İstanbullu Gelin Dizisi Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Star Tv ekranlarında her Cuma akşamları seyirci ile buluşan 3. sezonu geride bırakan İstanbullu Gelin dizisi Star Tv nin yayın akışından çıkarıldı.
11 Ocak cuma akşamı ekranlara gelmesi beklenen dizi yayınlanmayacak. Star TV yayın akışından İstanbullu Gelin’i kaldırdı.

Star TV’nin en çok izlenen ve en çok ses getiren iddialı yapımlarından birisi olan 3 Eylül 2017 de ilk bölümü yayınlanan Yapım: O3 Medya
Yapımcı: Onur Güvenatam
Yönetmen: Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş
Senaryosunu: Deniz Akçay Katıksız – Armağan Gülşahin ‘in yazdığı
İstanbullu Gelin, Başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci ve Dilara Aksüyek paylaştıkları bir Star TV televizyon dizisidir.

İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin dizisi yeni bölümü neden yok?

Yılbaşı tatili ile diziler bu yıl bir hafta değil, 3 hafta gibi bir ara vererek tatile girdi. Ekonomik kriz dizi sektörünü de etkiledi. Reklam ücretlerinin netleşmemiş olması da bunda etkili oldu ve bir çok dizi yayınına ara verdi.

3 sezondur her cuma Star TV ekranlarında yayınlanan dizi İstanbullu Gelin reytinglerde de zirveyi kimseye kaptırmadı ve yayınladığı günlerde rakiplerinin açık ara önüne geçti.

İstanbullu Gelin

 
İstanbullu Gelin Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

İstanbullu Gelin 169. yeni bölümü ne zaman yayınlanacağı tam olarak netleşmiş değil. Dizinin yapımcıları henüz onaylamasa da dizinin yeni bölümü 25 Ocak cuma akşamı ekrana gelecek.

Bu süre zarfında dizinin eski bölümleri tekrar yayınlanacak.

dizibilgi google play