte de sevıyon keske aramıza BIRAZ DAHA ERKEN GELSEYDIN BUNUN IÇIN UZULUYoM ha bu arada arkadaslar erkan ıntegram yorumuna HAYIRLI BIR İŞ İCİN notunu düşmus acaba neden valahı gerçegı artık soylesınler LUTFEN burdakı tum arkadaşlarımı cok sevıyorum ıyı kı varsınızKonu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 16. Öncellikle herkese merhabalar arkadaşlar. Nasılsınız. Ya ne olur bu yorumum ciksin bari Resul abi.

  25 temmuzda bizim yakışıklı prensimiz Erkan abinin doğum günü. Dilerim Rabbimden şimdiden bunun gibi bir cok doğum günü gecirirsin sevdiklerin ile birlikte İnşallah sevdiklerin arasında Hazal ablada olur hep Amin.
  Ablacim benim ismimide unutmadigin için teşekkürler.

  Gelelim alevin gitmesine. Alevin ayrıldığı sayfayı görünce zil takıp oynamadığım kalmisti. Bir yandan çok kötü oldu. Onca şey yaptı ama hiçbirinin hesabını vermeden ortalardan kayboldu gitti. İşte bu bana dokunur. Ezgi Baran seni alev olarak sevmemis olabilirim ama bu seni diğer projelerde sevmeyecegiz anlamına gelmez. Bundan sonra sana Allah’tan dileyecegimiz tek dileğimiz projelerinde başarılar.
  Mert’in diziden ayrıldı mı diye sayfa açılmış. Ben şahsen Mert’in diziden ayrılmasını hiç istemem. Çünkü Zehra ile Ömer’in aralarında mı kopmayan bağın güçlü olması için sıkı düğüm atanlardan biride mert. Ben demirinde geri dönmesini istiyorum.

  Siteye yorum yapmaya vaktim olmasa da analizlerini takip ediyorum. Dört gözle bekliyorum ve dört gözle okuyorum. Unutmadan söyleyeyim hanım abla annem büyüklerden aldığınız duaların makbul olduğunu söyler. Hanım abla sende bu yavrunun sınavı kazanması için semaya el açıp dua edermisin. Diğer arkadaşlar sizlerdende dua etmenizi istiyorum. Hepinizi çok seviyorum . Allah’a emanet olun. Kendine iyi bakın.
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 17. doglan gunun gutly bolsun Men Turkmenistandan Semsat buz seni cok sewdik erkan meric mana tapyp berin lutfan men sadaja on bn yazysmak istiyorum

 18. Öncellikle herkese merhabalar arkadaşlar. Nasılsınız. Ya ne olur bu yorumum ciksin bari Resul abi.

  25 temmuzda bizim yakışıklı prensimiz Erkan abinin doğum günü. Dilerim Rabbimden şimdiden bunun gibi bir cok doğum günü gecirirsin sevdiklerin ile birlikte İnşallah sevdiklerin arasında Hazal ablada olur hep Amin.
  Ablacim benim ismimide unutmadigin için teşekkürler.

  Gelelim alevin gitmesine. Alevin ayrıldığı sayfayı görünce zil takıp oynamadığım kalmisti. Bir yandan çok kötü oldu. Onca şey yaptı ama hiçbirinin hesabını vermeden ortalardan kayboldu gitti. İşte bu bana dokunur. Ezgi Baran seni alev olarak sevmemis olabilirim ama bu seni diğer projelerde sevmeyecegiz anlamına gelmez. Bundan sonra sana Allah’tan dileyecegimiz tek dileğimiz projelerinde başarılar.
  Mert’in diziden ayrıldı mı diye sayfa açılmış. Ben şahsen Mert’in diziden ayrılmasını hiç istemem. Çünkü Zehra ile Ömer’in aralarında mı kopmayan bağın güçlü olması için sıkı düğüm atanlardan biride mert. Ben demirinde geri dönmesini istiyorum.

  Siteye yorum yapmaya vaktim olmasa da analizlerini takip ediyorum. Dört gözle bekliyorum ve dört gözle okuyorum. Unutmadan söyleyeyim hanım abla annem büyüklerden aldığınız duaların makbul olduğunu söyler. Hanım abla sende bu yavrunun sınavı kazanması için semaya el açıp dua edermisin. Diğer arkadaşlar sizlerdende dua etmenizi istiyorum. Hepinizi çok seviyorum . Allah’a emanet olun
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • Merhaba Aygül hanım, internet üzerinde her yerde doğum tarihi olarak 25 Temmuz olarak geçiyor, uyarınız için teşekkür ederim.

  • Aygül bunu nerden öğrendin kim söyledi bilmiyorum ama yanlış bilgi
   İnternete bile baksan orada da her yerde 25 Temmuz olarak geçiyor
   Erkana canlı yayınlarda hep soruldu o da hep 25 Temmuz dedi kendisi söyledi

   • Aslınurcum Teşekkürler, Kendisi 25 temmuz dedi ise olay bitmiştir. Teşekkürler canım. Yarın belli olur zaten.

 19. mereba erkan abicm azerbaycanda sana ve hazal abama cok selamlar var ben seni ve hazal ablami cok seviyorum iki vsrsiniz siz bir birnize cok yaksyorsunuz bun bir cak hayraniz size soyled bili yorum ben de soylemek isyorum kaderin isn kmae bilemez eye kadr de var sa haze olcak yoksa demek rabim her ikinizinde gonlunr gore ver sin ben

 20. aslıcım çok çok teşekkür ederim bu kadar güzel ve anlamlı sözler için belkide bizim anlatamayacak dile getirmeyi beceremiyicek sözleri çokgüzel anlatmışsınız

  • Teşekkür ederim, ben içimden geçenleri yazdım elbet benden daha iyi vede daha güzel duygularını ifade edenler vardır.

 21. Iyiki dogdun canim abim seni cok seviyoruz iranda arkadashlarim dahil seni herkes cok seviyoru bu yeni yashinda mutluluklar la dulu bir yil gecirirsin senide hazal ablamida çok seviyorum umarim mutlu olursunuz ben bunu cok istiyorum

 22. Seni cok seviyorum canim abim burda iranda arkadashlarim dahil seni herkes cok seviyo iyiki doĝdun iyiki varsin seni kocaman öpuyorrrrüüüümmmmmm

 23. seni cok seviyoruz iranda benim arkadashlarim dahkil herkes seni cik seviyo seni kocaman opuyorum iyki dogdun tabi hazal ablamda mutlu yilar

 24. iyki dogdun canim kardeshim mutluyilar inshalah senin ve karyerin icin iyi yil olur inshalah hazer icin de iyi olur

 25. Yaa neden benim yazdıklarım çıkmıyor burda çok üzüyorum ne olur çıksın yaa bende Erkan Merici kutlamak istedim yaa onu bende çok seviyorum ne olur yaa lütfen

 26. Iyiki doğdun iyiki varsın canim benimseni cok seviyoruz Erkan Meriç… Allahım sana çok güzel çok uzun ömür nasip etsin inşallah. Allahim seni kötülükler kem gozlerden korusun canım benim … Iyiki seni tanidik. .. Allahim o güzel badem gözlerin hep gülsün o güzel yüzünden o gülücükler hic ayrilmasin… Hep mutlu ol sevdiklerin hep yaninda olsun hayat sana bundan daha daha fazla başarılar nasip etsin inşallah. Vee seni çok özledik… Iyiki doğdun iyiki varsın canim boncuk gözlüm…

  • Merhaba Murad abi, öncelikle teşekkür ederim.
   İsminizi mesaj göndermeden önce, mesaj yazan yerin yanında, adınız yazan yere yazmadığınız sürece isminiz anonim olarak çıkar. Ve ben kim olduğunuzu bilemem çünkü çok anonim var 🙂

   Murad abi, yukarıda bana yazdıklarınızı düşüneceğim, sizi dinleyeceğim ve düşünmekle kalmayacak araştıracağım, bir abi olarak yol gösterdiğiniz içinde teşekkür ederim. Sağ olun.

 27. Merhaba Erkan kardeşim ben geldim seni ziyarete, nede olsa bu sayfa senin 🙂

  Arada uğrar bakarım resimlerine içimden gelenleri de yazar gönderirim buraya.

  Okur musun bilmem ama ben yazmak istiyorum içimden geldiği gibi, öyle işte, nede olsa doğum günü olan sensin.

  Yukarı da ki 2. Resim de, Öyle özel, öyle güzel bakıyor ki gözlerin, yüzün gülüyor, kollarında pazuların tatil yaramış sana, iyi bakmışsın kendine maşallah sana.

  İnsan sana baktıkça huzur buluyor, yüzü gülüyor senin gibi, bunu başardığın içinde teşekkürler güzel insan.

  Ömrün boyunca hep yüzün böyle içten samimi bir şekilde gülsün. Rabbim hep güldürsün seni inşallah.

  Sana özel doğum günü pastası hazırlayan ve sana sürpriz yapan kişi de, resimde aynı senin gibi gülümsüyor hayata. Onun böyle gülümseme nedeni de sensin. Onun yüreğinde özel bir yere sahipsin bu anlaşılıyor resimden. Sen onun kuzususun 🙂

  Senin yüzünde, gözlerinin içi de gülüyor bu resimde, o insan da sana iyi geliyor, ne mutlu sana, seni böyle gülümseten gözlerinin içini güldüren insanlar var hayatında.

  Cansın sen Erkan. İnsanlara yaşama sevinci veren özel bir insansın.

  Sen ne kadar özelsin ki, herkesin yüzünü böyle güldürebiliyorsun. Bir insanı ağlatmak kolaydır da güldürmek zordur paşam, sen zor olanı başarıyor, insanları güldürüyor, gülümsetiyorsun helal sana. O güzel yanaklarından öpüyorum paşam benim, iyi ki varsın, iyi ki seni tanımışız.Ben gelirim yine hadi şimdilik hoşça kal 🙂

 28. Herkese merhabalar. Maalesef kurs nedeniyle bir kaç gündür siteye giremiyorum. Bugun 5 den fazla yorum yazdım ama yorumlarının hiç biri çıkmadı. Geleyim yorumuma 25 temmuzda bizim yakışıklı prensimizin​ doğum günü. Dilerim Allah’tan nice nice doğum günü gecirir sevdikleri ile birlikte İnşallah sevdikleri arasında Hazal abla da olur hep Amin. Bu arada alevde diziden ayrılmış. Alevin ayrıldığı sayfayı görünce zil takıp oynamadığım kalmisti. Ezgi Baran i alev olarak sevmesem ve diğer projelerde sevmeyecegiz anlamına gelmez. Yolun açık olsun Ezgi hanım Allah yardımcınız olsun. Mert diziden ayrılacak kış adına sayfa açılmış. Mert’in yitirmesine çok sevindim ama demirinde gelmesini çok istiyorum. Analizlere gelecek olursak abla siteye giremesemde analizelerini dört gözle okuyor ve bekliyorum. Annem çağırıyor. Unutmadan söyleyeyim hanım abla annem büyüklerden aldığınız duaların makbul olunacağını soyler. Ablacim benim için ellerini semaya açıp dua edermisinz sınavı kazanmam icin. Diğer arkadaşlarım sizlerde benim için o dua edin.Hepiniz kendinize iyi bakın Rabbime emanet olun. Hepinizi çok seviyorum. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 29. Merhaba Aslı Semiha.Erkan Meriç hakkında yazınızı okudum.Çok güzel yazmışsınız.Hatta inamla diye bilirim ki Türkiye bir kadın yazarını kayb etmişdir.Lütfen çok sevdiyiniz,eserlerini severek okudugunuz bir yazarla tanışın,tavsiyelerini dinleyin.Zaman geçir,ömür gedir.Bir zaman gelecek pişman olacaksınız.Beni bir abi gibi görün,dinleyin ve düşünün.Erkan bey şanslı adam.Benim için böyle güzel sözler yazan olsa dünyanın öbür ucuna giderdim.Erkan kardeşim Kayseriye yol göründü.Orada sizi çok seven ve bekleyen bir kardeşiniz var.Bu arada Erkan bey dogum gününüz kutlu olsun,mutluluklar dilerim.Amma ve lakin Aslı Semiha ve Erkan Meriç mutlaka görüşmeliler.Bu görüş Aslı Semihanın hayatında yeni sayfaların açılmasına neden olacakdır ve biz bu kızın nelere kadir oldugunu göreceyiz.

  • Merhaba, teşekkür ederim güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için. Gönül isterdi ki, siz de isminizi, yazsaydınız size hitap edebilmem için.

   Bu hayatta tek pişmanlığım, anneminde ailemin de tek pişmanlığı, puanım yettiği halde gitmek istediğim üniversiteye gidememiş olmak. Nasip kısmet diyor öyle teselli ediyorum kendimi. Aklıma geldikçe de göz yaşlarıma engel olamıyorum yapacak bir şey yok. Neden gitmediniz diyeceksiniz şimdi? o zamanın şartları bunu gerektirdiği için.

   Doğru zaman akıp gidiyor. Ömür bitiyor. çok haklısınız abi.

   Erkan kardeşim ile benim hakkımda yazdıklarınız içinde teşekkür ederim.

   Benim hayatımda farkında olmadan beni tanımadan, görmeden, bilmeden, yeni sayfa açan Erkan kardeşimin kendisi, bu dizisi ve bu site ve burada bana el uzatan, düştüğüm bir anda, her şey bitti diye düşündüğüm bir anda, tanıştığım arkadaşlarım ve Resul abim haklarını asla ödeyemem. Teşekkür ederim herkese.
   İyi ki varsınız.

   O bunu bilmese de Erkan kardeşimin yeri bende çok ayrıdır.
   İyi ki doğdun, iyi ki varsın paşam 🙂

 30. Herkese merhabalar. Maalesef kurs nedeniyle bir kaç gündür siteye giremiyorum. Bugun 5 den fazla yorum yazdım ama yorumlarının hiç biri çıkmadı. Geleyim yorumuma 25 temmuzda bizim yakışıklı prensimizin​ doğum günü. Dilerim Allah’tan nice nice doğum günü gecirir sevdikleri ile birlikte İnşallah sevdikleri arasında Hazal abla da olur hep Amin. Bu arada alevde diziden ayrılmış. Alevin ayrıldığı sayfayı görünce zil takıp oynamadığım kalmisti. Ezgi Baran i alev olarak sevmesem ve diğer projelerde sevmeyecegiz anlamına gelmez. Yolun açık olsun Ezgi hanım Allah yardımcınız olsun. Mert diziden ayrılacak kış adına sayfa açılmış. Mert’in yitirmesine çok sevindim ama demirinde gelmesini çok istiyorum. Analizlere gelecek olursak abla siteye giremesemde analizelerini dört gözle okuyor ve bekliyorum. Annem çağırıyor. Unutmadan söyleyeyim hanım abla annem büyüklerden aldığınız duaların makbul olunacağını soyler. Ablacim benim için ellerini semaya açıp dua edermisinz sınavı kazanmam icin. Diğer arkadaşlarım sizlerde benim için o dua edin.Hepiniz kendinize iyi bakın Rabbime emanet olun. Hepinizi çok seviyorum.

 31. Aslicim canim sana teesur borçluyum . Önce böyle guzel bir sayfa yaptigin için. Sonrada bu sayfada bizlerin ismini geçirdiğim için . Teşekkürler canim benim ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤. Şimdi Ir Abicim vallahi benim suçum yok . Bu işlerden haberim de yok . Bak Aslında bizim bir suçumuz olmadığı söylüyor.

  • Canım benim bizde seni çok özledik. Tatilinin tadını çıkar. Erkan için güzel dileklerin içinde onun adına teşekkür ederim.
   Gönül isterdi ki, bütün mesajlara kendisi tek tek cevap yazsın 🙂

 32. Oncelikle her kese merhaba arkadaslar . Hepnizi çok özledim bir kaç gündür siteden çok uzak kaldim internetin cekmedigi bir yer deyim. Və Erkanının doğum gününü kutlamak için ve de sizləri çok ozledigim için çok yüksek bir yerə ciktim simdi .
  Ben gercetden çok sevdiyim,en cok sevdigim yonude mutavazi olan Erkan Meriç doğum günün kutlu olsun . Çok sukur allahimizaki senin gibi guzel bir insanı yer yüzünde yaratmış. Iyki dogmussun Erkan ,iyiki varsin, iyiki seni tanimissiz.sana bir Omur boyu mutluluklar ,fotoğraflarında hep görüyormuş çocukları çok seviyorsun . Inşallah allah sana kendin gibi guzel kalbinin ve yüzünün gozeligini senden almış bir çocuk nasib etsin. Ve babalık duygusunu tatmış olursun . Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğiyle,doğum günün kutlu olsun .sen tüm bu sevgilerle layiksin . Seni çok seviyoriz. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 33. Öncellikle herkese merhabalar. Nasılsınız ablalarim abim ve kardeşlerim. Kurslar yuzunden siteye giremiyorum. Girmeyeli maşallah bir sürü gelişmeler olmuş.Ya bu bunlar kere yorum yazdım fakat bir tanesi bile çıkmadı.Ne olur Resul abi bu yorumum çıksın bari. Gelelim adını sen koy sayfalarindakilere İlk olarak yakışıklı prensimizim 25 temmuzda doğum günü . Dilerim Rabbimden şimdiden bunun gibi bir cok doğum günü geçirir sevdikleri ile birlikte Erkan abi.. İnşallah sevdikleri arasında Hazal abla da olur AMİN.Bu arada ablacim ismimi unutmaman beni sevindirdi. Seni seviyorum ablacim . Gelelim ekibe onlarda değişecekmis. Onların değişmemesi zaten anormallik olurdu hazala ve erkana söylediklerinden sonra. Alevin gitmesini meselesine gelelim.Alevin diziden ayrıldığını sayfayı görünce zil takıp oynamadığım kalmisti . Alevin bir yandan gitmesi iyi bir yandan gitmesi kötü oldu. Ah alev ah onca şey yaptın ve hiçbiri açığa çıkmadan ortalardan kayboluyorsun . Ne diyelim Ezgi Baran yolun acik olsun . Seni alev olarak belki sevmemiş olabiliriz lakin yeni projelerde sevmeyecegiz anlamına gelmez. Allah yar ve yardımcın olsun. Gelelim mert olayina.Ali Oğuz Şenol diziden ayrılmasın. Zehra ile Ömer’in aralarını düzeltmeye ve aralarındaki bağın güçlü olmasının etkenlerinden biri bence mert. Kişilik olaraktan çok tatlı biri. Seni çok seviyorum mert. Ha bu arada demir de diziye geri dönsün . Onu çok özledim özledik. Gelelim analizlere abla yorum yapmaya vaktim olmasa da analizlerini takip ediyorum. Ve yine her zamanki gibi yüzümü gulduruyorsun. Cok güzel yazıyorsun .Unutmadan Hanım abla annem hep büyüklerin yavrularına ettiği duaların
  makbul olduğunu der. Ne olur benim sınavı kazanmam için bana dua et sizlerde dua edin arkadaslar. Site arkadaslarim kendinize iyi bakın. Allah’a emanet olun. Hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Sayfaya girmedigim zaman beni ve kalpleri mı ozleyin olur mu?

 34. Asli bitanem uzme kendini. Kiz ben bu kadar kafama takmadim.Diger sayfada yazmissin ya o bana yeter de artar bile. Ismimin orda olmamasi onemli diyil sizin dusunmeniz yeter arkadaslar. Meyer beni en cok seven varmis. Sayende ogrenmis oldum. Aslim cezami kes soylemissin. Kiz analiz istiyorum senden.

  • A.S.K hastasi, canım sen bir tanesin, seni çok seviyoruz biz, istediğin analiz olsun yazınca gönderirim daha yazmadım canım.

 35. Selam arkadaşlar ilk once bu sayfayi acan bu guzel insana teşekkür ederim…
  Iyiki doğdun iyiki varsın canim benim Erkan Meriç seni cok seviyoruz allahim sana cok uzun cok güzel hayat nasip etsin inşallah. Allahim seni kötülükler kem gozlerden korusun. Iyiki seni tanidik. Nice mutlu yıllara goz bebeğimiz badem gozlimiz guler yuzlumuz allahim o güzel yüzünü soldurmasin hep öyle mutlu ol… Hayat sana cok çok basarilar sunsun inşallah hayatininda sevdiklerin hep yaninda olsun … Sen her bir kizin hayalindaki o beyaz atli Prens’in hep öyle kal allahim… Seni çok seviyorum Çok güzel ve çok uzun mutlu yıllar dilerim. .

  • Şirincim o güzel dileklerin için Erkan kardeşim adına teşekkür ederim.

   Bir güzellik yapsa ve kendisi bizzat bir şeyler yazsaydı, bu kadar sevenlerine ne güzel olurdu 🙂
   Ama olsun biz onun doğum günü kutluyor ve onun için dualar ediyor, güzel dileklerde bulunuyoruz.

 36. 25 temmuz benim icin 26 yildir onemli bi gun cunki  o gunu kahramanim dogdu. Babam diyorum) ama bu yildan iki kat daha anlamli gun oldu cunki Erkan kardesimizde o gun dogmus onu tanimak guzel.Asli cok guzel olmus eline yureyine saglik ya Resul abi yada bir basqasi bunu Erkan merice yollayamaz mi?hicmi gorme imkani yok?cok guzel yazmissin asli keske Erkan Meric gorseydi bu guzel sozleri bu guzel dilekleri.Bende senin dileklerine katiliyorum oyle guzel sozler becermem.Hem babami hem Erkan merici cani gonulden kutluyorum.Erkan kardasim(benden buyuk ama gostermediyi icin abi diyemiyorm) insAllah sende bir gun kizinin kahramani olursun. Allah saglikli huzurlu uzun omurler versin basarilarin devamini dilerim sesin hep yukseklerden gelsin.Seni tanimak guzel insAllah basqa projelerde de goruruz.yasinda geciyor bir kiz bul evlen yada dur bosuna arama yani basindaki guzellikleri gor artik Hazal var ondan guzelinimi bulacaksin?

  Lale yazdigin yorumu okudum iste sevdiyim insanlar icin susuyorum cunki baksana cok insanin hayati kararacak hem o kisi cok pisman biliyorum o yuzden susuyorum belki akli basina gelirde ailesinin deyerini anlar eger devam etseydi elbetde soylerdim.hayatim iyice ask-i memnuya dondu iyimi:'(

  • Faticim artık hiç unutmazsın o günü.
   Erkan belki okur bilemiyorum? okusa bile okuduğunu nereden bileceğiz ki?

 37. Asli hanim soylemek istedigim her seyi soylemis hislerimize tercuman olmus teşekkurler aslicigim dogum gunun kutluolsun erkan kardesim mutluluklar

  • Daha neler neler yazacaktım da işte ancak bu kadar oldu.
   isminin baş harfleri ile yazdığımı ben kendim vermek istiyorum ona, o bende.
   Belki seneye veririm belli mi olur?

 38. Cok tesekkir ederim asli benim adimida yazmişsin unutmamişin seni cok seviyorum iyki varsin.Erkan Meric (Omerimiz)dogum gununuz kutlu olsun nice mutlu yillara sevenlerinle sevdiklerinle birlikde seni cok seviyoruz iyki varsiniz saglilli mutlu nice yillara

 39. İsmimi gördüm yaa o bana yeter 🙂 🙂
  Erkan abimmm iyiki doğdun gerçekten iyi ki doğmuşsun sen olmasaydın kim bilir senin yerine hangi tipsiz insanı getirirlerdi…
  İyi ki doğmuşsun iyi ki bizim Ömerimiz olmussun…
  Seni doğuran anaya helal olsun 🙂 🙂 🙂 🙂
  Allah bir ömür mutlu etsin seni Ömeeeeerrrrr her ne kadar Zehra’yi uzsen de telafi edeceğine inanıyorum
  Keşke bu sayfayı gorebilseydi Ömerciim

  • Allah anne, baba ve abisine hayırlı uzun ömürler versin hep ailesi ile mutlu huzurlu yaşasın Erkan kardeşim inşallah. Amin.

  • Onlar adına teşekkür ederim.
   Ah bir de Erkan ve diğer oyuncular okuyup bizlere cevap yazsalardı ne güzel olurdu.
   Bu sadece bir hayal ama güzel bir hayal 🙂

  • Dilinize düştüm iyi mi
   Olsun senin yüzün gülsün bana yeter 🙂
   Sen de iyi ki varsın canım Aslım

 40. Tesekkur ederim asli hanim .erkan mericinde dugum konu kutlu olsun , hanim ablada toplumlu tebrik mesaji yazmani onerdiyi icin sag olson .omariz bo vasiteyle erkan beyde tebrik ettigimizi oyrenir. Sen nasil a.s.k hastasini onutursun ? Bonu sana kim oyretti soylemelisin ? Aylinmi dedi ? Yoksa lele mi soyledi ? Kim soyledi onu yazma diye cabok soyle .

 41. Asli kiz beni yazmayi neden unutmussun. Ben unutulacak birimiyim? Erkanida tebrik ederim yeni yasi kutlu olsun. Mutlu saglikli uzun omur dilerim. Hep boyle kalsin hep sevilsin. Allah yoluna kalbine gore birini cikarsin insallah.

  • A.S.K hastasi, canım benim ben seni hiç unuturmuyum Özür dilerim isteyerek olmadı 🙁

   inan buna, diğer sayfada yazmıştım oysa, ne desen haklısın hadi kes cezamı çok özür dilerim 🙁

  • ben sabah erken itrazimi bildirdim asliya , sen nasil a,s,k hastasini onutursun hal bu ki bi onceki sayfada onunda adini yazmisdin ama benim yazdigim cikmadi , eminim bonu yapan ya aylin dir yada lale .

   • Abicim biz yine ne yapdik bilmeden. Sizin yorumunuzun cikamasinimi sagladik, ne işler karişdirdik tam anlamadim:)

     • IR abi diğer sayfada yazılıydı ASK hastasının ismi ama işte bu sayfada yayınlanırken ne olduysa çıkmamış
      Bu kimsenin hatası değil
      Hıh arkadaşlarımın da hakkını savunurum böyle

   • Ir abi, çok üzgünüm özür dilerim inan isteyerek olmadı 🙁
    Bütün hata, bütün suç benim 🙁

    ne Aylinimin nede Lale’nin bunda bir suçu yok.
    espiri yaptığını biliyorum ama ben gerçekten üzgünüm. 🙁

    • Aslınurİ, nuri çok iyiymiş tam ağlayacakken güldürdün beni. Moralim biraz olsun düzeldi. Sağolasın. Aslınurİ ÇOK TATLISIN, iyi ki varsın 😀

     • 😀 😀 😀 😀 😀
      Ay benim de hiç güleceğim yoktu 😀
      Sen sağol , moralini düzeltebildiysem ne mutlu bana da
      Ay görüyon mu bak ben de klavye mağduru oldum nasıl oldu bu 😀
      Ay sen yokmusun klavye sen
      Seni bir elime geçiriyim var yaa
      Kaç benden kaaaaç

     • Ay benim de hiç güleceğim yoktu
      Sen sağol , moralini düzeltebildiysem ne mutlu bana da
      Ay görüyon mu bak ben de klavye mağduru oldum nasıl oldu bu
      Ay sen yokmusun klavye sen
      Seni bir elime geçiriyim var yaa
      Kaç benden kaaaaç

      Sevgilerimle Aslınurİ 😀

    • Aslı sakın !
     Sakın kendini suçlama
     Bu ne senin ne de başkasının suçu , bu kimsenin suçu değil
     Ya da var var , bu kesinlikle birinin suçu olabilir
     O daa klavye , evet evet kesinlikle onun suçu , Aslı senin suçun yok sen klavye mağdurusun , ben onu bir elimi geçirirsem var ya , eşek sudan gelinceye kadar döveceğim ben onu haa
     O eşek de sudan gelmesin ben onu evire çevire döveyim haa

     • Sen bir tanesin, Aslınur, yok Aslınurİ 😀
      ne zaman hüzünlensem bu aklıma gelecek ve toparlayacağım kendimi 🙂

      Bu yazıyı Erkan da okursa o da eminim çok gülecektir. Zaten yukarıda çok güzel gülüyor canım benim O. Bir tanem Erkan kardeşim iyi ki doğmuşsun, iyi ki biz seni tanımışız ve iyi ki Ömer karakterine can vermişsin sen iyi ki varsın Erkan Meriç.

 42. Başkigi gordum aaa her kes kutlamişdir bu sayfada erkani ben gec kaldim diye uzulmeye başlamişdim ki Allahdan altdaki tarihe bakmak aklima geldi. Neyse ki gec kalmamişim. 25 temmuz degilmiş daha:)
  Aslicim cok guzel yazmişsin cok begendim. Teşekkur ederim canim

  • Canım Lalecim beğenmene sevindim geç kalmadın canım, o güne kadar daha çok yazarız onun için duygu ve düşüncelerimizi:)

 43. Merhaba arkadaçlar Aslıcım sana çox teşükkür eline yüreğine sağlıq gözel yazmışsın kaplan kardeşimin doğum günün kutlamışsın.Gözel kardeşim benimle bir yılda doğuldun keşke ayımızda günümüzde bir olardı sana uzun mutlu yıllar arzu ederi tüm sevdiklerinle birge o güzel gülüşün heç zaman yüzünden esgik olmasın seni çok seviyoruz diğum günün kutlu olsun♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  • Canım ben teşekkür ederim. Erkan kardeşim için küçük bir doğum günü kutlaması Hanım ablamın isteği idi. kendisi de gelince okur inşallah.

 44. asli cok guzel olmus eline saglik… Erkan Meric dogum gunun kutlu olsun … sen bizi tanimasanda biz seni cok seviyoruz hayirli uzun bir omur dilerim sevgili omerimiz…

  • Teşekkür ederim ayşecim canım benim. Erkan Kardeşime Rabbim den sağlıklı hayırlı, uzun ömürler diliyorum, İnşallah Rabbim ona sevdikleri ile geçireceği güzel, mutlu,sağlıklı uzun bir ömür nasip etsin inşallah. Bizlerde bir gün tanışırız inşallah.

 45. Benim boncuk gözlüm yıllar yıllar önce 25 Temmuzda adeta bir sanat eseri olarak dünyaya gelmiş yıllar sonra herkesin bu tatlılığının farkına varacağını bilmeden
  Kimi zaman pofuduk yanaklarıyla aşırı tatlı olur , kimi zaman boyu posu endamıyla aşırı karizmatik olur , kimi zaman da insan ve hayvan sevgisinden dolayı bizi kendine hayran bırakır Erkan
  Sen iyi ki doğmuşsun ve iyi ki ben senin gibi biriyle tanışmışım , sen hep benim iyi kilerimden olacaksın
  Sen harika bir insansın Erkan Meriç
  Adını söylemek bile benim için ayrı bir şeref ayrı bir mutluluktur
  Sen hep böyle içten, samimi, doğal, masum kal olur mu
  En önemlisi de sen kendin ol hep
  Mutlu kal Erkan Meriç …..

  • Aslınurcum, çok güzel yazmışsın teşekkür ederim bir tanem. İnşallah bu yazılarımızı Erkan Kardeşim de okur ve mutlu olur ne kadar çok sevildiğini bilir. Çünkü; onu gerçekten çok seven insan var.