İsyan-34 Oyuncu Kadrosu Konusu ve Karakterleri Listesi

Yeni Dizi İsyan 34 Oyuncu Kadrosu Oyuncuları Listesi Karakterleri Kim Kimdir

isyan 34Yeni dizilerin ardı arkası kesilmediği ve yeni sezon hazırlıklarını yapan yapımcı şirketlerden yeni dizi haberleri gelmeye devam ediyor. Buna göre aldığımız haberler göre İsyan-34 dizisi başlıyor. Yeni sezonda başlatılması planlanan dizisinin adı İsyan 34 olarak belirlendi.

İsyan 34 dizisinin 2016 2017 yeni sezonunda Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşacağı duyuruldu.

Türk ve Arap ortak yapımı olarak ekrana gelen İsyan 34 dizisinin oyuncu kadrosu ve başrolleri şuan belli değil fakat hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Yönetmenlik koltuğuna ise Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizinin yönetmeni olan Zeynep Günay Tan oturacak Oyunculardan ise ilk teklif Ozan Güven’e verildi. Dizinin hangi kanalda yayınlanacağı henüz belli olmadı.

İsyan-34 Dizisinin Konusu Hikayesi

Bir öğretmenin hayatını konu alacak.

İsyan-34 Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

isyan 34 ozan güven

Ozan Güven (Öğretmen)

Tecrübeli oyuncu 1975 yılında Almanya’da doğdu. 41 yaşında ki oyuncu bir çok projede yer aldı. İzmir Devlet Konservatuarında oyunculuk dersi aldı ve Dans okulundan mezun oldu. Cem Yılmaz’ın yakın dostlarından biri olan Ozan Güven GORA Yahşi Batı gibi filmlerde de rol aldı. 1 Yıl 3 Ay askerlik yapan oyuncu Canım Ailem, İkinci Bahar, Muhteşem Yüzyıl, Koçum Benim gibi dizilerde de oyunculuk yapmıştır.

İsyan 34 Nerede Çekiliyor ?

İsyan-34 Tanıtım Fragmanı

READ  İsyan 34 Dizisi Oyuncu Listesi Kadrosu ve Fragmanları