İstanbullu Gelin 17. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Burak 23 Haz 2017 İstanbullu Gelin  0

Güncelleme 25 ağustos

İstanbullu Gelin dizisi yeni sezon başlama tarihi açıklandı. İstanbullu Gelin dizisi 22 eylül cuma günü Star Tv ekranlarında olacak.

Güncelleme 17 Ağustos

İstanbullu Gelin 17. bölüm çekimleri 17 ağustos perşembe günü sete çıktı. İstanbullu Gelin yeni sezon tanıtım fragmanı çok yakında sayfamızda olacak.

Güncelleme:

Murat Aygen yeni sezonda Can karakteri ile İstanbullu Gelin dizisi oyuncu kadrosuna dahil olurken Tamer Levent’te dizinin yeni sezonunda bizlerle olacak.

İstanbullu Gelin dizisi 17. bölümü ile yeni sezona merhaba diyecek. Bilindiği üzere İstanbullu Gelin dizisi 16. bölümü ile 16 haziran cuma akşamı sezon finali yapmış ve tatile çıkmıştı. Özcan Deniz  ve Aslı Enver ise İstanbullu Gelin dizisi 16. bölüm çekimleri sonrası haziran ayı başında tatile çıkmışlardı.

İstanbullu Gelin dizisi muhtemelen 2017 2018 yeni sezonuna en erken başlayacak dizilerden olacak. İstanbullu Gelin dizisi sezon içinde en çok reyting sıkıntısı yaşayan dizilerden oldu bu nedenle İstanbullu Gelin dizisinin eylül ayının ilk veya ikinci haftasında 17. bölümü ile ekranlarda olması bekleniyor.

İstanbullu Gelin dizisi için muhtemelen yeni sezon tanıtım fragmanı ağustos ayı ortalarında yayınlanacaktır. İstanbullu Gelin dizisinin 17. bölüm fragmanın ağustos ayı sonunda yayınlanması bekliyoruz.

İstanbullu Gelin dizisi için çekimlerin ise ağustos ayında başlaması bekleniyor. İstanbullu Gelin dizisi 17. bölüm çekimleri başladığında siz değerli ziyaretçilerimize yeni sezon senaryosu ile ilgili tüyolar vermeye çalışacağız. 

İSTANBULLU GELİN FİNAL KARARI ALDI
İstanbullu Gelin Dizisi Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?
İstanbullu Gelin Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?
İstanbullu Gelin Yaz Kimdir ? Faruk ve Süreyya’nın Kızı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.