İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )

Burak 26 Tem 2019 Adını Sen Koy  0
Dünyalar Güzeli Tescilli Yakışıklı Erkan Meriç’in Paşam’ın Doğum Günü Kutlu Olsun 🙂
 
Bugün günlerden 26 Temmuz 2019 Cuma. Yıllar yılar önce, yine günler den 26 Temmuz iken yıl 1986 dünyaya biri teşrif etti. Ailesinin anne ve babasının göz bebeği, abisinin bir tanesiydi O, adı Erkan dı. 
 
Yıllar geçecek o sadece ailesinin, abisinin ve yakın çevresinin tanıdığı değil, tüm Türkiye’nin, hatta tüm Dünyanın tanıdığı biri olacaktı. Öyle de oldu.
 
Öyle ki, yaptığı işler ile tanınacak tüm dünyaya nam salacaktı. En çok da onun tanınmasında Adını Sen Koy dizisinde canlandırdığı Ömer karakteri etkili olacaktı. Oldu da. Erkan Meriç’i tüm dünya tanıdı.
 
Gözleri güzel, bakışları manalı ve de anlamlıydı. Badem gözlü idi. Paşaydı O, Zehra’sının zorba Ömer’i idi. Sevenlerinin göz bebeği.
Yakışıklı, karizmatik, sempatik, güler yüzlü, vicdanlı, merhametli, yardımsever, hayvan sever, aile bağları güçlü, sosyal biriydi o.
 
Girdiği bütün ortamı aydınlatacak, bir ışığı, nuru vardı yüzünde. Allah onu yaratırken özenerek, bezenerek yaratmış ve öyle göndermişti dünyaya bakın görün diye. Allah’ın yarattığı nice güzel eserlerden biriydi işte Erkan Meriç ve bugün onun doğum günü 🙂   
 
*******************
ERKAN MERİÇ’E ÖZEL
 
Hoş geldin dünya ya
Hoş geldin dünyamıza
Hoş geldin gönlüme
Hoş geldin gönlümüze
Ay gibi nur yüzlüm
Günüme güneş, geceme ışık oldun.
Yağmur ıslatırken her yeri
Sen geldin bir güneş gibi.
Gökkuşağını gördüm sayende
Rengarenkmiş hayat.
Teşekkür ederim sevgili kardeşim Erkan Meriç.
Aslı
 
***********************
 
Doğum günün kutlu olsun güzel insan, gönlü gibi yüzü güzel insan.. İlk Geçen yıl kutlamıştık senin doğum gününü ve o zaman Adını Sen Koy Dizisindeydin tatildeydin. Şimdi Bugünlerde ise, yine tatildesin ama artık Adını Sen Koy dizisinde Ömer değilsin. Hazal ile birlikte diziden ayrıldınız. Birlikte açıkladınız diziden ayrıldığınızı. Hakkınızda hayırlısı olsun.
 
Geçen bu 2 yıl zarfında biz seni çok sevdik, ailemizden biri gibi gördük seni, sana söyleyecek çok sözüm var bir gün tanışırsak, karşılaşırsak onları da sana birebir söylemek isterim inşallah. Gerçekleşmeyecek olan sadece bir hayal benim ki bu geçen zamanda gerçekleşmedi, bundan sonra gerçekleşmesi de neredeyse imkansız ama olsun hayallerde güzeldir. İnsana yaşama sevinci verir  🙂 
 
Tıpkı senin bana ve seni seven nice insana yaşama sevinci verdiğin gibi. Bir bilsen ki senin sayende bir insan hayata tutunuyor, gülüyor, ama hiçbir zaman bilmeyeceksin.
 
Yolunda, bahtında açık olsun. Güzel kardeşim Erkan.
 
Sen ki, kimimizin abisi, kimimizin kardeşisin. Kimimizin evladısın. Hatta torunusun seni seven insan sayısı sayamayacak kadar çok.  Seninle birebir tanışma imkanımız olmadı ama biz seni oynadığın dizi filmin ile sinema filmlerin ile çok sevdik ve buradan da senin doğum gününü kutlamak istedik.
 
İyi ki doğdun, iyi ki varsın ve iyi ki biz seni tanıdık güzel insan. Doğum günün kutlu olsun. 
Annesinin kuzusu, abisinin biricik kardeşi, babasının medarı iftiharı, yakın çevresinin gururu, sevenlerinin yakışıklısı, paşası, badem gözlüsü, her gece rüyalarını süsleyen beyaz atlı prensi, kimilerinin huzuru işte o sensin Erkan Meriç 🙂
 
Ailen ile ve tüm sevdiklerin ile mutlu huzurlu bir ömrün olsun, insanın içini huzurla dolduran o mükemmel gülüşün, bakışın hiçbir zaman solmasın, yok olmasın. Çünkü; sen Dünyanın en güzel gülümseyen, en güzel bakan insanısın, gülmek, gülümsemek bir insana ancak bu kadar yakışır, gönlü güzel, kendi güzel, gözleri güzel, güler yüzlüm. Rabbim seni bütün kötülüklerden, nazarlardan, kem gözlerden korusun inşallah. Bir ömür boyu senin sevdiklerin ve senin seveceğin insanlar hep yanında olsun, yüzündeki o masum güzel gülümseme hiç eksik olmasın inşallah. 


Özellikle de o gözlerini korusun Rabbim. Senin bir bakışın, bir ömre bedel, alıp götürüyor insanı bambaşka diyarlara. Nede güzel bakıyor o bir çift göz dünyaya, kimi zaman hüzün, kimi zaman acı, kimi zaman keder, kimi zaman neşe, kimi zaman mutluluk hepsi ve daha fazlasını o bir çift göz, bakışlarla sessizce anlatabiliyor işte. Benim ise yazma sebebim o bir çift göz, Cansın sen, insanlara yaşama sevinci veren özel bir insansın, huzursun sen Erkan Maşallah sana.
 
Bu yeni yaşında, her yeni güne başlarken, en çok sevdiklerin olsun yanında onlarla uyan ve yeni güne onlarla başla. Gün sana bütün güzellikleri getirsin ardı sıra, güneş bir başka parlasın sana, kimi zaman yağmurlarla ıslansa da başın, gökkuşağının altında yüzün hep gülsün. Her gece gökyüzünde yıldızlar sana göz kırpsın, başını yastığa koyduğunda huzurla uyu ve hiç değişme böyle kal, içten, samimi, doğal, İyilik meleği Erkan Meriç olarak kal. Çok seviliyorsun bunu bil ve hiçbir zaman da unutma olur mu yakışıklı paşam benim. Sen bilmesen de senin yerin bende bir başka. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.
 
Ve Seni yeni projelerde ekranlarda yeniden görebilmek umudu ile başta dizibilgi.tv sitesi sahibi Göker abimiz ve  sitede yorum yazan seni çok seven arkadaşlarım ile Doğum gününü kutlarım, kutlarız Erkan kardeşim, sevdiklerin ile daha nice sağlıklı, mutlu, huzurlu yaşların olsun inşallah.

Erkan Meriç’e Özel Doğum Günü Şarkısı Klibi Bizden Hediye

SONSUZA KADAR

Değmesin hüzün saçının teline
Değmesin gözüne acılı bir bakış
Girmesin uykuna bile ayrılık
Sen hep böyle sevdalara yakış
 
Boyasın hep yeni renklere seni hayat
Beyazın çok olsun siyahlara inat
Kalbin yarım kalmasın hep bütün dursun
İşte budur hakiki bir saltanat
 
Canın canım olsun sonsuza kadar
En büyük derdinin ömrü omzuma kadar
İçimdeki sen benden de büyük
Kışlar uzanamaz hiç yanımıza kadar
 
Yanarsa yansın suya yeter mi gücü ateşin
En büyük öfke bile vicdana kadar
Sahibisin yaşanacak her günün güneşin
En uzun gece bile sabaha kadar
En uzun gece bile sabaha kadar
Canın Canım olsun sonsuza kadar
 
Han ÇELİKCAN 

Sevgi ile kal güzel kardeşim. Yeni bir proje ile seni yeniden ekranlarda görmek umudu ile, iyi ki varsın, iyi ki tanıdık seni, iyi ki doğdun Doğum Günün Kutlu Olsun Erkan Meriç.
Dizibilgitv. de Adını Sen Koy Dizisinin günlük analizlerini yazan ve seni çok seven kardeşin aslı. 

SONSUZA KADAR 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İyi ki Doğdun ERKAN MERİÇ Doğum Günün Kutlu Olsun ( 26 TEMMUZ 1986 )” üzerine 30 yorum

 1. graliontorile dedi ki:

  Merely a smiling visitor here to share the love (:, btw outstanding style and design.

 2. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi geceler Göker bey.Asli hanimin neden gelmedigi hakta bilginiz varmi? Lûtfen bizi bilgilendirin,rica ediyorum.

 3. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba.Hayirli pazarlar arkada$lar.Evet,bu gúnler de geçecek in$allah ablacim.

 4. Hanim abla dedi ki:

  Selam Günay kızım.hoş geldin.nasılsın.biz de geçinip gidiyoruz işte.bir az endişeleniyoruz.nedeni malum.işlerin yogunluğundan gelemiyorsa mesele yok.saglıgı yerinde olsun, haksızlığa ugramasın teki.en büyük derdinin ömrü omzuma kadar.bir de ki en uzun gece bile sabaha kadar.Yüregini sıkma Aslıcım.Bunlar hepsi her şeyin daha iyi olacağı içindir. Allah rahatlık versin.

 5. K.Azeri. dedi ki:

  Aleykûm selam.Gûnaycim ho$ geldin.Sen nasilsin? Elbette birakmaz.Öyle yazdim ki,çavuk dönsün.Amin,allah kolaylik versin.

 6. Günay dedi ki:

  Selam arkadaşlar. Hanım ablam, Kamılacım nasılsınız? İnşallah iyisiniz? Aslıcım inşallah iyidir. Bence o bizi bırakmaz. Belki işleri var o üzden gele bilmiyor. Allah yardımcısı olsun. Bizleri terk etmez. Onu ne kadar çok sevdiyimizi biliyor.

 7. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin. Ablacim hakikatan öksüz gibi kaldik ya… Aslim bizi terk etdimi yoksa?

 8. Hanim abla dedi ki:

  A şkımsın bir tanem, canımın içi
  S ensiz buralarda öksüz gibiyiz.
  L ütf eyle,geri dön,özletme bizi
  I sındır, sevindir yüreklermizi.

 9. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi ak$amlar.Ho$ geldin Günay. Nasilsin?Evet ablacim, sabirsizlikla bekliyoruz.

 10. Hanim abla dedi ki:

  Selam Günay.hoş geldin.nasılsın,kızın nasıl.Hepimiz hemfikiriz.birlikteyiz seviyoruz bekliyoruz.

 11. Günay dedi ki:

  Selam arkadaşlar? Aslıcım sakın üzülme biz arkandayız. Seni çok seviyorum. Erkan Meriç iyiki doğdun. Mutlu yıllar.

 12. K.Azeri. dedi ki:

  Aslicim neler oluyor,problem nedir?ne olursa olsun sakin ûzülme,her $ey yoluna dû$ecek. Allah yardimcin olsun canim.Dualarimiz seninledir.

 13. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli gûnler arkada$lar. Nasilsiniz?Aslicim senin moralin neden bozuldu,kötü bir $ey yok diyilmi?

 14. Hanim abla dedi ki:

  İyi günler arkadaşlar.Aslıcım merak ettim vazgeçdiklerin işlerinlemi alakalı, yoksa şahsi,özel bir mesele.her hangisi olursa olsun esas Allah isteyen olsun.endişe etme güzel kızım.yüregini ferah tut.dualarımız seninledir.görüşürüz inşallah.

 15. K.Azeri. dedi ki:

  Iyi gúnler arkada$lar.Asicim nasilsin,neyin var?

 16. Hanim abla dedi ki:

  A rzuladıgın o gün bir gün gelecek
  S en Erkan Meriçle karşılacaksın.
  L ütfüyle Allahın hasret bitecek
  I zdırap çekmeye son verilecek.

  1. aslı dedi ki:

   Hanım ablacım, çok teşekkür ederim sağ olasın. Çok güzel olmuş. Tek kelime ile mükemmel. ❤ Ancak benim için imkansız bir hayal.
   Ki, şuan çok şeyden vazgeçen ben, elimden alınanlara bu bana çok moral oldu teşekkür ederim.

 17. Gozel dedi ki:

  Polat amja hoş geldiniz gecmiş olsun allah şifa versin ellerinizden operis

 18. K.Azeri. dedi ki:

  Merhaba.Hayirli gûnler.Ho$ geldiniz Polad amca.Geçmi$ olsun.Allah yardimciniz olsun. Biz te$ekkûr ederiz. Ellerinizden öpûyorum.

 19. Polad amca dedi ki:

  Merhaba kızlar.Önce beni merak ettiyiniz için hepinize teşekkür ederim.Dualarınız için de ayrıca teşekkürler.Geç kalsam da o yakışıklı oglanın dogum gününü tebrik ederim. Aslı kızım da diger kızlar da ona güzel dilekler söylemişler.Onlara katılıyorum ve ugurlar diliyorum. Nice mutlu senelere.

  1. aslı dedi ki:

   Polad amcam hoş geldin geçmiş olsun Allah sana sağlıklı uzun ömürler versin inşallah. Ellerinden öpüyorum

 20. Gozel dedi ki:

  Teşekkul ederim Aslim bu sayfa icin ne guzel yazmyşsyn sana katylyorus iyki dogdun iyki varsyn Erkan kardeşimiz.

 21. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Gwnel hoş geldin.teşekkür ederim.

 22. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnelcim sag ol canim, seninle birlikte.Amin.

 23. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli ak$amlar arkada$lar. Aslicim ablam hakli, yúreyimizden geçenleri söyledin canim. Yazdiklarina yúrekden katiliyorum. Sadece $unu söylúyorum.Iyi ki, varsin. Dogum günûn kutlu olsun Erkan Meriç.

 24. Günel dedi ki:

  Dizi Hayatında Güzel İz Koymuş Oyuncu Erkan Meriçin Ad Günün Tebrik Ediriz Uzun Ömür Çansağlığı Arzulayırığ Hayatda Güzel Dizilerle Ödülerle Karşılaşmasın Arzu Ediriz Hayatına Her Zaman❤️Aşk Sevgi❤️Güzelik Katsın Adını Sen Koy Dizisi Aşk Sevgi Hekayesin Kahramı Ömer Kimi Tanıdığ Güzel Aşk Dizileri Kapısın Acsın Melekler Sizi Korusun Işığın Dizilerinizin Üzerine Salsın

 25. Günel. dedi ki:

  Hayırlı Akşamlar❤️Hayırlı Çumalar❤️Dizibilgi tv Seyfesin Güzel İnsanları❤️Aslı Abla❤️Hanım Abla❤️Gözel Abla❤️Günay Abla❤️K.Azeri Abla❤️Zara Abla❤️Xanım Abla❤️Rada Abla❤️Ve Sitenin Bütün Melekleri Nasılsınız Zaman Hayatınıza Mutlu Günler Getirsin Dualarınız İbadetleriniz Allah Kabul Etsin Rabbim Bütün Müselman Halklarına Savaşsız Günler Getirsin Melekler Sizi Korusun

  1. Gozel dedi ki:

   Amin Gunelcim teşekkul ederis

 26. Hanim abla dedi ki:

  Merhaba Erkan Meriç.Aslı kızım seni hepimizin yerine tebrik etmiş, hepimizin yüreginden geçeni söylemiş.ne yazarsak tekrar olacaktır.sana saglıklı, hayırlı ve uzun, mutlu bir ömür diliyorum. Allah ne muradın varsa versin.Dogum günün kutlu olsun.

  1. aslı dedi ki:

   Teşekkür ederim ablacım. ❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.