İYİ Kİ DOĞDUN ERKAN MERİÇ DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ( 26 TEMMUZ 1986 )

Dünyalar Güzeli Tescilli Yakışıklı Erkan Meriç’in Paşam’ın Doğum Günü Kutlu Olsun 🙂
 
Bugün günlerden 26 Temmuz 2018 Perşembe. Yıllar yılar önce, yine günler den 26 Temmuz iken yıl 1986 dünyaya biri teşrif etti. Ailesinin anne ve babasının göz bebeği, abisinin bir tanesiydi O, adı Erkan dı. 
 
Yıllar geçecek o sadece ailesinin, abisinin ve yakın çevresinin tanıdığı değil, tüm Türkiye’nin, hatta tüm Dünyanın tanıdığı biri olacaktı. Öyle de oldu.
 
Öyle ki, yaptığı işler ile tanınacak tüm dünyaya nam salacaktı. En çok da onun tanınmasında Adını Sen Koy dizisinde canlandırdığı Ömer karakteri etkili olacaktı. Oldu da. Erkan Meriç’i tüm dünya tanıdı.
 
Gözleri güzel, bakışları manalı ve de anlamlıydı. Badem gözlü idi. Paşaydı O, Zehra’sının zorba Ömer’i idi. Sevenlerinin göz bebeği.
Yakışıklı, karizmatik, sempatik, güler yüzlü, vicdanlı, merhametli, yardımsever, hayvan sever, aile bağları güçlü, sosyal biriydi o.
 
Girdiği bütün ortamı aydınlatacak, bir ışığı, nuru vardı yüzünde. Allah onu yaratırken özenerek, bezenerek yaratmış ve öyle göndermişti dünyaya bakın görün diye. Allah’ın yarattığı nice güzel eserlerden biriydi işte Erkan Meriç ve bugün onun doğum günü 🙂   
 
*******************
ERKAN MERİÇ’E ÖZEL
 
Hoş geldin dünya ya
Hoş geldin dünyamıza
Hoş geldin gönlüme
Hoş geldin gönlümüze
Ay gibi nur yüzlüm
Günüme güneş, geceme ışık oldun.
Yağmur ıslatırken her yeri
Sen geldin bir güneş gibi.
Gökkuşağını gördüm sayende
Rengarenkmiş hayat.
Teşekkür ederim sevgili kardeşim Erkan Meriç.
Aslı
 
***********************
 
Doğum günün kutlu olsun güzel insan, gönlü gibi yüzü güzel insan.. İlk Geçen yıl kutlamıştık senin doğum gününü ve o zaman Adını Sen Koy Dizisindeydin tatildeydin. Şimdi Bugünlerde ise, yine tatildesin ama artık Adını Sen Koy dizisinde Ömer değilsin. Hazal ile birlikte diziden ayrıldınız. Birlikte açıkladınız diziden ayrıldığınızı. Hakkınızda hayırlısı olsun.
 
Geçen bu 2 yıl zarfında biz seni çok sevdik, ailemizden biri gibi gördük seni, sana söyleyecek çok sözüm var bir gün tanışırsak, karşılaşırsak onları da sana birebir söylemek isterim inşallah. Gerçekleşmeyecek olan sadece bir hayal benim ki bu geçen zamanda gerçekleşmedi, bundan sonra gerçekleşmesi de neredeyse imkansız ama olsun hayallerde güzeldir. İnsana yaşama sevinci verir  🙂 
 
Tıpkı senin bana ve seni seven nice insana yaşama sevinci verdiğin gibi. Bir bilsen ki senin sayende bir insan hayata tutunuyor, gülüyor, ama hiçbir zaman bilmeyeceksin.
 
Yolunda, bahtında açık olsun. Güzel kardeşim Erkan.
 
Sen ki, kimimizin abisi, kimimizin kardeşisin. Kimimizin evladısın. Hatta torunusun seni seven insan sayısı sayamayacak kadar çok.  Seninle birebir tanışma imkanımız olmadı ama biz seni oynadığın dizi filmin ile sinema filmlerin ile çok sevdik ve buradan da senin doğum gününü kutlamak istedik.
 
İyi ki doğdun, iyi ki varsın ve iyi ki biz seni tanıdık güzel insan. Doğum günün kutlu olsun. 
Annesinin kuzusu, abisinin biricik kardeşi, babasının medarı iftiharı, yakın çevresinin gururu, sevenlerinin yakışıklısı, paşası, badem gözlüsü, her gece rüyalarını süsleyen beyaz atlı prensi, kimilerinin huzuru işte o sensin Erkan Meriç 🙂
 
Ailen ile ve tüm sevdiklerin ile mutlu huzurlu bir ömrün olsun, insanın içini huzurla dolduran o mükemmel gülüşün, bakışın hiçbir zaman solmasın, yok olmasın. Çünkü; sen Dünyanın en güzel gülümseyen, en güzel bakan insanısın, gülmek, gülümsemek bir insana ancak bu kadar yakışır, gönlü güzel, kendi güzel, gözleri güzel, güler yüzlüm. Rabbim seni bütün kötülüklerden, nazarlardan, kem gözlerden korusun inşallah. Bir ömür boyu senin sevdiklerin ve senin seveceğin insanlar hep yanında olsun, yüzündeki o masum güzel gülümseme hiç eksik olmasın inşallah. 


Özellikle de o gözlerini korusun Rabbim. Senin bir bakışın, bir ömre bedel, alıp götürüyor insanı bambaşka diyarlara. Nede güzel bakıyor o bir çift göz dünyaya, kimi zaman hüzün, kimi zaman acı, kimi zaman keder, kimi zaman neşe, kimi zaman mutluluk hepsi ve daha fazlasını o bir çift göz, bakışlarla sessizce anlatabiliyor işte. Benim ise yazma sebebim o bir çift göz, Cansın sen, insanlara yaşama sevinci veren özel bir insansın, huzursun sen Erkan Maşallah sana.
 
Bu yeni yaşında, her yeni güne başlarken, en çok sevdiklerin olsun yanında onlarla uyan ve yeni güne onlarla başla. Gün sana bütün güzellikleri getirsin ardı sıra, güneş bir başka parlasın sana, kimi zaman yağmurlarla ıslansa da başın, gökkuşağının altında yüzün hep gülsün. Her gece gökyüzünde yıldızlar sana göz kırpsın, başını yastığa koyduğunda huzurla uyu ve hiç değişme böyle kal, içten, samimi, doğal, İyilik meleği Erkan Meriç olarak kal. Çok seviliyorsun bunu bil ve hiçbir zaman da unutma olur mu yakışıklı paşam benim. Sen bilmesen de senin yerin bende bir başka. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.
 
Ve Seni yeni projelerde ekranlarda yeniden görebilmek umudu ile başta dizibilgi.tv sitesi sahibi Göker abimiz ve  sitede yorum yazan seni çok seven arkadaşlarım ile Doğum gününü kutlarım, kutlarız Erkan kardeşim, sevdiklerin ile daha nice sağlıklı, mutlu, huzurlu yaşların olsun inşallah.


Erkan Meriç’e Özel Doğum Günü Şarkısı Klibi Bizden Hediye

SONSUZA KADAR

Değmesin hüzün saçının teline
Değmesin gözüne acılı bir bakış
Girmesin uykuna bile ayrılık
Sen hep böyle sevdalara yakış
 
Boyasın hep yeni renklere seni hayat
Beyazın çok olsun siyahlara inat
Kalbin yarım kalmasın hep bütün dursun
İşte budur hakiki bir saltanat
 
Canın canım olsun sonsuza kadar
En büyük derdinin ömrü omzuma kadar
İçimdeki sen benden de büyük
Kışlar uzanamaz hiç yanımıza kadar
 
Yanarsa yansın suya yeter mi gücü ateşin
En büyük öfke bile vicdana kadar
Sahibisin yaşanacak her günün güneşin
En uzun gece bile sabaha kadar
En uzun gece bile sabaha kadar
Canın Canım olsun sonsuza kadar
 
Han ÇELİKCAN 

Sevgi ile kal güzel kardeşim. Yeni bir proje ile seni yeniden ekranlarda görmek umudu ile, iyi ki varsın, iyi ki tanıdık seni, iyi ki doğdun Doğum Günün Kutlu Olsun Erkan Meriç.
Dizibilgitv. de Adını Sen Koy Dizisinin günlük analizlerini yazan ve seni çok seven kardeşin aslı. 
https://www.youtube.com/watch?v=1p0XV2xWf_I
dizibilgi google play

İYİ Kİ DOĞDUN ERKAN MERİÇ DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ( 26 TEMMUZ 1986 ) (103 Yorum)

 1. gunaydin hanim ablam canim benim nasilsin polat amcam nasil merak etdim erkan abim icin yazdigin siir hakkinda yazdiklarin gercekten cok cok guzel olmus eline yureyine saglik canim birtanecik ablam benim aslima katiliyorum erkan abimi gormek sanada kismet olar insallah siiri okur ben bayildim siire seni cokkkk seviyorum rabbim sana polat amcamada rabbimden uzun omur can sagliki arzu ederim cuma gunun mubarek olsun ailenen bol bereketli huzurlu neseli gunler dilerim

 2. aslim canim arkadasim benim ne guzel soyledin ay dualarina amin diyorum canim benim iyiki varsin guzel kalbli arkadasim benim seni cokkkk seviyorum cok optum allaha emanet ol :))

  • Teşekkür ederim canım benim. Sende iyi ki varsın. Sen de Allah’a emanet ol görüşürüz.

 3. E manetdir aşkın bende
  R esmin daima elimde.
  K ederim eksik olmadı
  A şkım cevabın almadı.
  N edir çekdigim bu azap.
  I zdırapla dolu hayat
  M eriçle seyranlık olur.
  Biz onunla ayni dünyanın insanıyız.ne mutlu bize.ne mutlu kaderimiz varmış. onu tanıyoruz ve çok seviyoruz.
  İsterim sanata yeni gelen zaman gördüyüm o mütevazi genc oğlan yaşlanıb saçları ağaranda da öyle kalsın.Zira 2 yıl önce hep böyle kalacam deye bir aparıcıya söz vermişti.Biz sana inanıyoruz Erkan.Bir deyim var:Kibirli insan kuş gibidir, övünüb yükseltikce insanların gözünde küçülür.
  Tevazö insanın bəzəyidir.Sen hiç degişme.hep böyle kal.Çünkü sen insanları mutlu ediyorsun,meıek yüzlü,güzel gözlümüz.Allah seni korusun Erkan Meriç.Sana uzun,sağlıklı,hayırlı ve başarılı bir ömür yolu dilerim.Doğum günün kutlu olsun.

  • Eline, yüreğine sağlık ablacım, nede güzel yazmışsın. Hayranım sana biliyorsun. Maşallah sana Rabbim sana Polad amcam ile sağlıklı, mutlu, huzurlu, güzel günler görmeyi nasip etsin. Erkan kardeşimle de tanışmayı. Ona yazdığın bu şiiri ona sen okursun inşallah. Keder senden uzak olsun ablacım.

 4. aslim kiymetli arkadasim ne guzel sozler soyluyorsun rabbim seninde erkan abimi gormek kismet olar sana hayat mucizelerle dolu dualarim hep seninle rabbimin iznile guzel dileylerin kabul olsun insallah amin tum guzellikler seninle olsun :))

  • Amin inşallah diyelim, isteyen herkese Erkan kardeşimi görmeyi Rabbim nasip etsin.Bana da tabi biraz zor, hatta benim için imkansız ama olsun. Mucizelere inanırım ama bana hiç denk gelmedi. Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım. Seninde gönlünden geçenler hayırlısı ile gerçekleşsin inşallah.

 5. Te$ekkúr ederim Gözelim.sen nasilsin?Aslinin dedikleri de gerçekle$icek.oglun askerden dönsun,olur canim,neden olmasin.hem Aslinin kendine de kismet olur görü$mek in$allah.

 6. gozel ablam canim benim insallah tum arzularin gercek olur insallah bende erkan abimi hazalimi o kadar cok gormek istiyorum ki insallah hayallerimiz gercek olur amin dualarim hep seninle :))

 7. gozel ablam canim benim ben iyim sende hep iyi mutlu ol gonlu guzel ablacim seni cokkkk seviyorum

 8. Aslim 11 07 de yazan yorumun cok iy olmuş bende.seninle aynyym teşekkul ederim
  Hanymcim,K Azeri ablam nasylsynyz iysinizdir inşalla

  • Teşekkürler Gözelcim, sende benimle aynı durumdasın oğlun askerden gelince inşallah Erkan Meriç’in yanına gider görürsünüz.

   • Aaaay agzyna saglyk inşalla oglum yanlaryna goturerim diye soz vermişdi.inşalla gercekleşir dimi.

    • Gözelcim, inşallah canım, oğlun gelsin bundan eminim sana çok büyük sürpriz yapacak götürecek seni. İçime öyle doğuyor. Gerçek oluyor ve sen resim bile çekiniyor o resmide çerçeveletip evinin en güzel yerine koyuyorsun canım benim.

 9. Hanym abla cok şukur amjamyz iyleşiyor yemek yiyor inşalla dahada iy olujakdyr merak etme guclu ol cunki cocuklarynda senin gozune seyrederler sen gucluysen cocuklarynda gucludurler .inşalla cok iy olup hastaneden cykdygy haberide alarys senden.allaha emanet ol ablam dogrusy bende gucu senden alyorum teşekkur ederim iyki varsyn canym ablam

 10. Hanim abla,siz güclü olun ki,Polat amcamiz da çavuk iyile$sin in$allah.o asl gücü sizden alir,canim ablam.

  • İnşallah canım arkadaşım inşallah Rabbim başta polad amcama, sonrada bütün hastalara şifa versin. Amin

 11. aslim birtanem guzel kalbli arkadasim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol hanim ablam polat amcamin guzel haberlerini duydukya cok mutlu oldum rahat oldum resmen hazalin birlikte fotograf atdi ya cok guzel olmus ve ben onlari boyle mutlu gorunce bende cok mutlu oluyorum erkan abim icin yazdiklarin muhtesem olmus benim tam demek istediylerimi soylemissin eline yureyine saglik bizde iyiki seni ve arkadaslarimi tanidigim icin cok mutluyum cok mutlu ol canim arkadasim yuzun hep gulsun dualarim hep seninle analizini okurum simdi ay heyecanlandim haber verdiyin icin cok tesekkur ederim cok optum allaha emanet ol

 12. hanim ablam canim benim bu guzel haberleri duydum ya polat amcam da dahada iyi olucak insallah dualarim hep amcamnan iyiki varsin seni cokkkk seviyorum rabbim hep korusun amcami seni rabbim yar ve yardimciniz olsun cok optum allaha emanet ol

 13. Ve gelelim bugünün anlam ve önemine, evet bugün günlerden 26 Temmuz 2018 Erkan kardeşimizin, kardeşimin doğum günü. Onun için duygu ve düşüncelerimi yazdım. Ama yine yazmak istedim. Her ne kadar onun bu yazdıklarımdan haberi olmasa da ben yazmak istiyorum. Çünkü, Erkan benim yazma sebebim. O benden habersiz ama ben ondan haberdarım. bu dünyada yer yüzünde onun gibi biri olduğunu 2 yıldır biliyorum.
  Bazı insanlar şanslı, onunla konuşabiliyorlar, resim çektiriyorlar, yazışıyorlar ve daha bir çok şeyi birlikte yapıyorlar. Evet ben bunları yapamadığım için şanssızım, telefonum yok, instagram hesabım yok, ona ulaşamam, onun olduğu şehre gidemem, onu göremem, onunla konuşamam, onunla resim çektiremem bu açıdan şanssızım.

  Ama olsun ekranlarda onun o güzel yüzünü, gördükçe mutlu oluyorum. Benim gibi onu seven nice seveni var.
  Elbet bir gün benimde telefonun olur, olmazsa da canımız sağ olsun. ne yapalım dünyanın sonu değil ya. Ben ona olan sevgimi, saygımı hep içimde yaşatacağım. Ömrü hayatımda hiç yapmadığım bir şeyi onun sayesinde yaptım. onun oynadığı diziyi Adını Sen Koyu izledim. Bu siteye yazmaya başladım. Onun sayesinde yeniden yazmaya başladım. İlham kaynağımdı Erkan. Ve onun sayesinde burada o kadar güzel arkadaşlarım oldu ki, hayatıma kattığın değerler için, hayatıma kazandırdığın güzel insanlar için, yazma sebebim olduğun için sen bu satırları okumasan da ben sana çok ama çok teşekkür Ederim Erkan Meriç. İyi ki doğdun, iyi ki varsın, iyi ki Adını Sen Koy Dizisinde Ömer karakterini canlandırdın.
  Dilerim seni yeniden ekranlarda görmek nasip olur. Güzel gözlüm benim. Seni seviyorum Erkan Kardeşim doğum günün kutlu olsun. Tüm sevdiklerinle daha nice güzel doğum günleri kutlaman dileği ile. kardeşin aslı. Sayfalar dolusu yazı yazsam sana, bu yazdıklarım senin benim hayatıma kattıklarını anlatmaya yetmez. o kadar değerlisin benim için Erkan.

 14. Merhaba kızlar.kusura bakmayın.zihnim donup sanki.Hepinize teşekkür ederim.Kız haber verdi ki babasının tansiyonu,şekeri normadadır.bir az da yemek yeyib.çok şükür.Hastalık beyinle alakalı olduğu için iyileşmek uzun süre bilir.Ne bileyim.Allah yardımcısı olsun.
  Gözel,Aytac teşekkür ederim tebrik için.Hassasiyyat gösterdiyiniz göre hepinize minnettarım.
  Aslıcım duaları yarın sübh namazından sonra okurum inşallah.Bu kadar iyi kalpli olmaya mecburmusun güzel kızım.Allah amanında.

  • Canım ablam benim senden güzel haberleri almak çok güzel. Allah’ın izni ile Polad amcam iyileşecek inşallah. şuan çok duygusalım ablacım, ben mi iyiyim o senin güzel görüşün ablacım dualarımdasınız, Allah yardımcın olsun, Polad amcama da şifa versin inşallah. Olmazları olduran Rabbim büyük.

 15. Günaydın. Nasılsınız tatlis arkadaşlarım?
  Hanım ablam Polat amcama da Allah şifa versin inşallah. Dilerim tez zamanda iyileşir

  • Merhaba K.Azeri, canım benim nasılım? bir yanım mutlu Erkan kardeşimin doğum günü bugün. Bir yanım buruk, Hanım ablamı ve Polad amcamı merak ediyorum. Hastaneden güzel haberlerini alsam, alsak çok daha iyi olacağım canım. Sen nasılsın?

 16. aslim hos geldin bitanem nasilsin gunun nasil geciyor canim arkadasim hanim ablami polat amcami cok merak ediyorum insallah iyidir dualarimiz her zaman polat amcamnan rabbim yar ve yardimciniz olsun

  • Merhaba bir tanem, iyi diyelim iyi olsun gün benim için yeni başladı. Hanım ablamı, Polad amcamı bende merak ediyorum. İnşallah iyidirler. Hayırlı haberlerini alırız. Ayrıca senin o aşağıda yazdıklarını ben görmedim ama çok güzel resim olduğuna eminim. hele birbirlerine yazdıkları çok daha güzel. ve yeni bölüm analizi ana sayfaya düşmüş bilginiz olsun. Arada analizde yazıp gönderdim.

 17. Günaydın hayırlı sabahlar arkadaşlar. Hanım ablacım, sen nasılsın? Polad amcam nasıl? Haber var mı? Allah’a emanetsiniz canım ablacım.

 18. gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz gununuz nasil geciyor ailenizle bol bereketli huzurlu gunler dilerim gozel ablam hos geldin canim ben iyim sen nasilsin sohbet nasil cok ozledim seni k azeri ablam canim benim biz iyiz sen nasilsin iyiki varsin guzel dileyin icin tesekkur ederim cok optum sizi rabbim yardimciniz olsun allaha emanet olun

 19. Aslan burcu Erkan Meriç yeni yaşın mutluluk huzur bol şans sağlık ve iyi bir evlilik getirsin …..

 20. Hayirli sabahlar Hanim abla.Polat amca nasil?Bizi habersiz birakmayin.dualarim sizinle.In$allah iyi olucak,içinizi ferah tutun ablacim.Allah yardimciniz olsun.

 21. Günaydin arkada$lar.nasilsiniz? Aytaccim ev kurmak kolay deyil.sana kolay gelsin.mutlu ol canim. Xanim kizim ben de seni çok seviyorum.babanin iyi olmasina sevindim canim benim.Allah yardimcisi olsun.

 22. Bu gun dogum gunun Erkancim yeni yaşynda mutlulyklar dilerim allah ikinizide nazarlardan korusun hep mutly olun .iyki dogdun iyki varsyn kardeşim

  Aytacim ,Hanymcim hayyrly sabahlar nasylsynyz

 23. hazalim yazmis dedim iyiki varsin heyecandan mutlulukdan mutlu yillar yazmayi unutdum vallahi abim ve hazalim sizi cokkk ama cok seviyorum

 24. gunaydin erkan abim canim abim 26 temmuz oldu dogum gunun kutlu olsun rabbim tum dileklerini arzularin kabul olsun rabbim seni sol yanin mustakbel esinen hep birlikte nice mutlu yaslara hep mutluluklar senin ve sevdiyinen olsun yuzun hep gulsun ve ben hazalimin fotografini merakla bekliyordum sonunda nihayet o cok istediyimiz geldi biz fanlari cok mutlu etdi not hazalim yazmis iyiki varsin erkanda beyeni verip not iyiki askim bu cevapi gordukten cok cok mutlu oldum iyiki tanimisiz seni guzel yurekli guzel guluslu canim abim benim insallah yakinda evlenip cocuklariniz olur insallah rabbim bed nazarlardan korusun sizi tum guzellikler sizinle olsun dualarim desteyim hep sizinle allaha emanet olun

 25. gozel ablacim k azeri ablam nurbanum nasilsiniz ben sizi cok ozledim sizi cokkkk seviyorum allah rahatlik versin size tatli uykular

 26. aytacim canim arkadasim birtanem iyi olmana cok sevindim sag ol birtanem bende iyim ve ben sana kiyamam islerin cok anliyorum seni ve duyun isleri bitmiyor rabbim yardimcin olsun tum guzellikler seninle olsun sen guzelce uyu allah rahatlik versin sana tatli uykular

 27. aslim canim kiymetli arkadasim dualarin icin sag ol birtanem benim tum guzel dualarina yurekten amin diyorum cok optum seni allah rahatlik versin tatli uykular sana canimin ici 🙂 )

 28. Bugün Senin Doğum Günün Erkan Meriç. İyi ki varsın, iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın sana mutluluk getirsin. Tüm dileklerin gerçek olsun.
  Bugün senin Doğum Günün mutluluklar senin olsun, hayatının her anına neşe dolsun huzur dolsun.

  İyi ki Varsın, İyi ki Doğdun..
  ” Seni Çok Seviyoruz.. ”
  İyi ki tanıdık seni kara yağız oğlan
  ❤ ❤ ❤ ERKAN MERİÇ ❤ ❤ ❤

 29. Aslim guzel ablacim k azəri ablacim sizə de hayirli geceler nasilsiniz canllarim inşallah iyisinzdir ne yapyorsunuz inşallah her sey yolun dadır siz çok sevyorum çok opyorum ALLAh emanet olun tatlı ruylar gorsmek uzere

  • Hayırlı geceler Aytaccım. Allah yardımcın olsun. Kolay değil, sıfırdan ev düzüyor, yuva kuruyorsun. İki düğün olunca daha da zor oluyordur. Bizde tek düğün yapılır ki o bile zor şu zamanda, sen iki düğün yapacaksın sizin oralarda öyle olduğu için.
   Sana da tatlı rüyalar. Sabaha dinlenmiş olarak uyanırsın inşallah.

 30. Hayirli geceler xanım azerim hos buldum canım iyiym çok şükrü sən nasilsin babanin iyi olmasina çok sevdim canım arkdasim hep iyi olsun inşallah amin guzel dilklerin için çok tesekkur ederim bitanem eve islerim çok bu sabah da burya yazip cikdim ev də 2 saat once gəldim eve bizim ev için esya bakmya gitmsdik sonra teyzem ler dayım lar da gitik anca gelip cikdik eve oyuz den keç cevap yazdım nez zormus buyun yapmk ya bitmyor isler bi turlu diger siteye girmedim henuz bi gün orya bi gün burya vakit bulduk ça girmye calsyorum simdi de çok yorgunum yazip cikyorum uycam inşallah yarın kismet se gorusuruz çok opdum

 31. Hayirli geceler hanim ablam hos geldin nasilsin inşallah iyisndir polad amcamiz için ben de çok uzldum RABBIm sifasini ver sin çok çok gecmis olsun ablacim inşallah RABBIMIZIN iznyle biran once iylesicek bizim de duvlarmiz hep siz le RABBIM yar ve yardmciniz olsun inşallah amin oğlunun doğum gününü de tebrik edyorum nice nice mutlu huzurlu saglikli guzel yaslar inşallah yeni yaşı duserli olur RABBIM hep iyi insanlar la karslasdrsin inşallah amin canım ablam bizi haber siz birak ma bize de haber ver inşallah hayirli siyla biran once iylesip ayağa kalkcak dir polad amcamiz ellerin də opyorum ALLAH emanet olun

 32. Hayyrly akşamlar.Hanym ablam hoş geldin cok ozledim.oglun dogum gunumi bu gun ony tebrik edyorum inşalla yeni yaşlaryny kutlamak nasyp olur mutly hayat dilerim rabbim sevdiklerinden ayyrmasyn nije mutly yyllara.aa Polat amjammi hastalandy rabbim acyl şifalar versin.dualarmyz onunla biran inje iyleşip cocuklarnyn icine doner inşalla.cok uzuldum derdi veren allam dermanynyda versin.Hanym ablacim biz hep senin yanyndayys dualarmyz amjamyzla inşalla iyleşer sen icini ferah tut allaha emanet ol canym ablam

 33. Hanım ablacım, Polad amcam için şimdi yazacaklarımı yaparsın inşallah. Rabbim ya şafi ismi hürmetine şifasını verir inşallah.
  Sen ne zaman istersen o gün yapabilirsin bunu, vakti seher vaktinde olacak. Herkes uyurken seni kimsenin rahatsız etmeyeceği bir odada abdestli olarak, kıbleye dönmüş olarak gözlerin kapalı olarak Allah’ı düşünerek, ondan şifa isteyerek 7 defa besmele-i Şerifi okumalısın. 7 defa Bismillahirrahmanirrahim dedikten sonra, 112 kere
  “Allahümme ente’l-melikü’l-hakku’llezi la ilahe illa ente ya Allah ve Selamü ya Kafi”
  sonrada
  3 kere de “Ya Şifae’l Kulüb”
  okumalısın
  Allah’ın izniyle hastalığı sıhhate dönüşür inşallah.
  Bir de Polad amcamın üzerine 161 kere Ya Selam okursan Allah’ın izni ile Polad amcam sıhhat bulur iyileşir inşallah.
  şifayı verecek Allah inşallah tez vakit de şifasını verir.

  Birde:
  451 tane Ya Şafi okuduktan sonra, 3 kere de Ve iza maridtu fe huve yeşfini. okumalısın inşallah Rabbim şifasını verir.

 34. Iyi ak$amlar Hanim abla. Sizi çok özledik.gecmi$ olsun,in$allah her $ey yoluna dü$ücek.Oglunuza da saglikli,uzun ömür,mutluluklar diliyorum.Polat amcanin iyile$mesi onun üçün asl hediyye olucak in$allah.

 35. hanim ablam bitanem canimin ici ablam benim tum dualarina amin diyorum iyiki varsin icini ferah tut polat amcam sag salim evine donsun insallah ellerinizden opuyorum

 36. Hoş buldum Hanımcım.tebrik için teşekkür ederim.Rabbim tüm babalara,tüm hastalara acil şifalar versin,bizimkilere de.Sağ ol.

 37. hanim ablam hos geldin sefalar getirdin polat amcam icin cok uzuldum neden oldu cok gecmis olsun rabbimden acil sifalar dilerim dualarim hep amcamla durumundan bize haber ver merak ederim rabbim yardimciniz olsun oglunun sahininde dogum gunuydu kutlamistim dogum gunu kutlu olsun ailesiynen hep nice mutlu yaslara insallah polat amcamda iyilesir kutlarsiniz amin dualarim hep senin ve polat amcamnan seni cokkkk seviyorum cok optum allaha emanet ol

 38. Merhaba Aslıcım.Kardeşinin doğum günü senin için de mübarek olsun.Ona olan dileklerin Rabbimin izni ile gerçek olsun.Kardeşinin KARDEŞİ de de dilerim mutlu olsun.Allah her ikinizin bahtını ve yolunu açık etsin.Dilerim güzel gözlü paşan daha büyük projelere yelken açsın ve yeni isimleri ile bizleri sevindirsin.Biliyorsun onu biz de çok seviyoruz.Her zaman hoş sedasını duymayı Rabbim nasip etsin inşallah.

  • Merhaba canım ablacım, senin bu güzel dualarına canı gönülden amin diyorum. Biliyorum ablacım, yazımda da belirttim onun çok seveni var. İsim yazmadım tek tek, geçen seneki gibi unuttuklarım olmasın diye. Rabbim seni sıkıntılarından kurtarıp feraha çıkarsın ablacım seni çok ama çok seviyorum Allah’a emanet ol canım ablam benim.

 39. Merhaba kızlar nasılsınız.Getdiyimiz yerde amcanız ağır hastalandı.Oğlu ile damadı ora geldiler ve geceyle onu Baküye gətirdiler.Şimdi hastanede.Yanına kimseyi almıyorlar.3 gün sonra odaya aldıklarında göreceyiz onu inşallah.İndi evdeyim.Yaşlı vücut heyecan ve uykusuzluğa tab getirmemiş ve bilgisayarın karşısında uyuya kalmışım.
  Aslıcım , K.Azeri çok teşekkür ederim unutmamışsınız.Şahinim tüm gün hastanede oldu çocuğum.Kaç saat yanında oldum kuru kuru da olsa tebrik etmedim,unutdum.Eve gelenden sonra mesaj yazdım.İnşallah babası sağalsın yığılıp kutlarız.Dualarınızı esirgemeyin.Tekrar teşekkür ederim.

  • Canım ablacım benim, bugün aklımdan sen geçiyordun nasıl acaba diye ve içimde bir buruk hüzün vardı. Nedenini açıklayamadığım inşallah Polad amcam Allah’ın izni ile iyi olacak odasına çıkacak sende evlatları da görecek, sonra da eve getireceksiniz inşallah. birazdan sana bir şifa duası yazayım onu oku polad amcama.
   Ne olur sende dikkat et kendine. Evet bugün senin evladının da doğum günü. Rabbim sağlıklı, sıhhatli, mutlu, huzurlu, bir ömür yaşamayı nasip etsin. acılarını göstermesin Rabbim. Polad amcam iyileşsin evinizde kutlama yaparsınız inşallah.

 40. merhaba aslim birtanem canim kiymetli arkadasim nasilsin keyfler nasil ne guzel yazmissin eline saglik tam demek istediyimizi hepsini yazmissin sag ol var ol erkan abim buraya gelmesede projelerinde yuzunu goruruz her daimi yaninda desteyimiz onunla olucak insallah dualarim onunla amin canim arkadasim ailenen bol bereketli huzurlu neseli gunler dilerim :))

  • iyi akşamlar xanım, öncelikle baban ameliyat olmuş geçmiş olsun canım. Rabbim acil şifalar versin. İnşallah Erkan kardeşimizi yeni projeleri ile ekranlarda yeniden görürüz.

 41. Bir yıl daha geçip gidiyor hayatımızdan, hayatından ve sen yine habersiz olacaksın bu sayfadan, sana yazılanlardan, benden, bizlerden canın sağ olsun Erkan Meriç. Sen hep mutlu ol, sağlıklı ol, ekranlarda ol, senin o güzel yüzünü görelim, iyi yerlere geldiğini bilelim bu bana yeter. Sen belki okumayacak, haberin olmayacak ama senin için bir yürek hep sevgi ile atacak, şu satırları yazarken gözlerimden yaş akıyor öyle işte neyse ben daha fazla devam edemeyeceğim sonra yazarım sen okumayacak olsan da.

 42. aytacim canim arkadasim hos geldin ben iyim yorumunu simdi gordum diger sitede sana cevap yazdim ve guzel dileylerin icin cok tesekkur ederim dualarin icin sag ol babam iyi canim dahada iyi olucak seni cokkkkk seviyorum senin de isin cok duyunede gidiyorsun onlarada cani gonulden mutluluklar dilerim cok optum seni rabbim tum islerinde yar ve yardimcin olsun ailenen gunun bol bereketli mutlu huzurlu gecsin

 43. Günaydın hayirli sabahlar canım aylem nasilsiniz yeni gününüz hayirli mutlu nese dolun kecsin inşallah amin hayirli sabahlar xanım azerim sen nasilsin canım seni de yeni günün hayirli uğurlu mutlu mesut kecsin inşallah dun akşam siteye girdim asgi da bana yazdığın yorumu gördüm cevap yazip cikdim diger lerini okymadim simdi okdum baba emlyat mi oldu canım arkdasim çok gecmis olsun RABBIM sifa versin simdi nasil oldu inşallah daha iyidir bitanem ALLAH YA VER YARDMCINIZ OLSUN INŞALLAH AMIN canım arkdasim bi kaç gündur siz çok ihmal etim üzür diler siteye girip yazyorum sonra cevap yazck vakit bulmyorum ama sana maşallah canım iki siteyi de çok guzel idare edyorsun tebrik ederim seni çok sevyorum iyiki var sin

 44. gunaydin erkan abim canim abim benim evet nihayet bu gun senin dogum gunun bu ani sabirsizlikla bekliyordum abicim 2 yildir diziyi sadece abim senin ve hazalim icin izliyordum sizi bu dizi sayesinde tanidik cok sevdik bende hayatimda tum oyunclar gordum ama sizi tanidiktan sonra sizi gercekten cok ama cok sevdik sanki yillar once tanimis gibi hiss etdim gulusunuz samimiyyetiniz merhametli olmaniz beni cok cok cok mutlu ediyor iyiki varsin abim ve hazalim benim en buyuk hayalim turkiyeye gelip abim seni ve hazalimi gormek cok cok isterim belki bu imkansiz ama tabikide bilmek olmaz bi mucize olur sizi gormek bana ve burdaki tum erkan ve hazal fanlarada nasip olur insallah diger fanlar gercekten cok sansli sizi goruryorlar selfide cektiriyorlar bende hasretle bakiyorum kendime fan sayfasi acmasamda fan sayfalarinda her yerde tum instagramlarinizdan takip ediyorum fotogroflara bakiyorum ne guzelsiniz diziden ayrildiniz bende sok oldum cok cok uzuldum kalbim sIKISTI resmen keski haber yalan olsaydi ama ne yapalim nerde olursaniz olun biz her zaman abim senin ve hazalimin yaninda olucaz desteyimiz sonsuza kadar sizinle olucak sizin sayenizde burda da gercekten cok guzel dost olduk bi aile olduk hakkinizda ne soylesek az ben hep dizinin ilk yakinda olucagi yazilanda ben soyluyordum bunlar bi gun sevgili olucak o kadar dua ediyordum dualarimda kabul oldu erkan abim canim abim benim ve hazalim canim kardesim ozel hayatinizda hep mutlu mesut olun sol yaninan yeni projelerinizde yolunuz acik olsun coklu basarilar dilerim abim bu gun belki yazdiklarimizi okuyup bizi gorursun ay insallah sizi asla unutmuycaz dogum gununu hep kutluycaz ailenen nice mutlu yaslara

 45. Hayirli geceler erkan abicim üzün zamandir bekldymiz gün geldin sonu da bu gün seni doğum günün 2 yildir bu site de sana özəl doğum günün sayfasi aclyor seni haberin var mi yok mu bilmyoruz okyormusun hiç bi fikrim yok ama bizle yine gonlunuz de gecen leri burya yazyoruz berki bi ihtimal tesdufe görür sun berki buradik herkez hazer fanin ve siz çok sevyor bizi size ulsmyoruz diger fanlarniz gibi sanlı deyliz yani size yazmak konsun da ama siz tandigmiz için çok sansliyiz siz çok sevyoruz gerck den insan tanmdigi bir ni bu kadar çok sever bilir mis biz siz bi oyun cu olarak tandik ama bıa abi ablam kardes gibi sevdik siz çok ama çok baska siniz size olan sevgimiz çok bask bu günə kadar hiç bi oyncuya baglmdgmiz sevmdymiz kadar çok sevdik sizi adını koymadik biz de sadce çok sevdik dizi bile olsa sizin goznu de akan bi tek göz yaşı bizim canimizi yakdin gercek de kalp de baglyiz size biz de siz gormyi çok isderiz bi gün kismet olur mu bilem ama biz hep sizin arkanzdayiz sizi destlyoruz dizi den ayrdligniz için çok uzldum uzlmek de faza fazlasi agladim kalbimimin nasil acdgin his etim bundan bi adın var mi ki bu nasil bi sevda dir biz düşdük siz bi gulsunuz bize dunyalari veryor paylasdigniz her resime satler le bakyoruz siz çok farklsin sanki yilardir siz tanyorum gibi his edyorum abicim canım abim doğum günün kutlu olsun basarilarin dayım olsun hazal ablyla hep bir birniz sol yani olarak kalin sevginiz askiniz kiymetini bilin ben yasc siz den çok kucyum ama bi kaç aya evlnyorum keski ama kesik bu yazdik larmizi okuya bilseydin küçük bi cevap yazrak hayelrmiz gercek etseydin bana en büyük ama en büyük düyün hedyesi olur du ama bu da mumuk deyil malesef sən nerden bilcek sin burda boyle bi sayfani olduğun biz iki yıldir burdayiz siz için siz sayeniz de biz de guzel arkdaslik la kurduk hepimizi siz çok sevyoruz ben de oyle bi yazdım ki sankin seni kendi öz sayfan miş okycak sin gibi oldu ama içim de çok sey var içim sadce buraya tokyorum keski biz de diger bazi fanlarniz gibi size ulsa bileydik simdi deyil sən bile bi gün sizi adiniz sayfa acip sizin sayflarniz bulup orya yazm kalbimi den kecnleri siz sevyorum çok çok sevyorum bi ömür mutlu mesut olun inşallah özümüz deki doğum günə kadar ALLAH emanet edyorum sizi azəri kardesiniz aytac sevgilerim ler

 46. k azeri ablam sag ol canimin ici iyiki varsin seni cokkkk seviyorum cok optum allaha emanet ol

 47. k azeri ablam canim benim sag ol hep iyi mutlu ol babamda iyi sonuclar da iyi cikti yine kontrollere gidicek sadece barmagin yarasini yuyucaklar 10 gunden sonra dikis koyucaklar dahada iyi olucak allahima cok sukur bu bana yeter bide bu gun goz doktoruna gitdi gozleri zayiflamisti sistem den ilaclardan oldu amaliyyat oldu gozlerine su dermani dokuyor daha once olmustu ama daha iyi olucak bu gun cok iyim kac GUNDUR ICIMDE SIKINTI vardi bu haberi duydumya cok iyim dualariniz icin benim yanimda oldugunuz icin her kese cok cok cok tesekkur ederim seni cokkkk seviyorum allaha emanet ol

 48. aslim birtanem simdi dikkatli okudum ne guzel bahcennen ugrasiyorsun ruzgarda cikti canim sana kolay gelsin rabbim tum islerinde yardimcin olsun ananen nasil pamuk kediciyin nasil

 49. aslim canim benim kiymetli arkadasim ne guzel uyumussun helal olsun sana guzelce dinlen gunun hep mutlu gecsin evet bu gun doktora gitdi haberler iyi canim ve kontrollere devam sonra dikiste yapacaklar aslinda gozleride zayif goruyor eski doktorunun yanina gitdi ve gozleri 20 faiz goruyordu ve buda sistem ilaci cok olunca ondan oyle oldu iste bu gun Amaliyyat oldu gozlerinden allaha cok sukur iyi simdi ve guzel dileklerine yurekten amin diyorum sag ol var ol canim arkadasim hanim ablamin oglunun dogum gunu kutlu olsun ailesiynen nice mutlu yaslara cok optum seni allaha emanet ol

 50. Merhaba Aslim.nasilsin?Hanim ablanin oglunu dogum gûnünü tebrik ediyorum,saglikli uzun ömür Allah nasib etsin.

  • Merhaba canım. İyiyim çok şükür. Bahçe ile uğraşıyorum sabah burada hava iyiydi şimdi şiddetli rüzgar çıktı. Dışarda eşyalar var onları almaya gideceğim bana iş çıktı.
   Hanım ablamın oğlunun doğum gününü bende kutluyorum. görüşürüz.

 51. gunaydin aslim canimin ici iyi olmana cok cok sevindim hep iyi mutlu ol gonlu guzel kiymetli arkadasim benim benim babamda iyi fena diyil bu gun doktora gidicek aparati acacaklar ve bakalim kontrolden nasil gecicek doktor iyi seyler soyler insallah ve erkan abimde yazdiklarimizi okuyormus gibi hiss ediyorum hiss edelim haklisin sana katiliyorum dogum gununde belkide gelir ay insallah cok mutlu olurum evet yazdiklarinda hepimizin adinada yazmissin ne guzel benimde hayalim turkiyeye gidip erkan abimi hazalimi gormek istiyorum iste hayaller ay insallah hepimizin hayallari arzulari dilekleri kabul olsun seni cokkkk seviyorum cok optum ailenen mutlu neseli gunler dilerim

  • Günaydın xanım, erkencisin maşallah sana. Ben bugün baya uyudum 🙂
   Babanın iyi haberlerini alırsın inşallah.
   Erkan kardeşim kendisi için yazılanları okuyabilse ne güzel olur. Sevildiğini biliyor, onu destekleyen, arkasında olanları da bizde onlardan biriyiz sadece haberi yok o kadar. Kim bilir belki de haberi olur. üç gün öncesinden başladık onun doğum gününü kutlamaya o gün geldiğinde herkes kutlayacak.
   Seninde hayallerin bir gün gerçekleşir inşallah. bende seni seviyorum kendine iyi bak görüşürüz canım.

 52. Erkan abim doğum gününü tüm içtenlikle kutluyorum. Dilerim ailenle ve Hazal ablosla nice nice doğum günü geçirmek nasibin olur. İNSALLAH❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 53. k azeri abllam cok tesekkur ederim rabbim islerinde yardimcin olsun cok optum allaha emanet ol

 54. merhaba k azeri ablam hos geldin nasilsin ozledim seni bende hanim ablami cok ozledim 10 gunden sonra gelicek gitdiyi yerde internet cekmiyor qaliba cabuk gelir insallah ben ablami sabirsizlikla bekliycem seni cokkk seviyorum k azeri ablam yeni haftan yen i gunun hayirli ugurlu bereketli gecer insallah 🙂

  • Bende Hanım ablamı çok özledim. Onun oğlunun doğum günü de yarın. Allah hayırlısı ile sağlıklı uzun ömürler versin amin.

 55. Sevimli Erkan bey.dogum gûnünüz kutlu olsun.hangi projede olursaniz olun,biz siyi destekliyoruz.hep yaninizdayiz.sizi çok seviyoruz.ba$arilariniz daimi olsun.

 56. Aslim senin bu yazindan sonra artik sözlere ihtiyac yok bence.kalbimden geçenleri söylemi$sin zaten.beni çok duygulandirdin.Aslicim,Allah senin kalbinden geçen ne varsa nasib etsin in$allah.ömür yolun,bahtin açik olsun.Tüm kalbimle yazdiklarina kocaman AMIN diyorum,ellerine yüreyine saglk canim benim.

  • Merhaba K.Azericim,
   Teşekkür ederim. elimde geldiğince, duygularımız kaleme dökmeye çalıştım. sizlerin, senin duygu ve düşünceleriniz benimkinden daha yüce, sizlerde, sende içinden geçenleri özgürce yazmalısın.
   Güzel duaların için teşekkür ederim. Amin inşallah. hayırlısı ile olur inşallah. Nasip.

 57. Günaydın erkan abim sen bu yazdik larmizi okyormsun bilmyoruz ama biz icimiz de kecenleri yazmak istuoruz erkan abim canım abim sen iyiki dodun iyiki var sin iyiki bizim abimiz sin seni tandigim için gercek den çok çok mutluyum iyiki ben de seni hayrnlarin da biryim seni anltmya kelmler getmez hazalin da dedyi gibi sen çok iyi bi insan sin kalbi temiz merhetli çok samimi bir sin ne olur sa olsun biz fanlarini asla untmyan kirmyan bir sin hepimizin kalbin de çok büyük ve ozel bir yere sahip sin senin o guzel gulsun bizlere dunyalari veryor hayatim da olduğun daha doğu sun hyatim da olduğunuz için kendimi okdar çok sansli his edyorum ki keski ama keski bi kere bile olsa sizi gore bilsem dünyadakı en ama en mutlu insan olurdum ozman ben kader kismet abicim sizi gormsem de hep çok sevcem siz nerde olur saniz olun bizler hep sizin arkanzdayiz sizi destklyoruz sizin mutlu olmaniz bize yeter iyiki dodun kalbi guzel abim tüm kalbim le tebrik edyorum seni yeni yaşın sana oğur getrsin duserli olsun kalbin de ki bütün dilklerinin hayat kecmesini dilyorum sevdyin le bi ömür mutlu mesut ol hep bir birnizin sol yani olarak kalin asla ayrilmayin RABBIM sizi bütün kotluk ler de korsun hep o guzel gonulernize görə versin inşallah hayatim da ilik defa boyle bi sevdya tutldum ben siz hyraniniz oldum bi gün bile sizi tandigim için pisman olmadim olmuycam da bi bilseniz bu iki yıl da sizle berber biz de neler yasadik siz aglayin ça biz de agladik siz gülün ce biz de gulduk sizin caniniz yani ça bizim de canimiz yadi oyl ya boyle hikayemizin sonun geldik inşallah yeni projelerniz de tekrar gorusuruz basarlarmiz dayım olsun yolunuz hep acik olsun inşallah amin amin siz ALLAH emanet edyorum en kisa zaman da gorsmek dilklerimle siz sevyorum canım bitanecik hazerim erkan abim hazal ablam iyiki ama iyiki var siniz siz cokkkkkkkkkkkkkk ama cokkkkkkkkkkkkkk sevyorummmmmmmmmmmmm

 58. gunaydin aytacim canim arkadasim biz iyiz sen nasilsin cok ozledim seni diger sayfada dun yorum yazdim sana gordunmu seni cokkk seviyorum guzel dileyine amin diyorum ailenen yeni gunun yeni haftan hayirli ugurlu bereketli mutlu gecsin

  • Hayirli geceler xanım azerim hep iyi olun canım ben iyiym çok şükür biraz yorğun ve yogunum bu sirlar ben de çok ozledim bitanem üzür dilerim cevap biraz keç yazyorum diger sayfaya hiç bakmadim bakcam simdi kina da geldik çok yorgum bu yormu bile bi gözüm kapali yazyorum yazdığın görün çə yazmak isdedim bi ara gircek bol ça konsuruz canım seni çok sevyorum k azər ablacim sana da hayirli geceler iyisndir inşallah seni de sevyorum canım ablacim ALLAH emanet olun

 59. Günaydın hayirli sabahlar arkdaslar nasilsiniz yeni gününüz ve haftaniz gonlunuz çə olsun inşallah hayirli mutlu huzurlu çok guzel bi hafta kecrmeniz dilyorum iyiki var siniz

  • İyi akşamlar Aytaccım,
   teşekkürler, sende iyisindir inşallah. Düğün hazırlıkları nasıl gidiyor? kolay gelsin sana iki düğün yapmak gerçekten zor olsa gerek. sende iyi ki varsın.

   • Hayirli geceler aslim nasilsin canım ben de iyiym çok şükür tesekkur ederim bitanem ya ne olur kusrmuma bakmayin yazip cikyorum daha sonra cevap yazmyorum evet çok zor iki düyün yapmak bi de akrblarmiz da da düyün var 2 gün dur arka arkya duynedyim bu gün de kina vardi hiç vakit yok sabah cikip akşam anca gelyorum eve simdi bi bakyim yaz diniz mi diye siz cevap yaziyim dedim bu guzel sayfa için de çok tesekkur ederim canım gonlune saglik çok guzel yazmsin seni çok sevyorum tatlim ruylar kalbi guzel arkdasim sen de iyiki var sin

 60. gunaydin erkan abim abilerin birtanesi guzel yurekli abim benim dogum gunun ve seni iyiki tanimisim iyiki fanin oldum gercekten cok mutluyum yeni yasin kutlu olsun hakkinda ne soylesem az iyiki varsin ilk defa hayatimda boyle oyuncu gordum abi olarak cok sevdik seni rabbim seni sevdiyinen ayirmasin hep mutlu mesut neseli ol yeni projelerinde coklu basa rilar dilerim biz hep senin yanindayiz desteyimiz seninle olucak guzel yurekli canim abim benim sevdiylerinen hep nic e mutlu yillara

 61. gunaydin aslim birtanem kiymetli arkadasim nasilsin canimin ici dogum gunu sayfasinda yazdiklarin cokkkkk guzel olmus eline yureyine saglik hayalin insallah gercek olur dualarim hep seninle rabbim seni hep korusun tum islerinde yar ve yardimcin olsun seni cokkkkk seviyorum cok optum yeni haftan yeni gunun hayirli ugurlu mutlu gecer insallah

  • Hayırlı akşamlar xanım,
   Çok şükür iyi diyelim iyi olsun inşallah. sende, babanda ailende iyidir inşallah. Bütün bu yazdıklarım içimden geçenlerdi. imkan olsa da Erkan kardeşimde okusaydı. Geçen senekinden haberi olmadı bundan da olmayacak ama olsun. Ben ve buraya yazan herkes sanki o okuyormuş gibi yazalım. Bir umut belki okur belli mi olur.
   Amin inşallah canım.

 62. Cok sevilen Erkan kardeşimiz dogum gunun kutly olsun iyki dogdun iyki varsyn yeni yaşyn mutluluklarla dolsun.biz seni Adini sen koyla tanydyk dunya tanydy ta Turkmenistandan senin hayranyn olup bu siteye geldim iykide gelmişim.yeni projelerde gormek istiyorus başarylaryn dayym olsun canym abicim.sevdiklerinle nije yaşlara Erkan kardeşim

 63. Aslim guzel kardeşim eline guce gonlune saglyk coook guzel yazmyşsyn teşekkuller allah seni nazarlardan korusun iyki varsyn canym

  • Amin inşallah canım benim. teşekkür ederim. imkan olsa da Erkan da okuyabilseydi ama nerde. Onun doğum gününe 3 gün var o zamana kadar kimler gelip onun doğum gününü kutlayacaklar bakalım.