İstanbullu Gelin Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Burak 27 May 2017 İstanbullu Gelin  0

İstanbullu Gelin dizisi 16. bölümü ile 16 haziran cuma akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Bu nedenle İstanbullu Gelin  dizisi 23 haziran cuma akşamı yeni bölümü ile ekranlarda olamayacak.

İstanbullu Gelin dizisi 17. bölüm 2017 2018 yeni sezonunda ekranlarımızda olacak. Peki [kirmizibuton]İstanbullu Gelin  yeni sezon[/kirmizibuton] ne zaman başlayacak? Detaylar için tıklayınız

Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan O3 medyanın sevilen dizisi İstanbullu Gelin için yeni sezon anlaşması imzalandı ve sezon finali tarihi belli oldu. İlk 13 bölümünde çok başarılı reytingler alan; Arka Sokaklar, Aşk ve Mavi gibi dizilerden sonra kendisine 3. sırada yer bulmayı başaran ve yaklaşık 5 reyting alan İstanbullu Gelin dizisinin başarısı takdir edildi.

İstanbullu Gelin Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

O3 medya ve Star TV İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezonda da cuma akşamları Star TV ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmasına karar verdi.

İstanbullu Gelin Sezon Finali Tarihi

İlk bölümü ile 3 mart 2017 cuma günü ekranlara gelen başrollerine Özcan DENİZ ve Aslı ENVER’in yer aldığı İstanbullu Gelin dizisi 16 haziran cuma günü 16. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. [pembebuton]İstanbullu Gelin dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak[/pembebuton]? Detaylar için TIKLAYINIZ

İstanbullu Gelin Sezon Finali Fragmanı 16 Haziran 16. Bölüm

 

İSTANBULLU GELİN FİNAL KARARI ALDI
İstanbullu Gelin Dizisi Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?
İstanbullu Gelin Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?
İstanbullu Gelin Yaz Kimdir ? Faruk ve Süreyya’nın Kızı

“İstanbullu Gelin Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?” üzerine 2 yorum

  1. murat dedi ki:

    teşekkür

  2. Anonim dedi ki:

    Şimdiye kadar seyrettiğim belirli dizilerin yanında , en güzel ve kaliteli bir seri. Oyuncuların karakterleri öyle bir uyum sağlamışki, çok neutral oyun sergiliyorlar. İnsan kendini dizinin içinde hissediyor. Cuma günlerini iple çekiyoruz. Tebrikler ve teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.