İste Benim Stilim 2017 Ne Zaman Final Yapacak? Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Burak 02 May 2017 İşte Benim Stilim  0

İste Benim Stilim’in 7. sezonunu kazanan isim belli oldu. Simay Tokatlı İste Benim Stilim 2017’i kazanan yarışmacı oldu.

İste Benim Stilim programı finale hazırlanıyor. İste Benim Stilim 26 mayıs cuma günü 2017 sezonuna nokta koyarak ekranlara veda etti. İste Benim Stilim programı bu sezon en çok reyting problemi ve jüri üyeleri arasında yaşanan kavgalarla konuşuldu.

İste Benim Stilim 2017’de eleme jürilerin isteği doğrultusunda eleme potasında olmayan isimler arasından da olabilecek yada yine jürileri isteğiyle istedikleri hafta hiç eleme olmayacak. Finalden önceki son hafta kimse elenmedi.

İste Benim Stilim programı sezon boyunca çok düşük reytingler aldı; ha final yaptı ha bitecek derken İste Benim Stilim bu sezonu da sezon finali ile kapatacak. İste Benim Stilim programı 2017 2018 yeni sezonunda yeni sezonu ve yeni jüri üyeleri ile tekrar ekranlara gelecek. İste Benim Stilim yeni sezonunda İste Benim Stilim Elite ismi ve konsepti ille devam edecek. Bu  konsepte İste Benim Stilim daha kaliteli ve daha çok kitleye hitap edecek şekilde olacak ve kavgalar seviyesiz tartışmalar bitecek.

İste Benim Stilim’in yen sezonunda jüri üyelerinin yanında konspte de önemli değişiklikler olması bekleniyor. İste Benim Stilim programında büyük ödül olan 100.000 TL’yi Simay Tokatlı kazandı.

İste Benim Stilim  2017 2018 yeni sezonunda eylül ayında 8. sezonu ile yeniden ekranlarda olacak.

İste Benim Stilim’i Kim Kazanacak (26 Mayıs 2017) 7. Sezon

“İste Benim Stilim 2017 Ne Zaman Final Yapacak? Yeni Sezonda Devam Edecek mi?” üzerine 1 yorum

  1. Asi dedi ki:

    Offf yaaa 12 mayis cok erken ama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.