İşte Benim Stilim İvana Sert Geri Dönecek mi ?

İşte Benim Stilim İvana Sert Geri mi Döndü ?

İşte Benim Stilim’de 2 günlük çekimin ardından sonunda Ivana Sert ile Nur Yerlitaş arasıı bulundu. Yapımcı Haluk Şirin’e telefon açan Nur Yerlitaş kimsenin benim yüzümden işsiz kalmasına izin vermem; ben versem vicdanım izin vermez dedi ve Ivana Sert işine geri döndü.

Haluk Şirin yaptığı açıklamada Ivana Sert’in izinli olduğu bu nedenle de çekimlerde yer alamadığı söylendi.Haluk Şirin Nur Yerlitaş’ın duygusal biri olduğunu ve bu yorumlara çok kırıldığını duyurdu.

Yaşananların ardından Nur Yerlitaş sessizliğini bozdu.

Uçankuş’a konuşan ünlü modacı şunları söyledi: “Aramızda bir tartışma yaşandı. İkimiz de sinirliydik! Tartışmamızın sebebi çalışma günlerimizle ilgiliydi… Olayı çözemeyip gerginlik yaşanınca araya yapımcımız da girdi. O da sinirlendi. Ben çekimlerin hafta sonu yapılmasını istiyordum. Onun nedeni de hafta içi atölyemde olup hafta sonu da çekimlere katılmak içindi. İvana Sert de tam tersi hafta içi çekim yapıp, hafta sonu tatil yapmak istiyordu. İvana da bunu hafta sonu çocuğuyla geçirmek için talep ettiğini söyledi. Tartışma bu yüzden çıktı. Sinirler yatıştıktan sonra oturduk konuştuk ve 1 hafta İvana’nın dediği olacak 1 haftada benim dediğim olacak. Şu anda bir sorun yok. Pazartesi günü çekimlere kaldığımız yerden devam ediyoruz.”

Daha Önce Neler Yaşanmıştı ?

25 mart pazar akşamı yayınlanacak haftanın finali çekimleri sürerken Ivana Sert ile Nur Yerlitaş arasında sert bir kavga yaşandı ve tartışma hakaret boyutuna çıkınca çekimlere ara verildi. Bir sonra ki gün kızlar tekrar hazırlandı ve  çekimlere devam edildi; ancak çekimler sırasında tekrar  Ivana Sert ile Nur Yerlitaş arasında kavga yaşandı. TV8 yönetimi ise duruma el attı ve konu yakından değerlendirildi.

Yapılan değerlendirmede tartışmada haklı olan tarafın Nur Yerlitaş olduğuna karar verildi ve  Ivana Sert’e yolların ayrıldığı belirtildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İşte Benim Stilim Selin Ençok ve Niran Yalaz Kavgası (Kamera Arkası Görüntüleri -Küfürlü-)