İSTANBULLU GELİN FİNAL KARARI ALDI

Burak 25 Şub 2019 İstanbullu Gelin  0

Başrollerinde Özcan Deniz ve Aslı Enver’in yer aldığı ve Cuma akşamları Stara Tv de yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi sezon sonunda final yapma kararı aldı. Dizinin 31 Mayıs 2019 Cuma akşamı yayınlanacak bölümüyle ekranlara vada edeceği belirtildi.

Hayata Dön isimli romandan Tv ye uyarlanan yapımın final bölümünde yaşanacaklar da merak konusu olmuş durumda. Aslında sezonda yayınlanan ilk bölümde kısa bir süreliğine dizide ileriki bölümlerde yaşanacaklar gösterilmişti. Süreyya ile Faruk’un kızı olan Yaz büyümüş ve aile psikoloğunun yanına gitmişti. Yaz annesi hakkında şok bir ithamda bulunmuş ve annesinin babanesini öldürdüğünü söylemişti. Daha sonra tekrar geçmişe dönmüş ve dizi kaldığı yerden devam etmişti.

Dizide finale kadar giden bölümlerde gelecek hakkında iddia edilenlerin yaşanacağı tahmin ediliyor. Romanda Süreyya’nın şizofren bir kişilik olduğu fakat dizide o şekilde işlenmediği söylenmekteydi. Ancak yayınlanan bölümlerde Süreyya’nın konakta hakimiyet içerisinde olduğu anlaşılıyor.

İzleyiciler sosyal medyada Esma’nın Süreyya’nın yerine geçmeye çalıştığı ve bunu sessizce yaptığı ile ilgili yorumlarda bulunuyorlar. Ayrıca İpek ve Süreyya arasındaki rekabette İpek’i savunan kesimin artması da dikkatlerde kaçmadı.

İstanbullu Gelin Dizisi Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?
İstanbullu Gelin Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?
İstanbullu Gelin Yaz Kimdir ? Faruk ve Süreyya’nın Kızı
Tamer Levent Kimdir ? ( İstanbullu Gelin Garip )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.