Ivana Sert İşte Benim Stilim’den Neden Ayrıldı 2017 Mart

[mavitext]Güncelleme 2[/mavitext]  İşte Benim Stilim’de 2 günlük çekimin ardından sonunda Ivana Sert ile Nur Yerlitaş arasıı bulundu. Yapımcı Haluk Şirin’e telefon açan Nur Yerlitaş kimsenin benim yüzümden işsiz kalmasına izin vermem; ben versem vicdanım izin vermez dedi ve Ivana Sert işine geri döndü. 

Haluk Şirin yaptığı açıklamada Ivana Sert’in izinli olduğu bu nedenle de çekimlerde yer alamadığı söylendi.

[kirmizitext]Güncelleme 1[/kirmizitext] Hakan Ural İşte Benim Stilim’de Ivana Sert’in yerine jüri üyesi olarak çekimlere katıldı. Çekimlerde ise Hakan Ural’ın kalıcı mı geçici mi olduğundan bahsedilmedi.

Ivana Sert ile Nur Yerlitaş arasında çıkan kavga büyüdü ve İşte Benim Stilim yarışmasından üzücü haber geldi. İşte Benim Stilim’de 25 mart pazar akşamı yayınlanacak haftanın finaline ne yazık ki Ivana Sert olmayacak. Peki Ivana Sert ile Nur Yerlitaş arasında çıkan kavga neden bu kadar büyüdü.

25 mart pazar akşamı yayınlanacak haftanın finali çekimleri sürerken Ivana Sert ile Nur Yerlitaş arasında sert bir kavga yaşandı ve tartışma hakaret boyutuna çıkınca çekimlere ara verildi. Bir sonra ki gün kızlar tekrar hazırlandı ve  çekimlere devam edildi; ancak çekimler sırasında tekrar  Ivana Sert ile Nur Yerlitaş arasında kavga yaşandı. TV8 yönetimi ise duruma el attı ve konu yakından değerlendirildi.

 

Yapılan değerlendirmede tartışmada haklı olan tarafın Nur Yerlitaş olduğuna karar verildi ve  Ivana Sert’e yolların ayrıldığı belirtildi. Bundan sonra İşte Benim Stilim’de iki jüri üyesi olacak. Sonraki haftalarda  İşte Benim Stilim’e yeni bir jüri gelir mi gelmez mi şuanda bizde bilmiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş Neden Yok Ayrıldı mı ?

Ivana Sert İşte Benim Stilim’den Neden Ayrıldı 2017 Mart (22 Yorum)

 1. İvana Sert mutlaka dönmeli prgrama çok yakışıyor çok güzel giyiniyor çok güzel yorumlar yapıyordu

 2. Ivana sert: tarz,i olan tarz nasıl olunuru bilen,yorumlarını dikkate aldigim,juri olarak benimsedigim bir hanım.
  Nur yerlitas:abiye konusunda yorumlarını begenirim ama genelde yorumlarını tutarlı bulmuyorum..programa show katıyor ama bazen dozu kactirdigi icin program formatı bozuluyor.
  Kemal dogulu:programin en sert karetterli jurisi. yorumlarini kisi gozetmeden yaptigini dusunuyorum. Yorumlarını dikkate alırim fakat bazen yorumlarını kendi beyendigi stil,renk vb..göre yaptıgını düşünüyorum,,

 3. İnşallah ivana sert geri döner o asaletin içtenliğin ve güzelliğin sembolü. .onsuz olmamalı acun bey

 4. Benje de Ivana cok hanimefendi bir kadindi, yarishmaya ciddilik katiyordu. Boyle bir juri uyesinin gitmesi programin reytingini salmaktan bashka bir sheye sebep olamaz. Yapimcilar iyi deyerlendirmeli.

 5. İvana Sert kibar kadın en azından programda hep böyle.NUR Yerlitaşın zaman zaman yaptığı dayanılmaz saçmalıkları ve yapmacıkları yapmıyor.Geri dönmeli

 6. Yaw…size ne oluyor???? birakin gitsin gavur kizi. zaten turkcesi bozuk olmasi dahil herseyi buyuk bi Hiiiicç!!! yok izlemem yok falan olmazsa olmaz ! ammaaannnn sizde nelerle ugrasiyorsunuz

 7. Nur terlitas gitseydi ivananın yerine ivana guzel kadın cok yakısiyor jüriye nur guzellere tahamul edemiyor ben artık sitilimi izlemek istemiyorum jüri ciddiyetini kaybetti lackalasti nur yerlitas gitsin

 8. Ivana programa ağırlık,güzellik ciddiyet getiriyordu. Yazık oldu bundan sonra seyretmek istemiyorum.guzel giden bir şey neden bozulur?

 9. Bu program ivanasız olmaz. Nur hanımı da severim ama kaprisli bu kaprislerini bırakmali. Bu Kadro tamamdır ivanasız olmaz bir an önce halletsinler yoksa izlenmez haberiniz ola.

 10. ivana durusu bellı adil. ve son derece uyumlu .. bu kadro dışnda bu prgrma izlenmez... ivana geri gelmezzse bende izlmem dedi ki:

  ivana olmadan olmazz ..bu kare güzel bozulmasın .. inşş geri döner

 11. gitmesi gereken bence nur yerlitaş garip davranışlarıyyla programdan nefret ettirdi foks tv de gardırop savaşlarını izlesin kaliteyi görsün

 12. Buna yaaa ivana yoksa bizde yokoz zatten ivanan hiçbirzam biz buyarişmada hiç bir koto konoşmasini gormedek nur hep ivananin ozerene gideyorr