İstanbullu Gelin Yaz Kimdir ? Faruk ve Süreyya’nın Kızı

Burak 15 Ağu 2018 İstanbullu Gelin  0

İstanbullu Gelin Yaz Kimdir ? Faruk ve Süreyya’nın Kızı Yaz Kimdir ?

İstanbullu Gelin dizisi 2017 2018 sezonuna damga vurn dizilerden biriydi ve yayınlanan 53. Bölüm’ün ardından sezon finali ile yayına ara vermişti. Dizinin sezon finaline doğru Boranlar iflas etmiş ve borç batağı içinde fakir bir aile olarak kalmışlardı. Öte yandan Faruk ve Süreyya’nın kızı Yaz bebek dünyaya gelmişti.

Dizi ile ilgili yaz aylarında ise önemli haberler geldi. En önemli haberlerden biri de dizinin senaryosunda ciddi değişiklikler olacağı ve dizinin 15 yıl ileriden başlayacağı haberi oldu. Hal böyle olunca dizinin oyuncu kadrosunda da belirli değişiklikler olacak. Sezon finalinde yeni doğan Yaz bebek yeni sezonda 15 yaşında bir genç kız olarak karşımıza çıkacak. Dizide Faruk ve Süreyya’nın kızları Yaz’a Ahsen Eroğlu’nun hayat vereceği öğrenildi.

İstanbullu Gelin Ahsen Eroğlu Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

27 Ekim 1994 yılında Tekirdağ Çorlu’da dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi bölümünü tamamlamıştır. Reklam filmlerinde rol alarak oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Profesyonel kariyerine Bir Modern Habil Kabil Hikayesi dizisi ile başlamışıtr. İlk ciddi projesi ise Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi olmuştur. Burdaki Meleki Hatun karakteri ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Son olarak Anne dizisindeki Duru karakteri ile başaısını sürdürmüştür. 1.60 boyundaki oyuncunun güncel kilosu 49 dur.

 

İSTANBULLU GELİN FİNAL KARARI ALDI
İstanbullu Gelin Dizisi Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?
İstanbullu Gelin Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?
Tamer Levent Kimdir ? ( İstanbullu Gelin Garip )

“İstanbullu Gelin Yaz Kimdir ? Faruk ve Süreyya’nın Kızı” üzerine 1 yorum

  1. nur dedi ki:

    ay ay dizinin hikayesi uydurma gerçek süreyya bursa da yaşıyor hala hayatta 65 lerine geldi esmayı öldürmüyor madem bir hayatı anlatıyorsunuz dogrular olsun osman iyi huylu ama asla dilarayla ewlenmedi aşık olmadılar birbirlerine adem dilara nın hala hamile oldugu nu bir şekilde hastanede ögrendiz eve hapsetti ve çocugunu ondan aldı hikayeyi dogru yazalım süreyyanın kızı avukat ve o da bursada fikret ipekten boşandı ve ipek bir trafik kazasında öldü başını düştü için ser vurdu fikret in diger kadından da 1 oglu var adı kemal bunu süreyya internette yazdı hikaye böyle gelişmiyor ben anlatsam 2 veya 3 yıl daha sürer bir dizi çekimi kayınvaildesinin iynelemelerine 7 yıl katlanmış ve esma sultan ölmüş ama süreyya yüzünden deyil çok sevdigi gelini ipek yüzünden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir