İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş Neden Yok Ayrıldı mı ?

İşte Benim Stilim  programında sular durulmuyor. Programın dün gece yapılan çekimleri sonrasında rahatsızlandığını ileri süren Nur Yerlitaş hastaneye gitti.

Bilindiği gibi daha önceki programlarda Nur Yerlitaş ile İvana Sert arasında sert tartışmalar yaşanmış ancak yapımcıların araya girmesiyle iş tatlıya bağlanmıştı. Ancak Nur Yerlitaş cephesinde her şeyin tatlıya bağlandığı söylenemez.

İşte Benim Stilim programında Nur Yerlitaş’ı  kızdıran etmenlerden birisi de Kerimcan Durmaz. Kerimcan Durmaz’ın jüriye sık sık müdahale etmesi Nur Yerlitaş sesini çıkarmasa da kızdırmaktadır. Dün gece hastanede yatan Nur Yerlitaş’ın izinli olduğunu ve bir hafta süre ile programa katılmayacağı yapımcı tarafından duyuruldu. Nur Yerlitaş’ın da programa geri dönmek istemediği gelen bilgiler arasında.

Nurella programa dönmeyeceğinin ip uçlarını instagram hesabından şu şekilde duyurmuştu. ” Yoruldum söyleyeceklerim bu kadar ” Nurella’nın programa devam edip etmeyeceği merak konusu…. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

 

 

İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş Neden Yok Ayrıldı mı ? (3 Yorum)

  1. Merhaba ben iyi bir iştebenim stilim izleyicisiyim ama nur hanım çıktığindan beri izlemiyorum kemal bey hariç programın kalitesi düştü

  2. Ya bu Kerimcanin orda ne isi var ya o internet fenomeni deyilmiydi eeeee o zaman moda ile ne ilgisi var onda moda anlayisi yok onu gorende sinir oluyorum moda ile ilgilenen birilerini koysalar iyi olur onun yuzunden gala gecesine bakamiyorum 1 hafta Kemalin yerine koydular o zaman hep o olack diye dusundum izlemeyi birakdim sonra Kemali gorunce tekrar izlemeye basladim. Nur gitmese iyi olur orda sadece Kemal ve Nur dogrulari soyluyor iste bu yuzdende seviyorum.