İstanbul Sokakları Oyuncu Kadrosu Karakterleri Fragmanı

İstanbul Sokakları Oyuncu Kadrosu Karakterleri Fragmanı

gizem karaca İstanbul Sokakları oyuncu kadorsuGold Film’den Show Tv’ye yeni bir Faruk Turgut dizisi daha geliyor. Yapimciligini Faruk TURGUT’un üstlendiği, Faruk Teber’in yönetmen olarak diziye destek verecegi ve Zülküf Yücel’in senaryosunu yazacağı ‘İstanbul Sokakları’ dizisi çok yakında izleyici ile buluşacak.

Çekimlerine Şubat ayında başlanan İstanbul Sokakları dizisinin mart ayı sonunda Show Tv ekranlarında olması bekleniyor.

Mart ayında başlayan yaz dizilerinin çok başarılı olduğu biliniyor.

İstanbul Sokakları dizisinin oyuncu kadrosu da belli olmaya başladı. İşte Gizem Karaca’nın başrolünü paylaşacağı İstanbul Sokakları dizisinin tam oyuncu kadrosu.

Gizem Karaca(Nazlı)

1992 İstanbul doğumlu olan ultra güzel oyuncu 24 yaşındadır. İlk olarak Emir’in Yolu dizisinde başlayan Miss Turkey ödüllü güzel oyuncu daha sonra ise Benim Hala Umudum Var dizisinde başrol oynamıştır. Son olarak Güzel Köylü dizisinde yer almıştır ve büyük beğeni toplamıştır.

İstanbul Sokakları dizisinde Nazlı karakteri fakir bir aile kızıdır; pilav satarak anne ve babasının geçimini sağlamaktadır. Aslında resim öğretmenidir; ataması yapılmayınca pilav işine girmiştir. Doğuştan kalp hastalığı olan Nazlı masraflı ameliyatlar geçirmesine rağmen; kalp nakli olmazsa ölecektir. Fırat’ı ölümden kurtarır ve ona deliler gibi aşık olur görür görmez.

İstanbul Sokakları Oyuncu kadrosu

Caner Cindoruk(Fırat)

1980 Adana doğumlu yakışıklı oyuncu 36 yaşındadır. İstanbul Sokakları dizisinde erkek başrol oyuncusu olarak görev alacaktır. Son olarak Aramızda Kalsın dizisinde rol almıştır.

Caner Cindoruk’un İstanbul Sokakları dizisinde canlandıracağı Fırat karakteri de fakir bir ailenin çocuğudur. Babası gözü önünde düşmanları tarafından öldürülmüştür. Yaşlı bir annesi  ve bir kız kardeşi vardır. Kendisine yardım eden bir kıza aşık olacaktır ve aşkla savaş arasında büyük bir imtihan yaşayacaktır. Fırat sonradan büyük bir iş adamı olmuştur.

caner cindoruk İstanbul Sokakları Oyuncu Kadrosu

Naz Elmas(Sibel)

1983 İstanbul doğumlu olan başarılı oyuncu 33 yaşındadır. İstanbul Yedi Tepe  Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi bölümü mezunudur. Doktorlar dizisinde canlandırdığı Eylül karakteri ile tanınır. Son olarak Filinta ve Merhamet dizilerinde yer almıştır.

Harika bir aşçı olan  Sibel yaptığı yemekler ile ününe ün katmıştır. Sadece zenginlerin yemek yiyebileceği çok pahalı bir restoranın sahibidir. Cemil’i sevmese de parası için ve ailesi istediği için Cemil ile nişanlanmıştır.

Rıza Kocaoğlu(Cemil)

1979 İzmir doğumludur. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. Kuzey Güney dizisi ile ilk defa ekranlarımıza konuk olan Rıza KOCAOĞLU daha sonra Karadayı ve Filinta gibi dizilerde de rol almıştır. Kariyerinin zirvesini yaşamaktadır.

Cemil İstanbul’un ünlü iş adamlarından birinin oğludur. Tek amacı Fırat’ı bitirmektir. İsviçre’de okumuş ve tam bir şımarıktır. Zorluğu görmemiş para ile şımartılmış bir iş adamıdır. Yokluk nedir bilmez. Her an Fırat’ın önünde olarak onu ihalelerden devre dışı bırakmak istemektedir.

Rıza Kocaoğlu İstanbul Sokakları oyuncusu

Derya Alabora(Mualla): Son olarak 2014 yapımı Deliha filminde oynamıştır.

Nazlı’nın annesi

derya alabora İstanbul Sokakları oyuncu kadorsu

Mehmet ÇEVİK(Refik):

Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Deli Demir rolü ile karşımıza çıkmıştır.

Nazlı’nın Babasıdır. 55 yaşındadır. Maraş’tan İstanbul’a göç etmiştir. Tek amacı Nazlı’ya uygun bir kalp bulmaktır. Bunun içinde her şeyi göze alacaktır.

mehmet çevik istanbul sokakları dizisi oyuncusu

Yildiz Kültür(Fırat’ın annesi)

1944 Ankara doğumlu deneyimli oyuncu ilerlemiş yaşına rağmen dizilerde rol almaya devam etmektedir. Son olarak Kocamın Ailesi dizisinde Hikmet Ar rolü ile karşımıza çıkmıştır.yildiz_kultur istanbul sokakları dizisi oyuncusu (1)

Sitare Akbas(İffet)

İffet nazlının en yakın arkadaşıdır. 

Sitare Akbas İStanbul Sokakları dizisi oyuncusu

Turgut Tunçalp

1976 Sakarya doğumludur. İlk olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Merhamet dizisinde rol almıştır. Son olarak Diriliş Erturul dizisinde Afşin Bey rolü ile karşımıza çıkmıştır.

Turgut Tunçalp istanbul sokakları dizisi oyuncusu

Mine Teber(Afet)

Geniş Aile dizisi ve Bizimkiler dizisinde canlandırdığı fedakar anne rolleri ile izleyicinin beğenisini kazanmıştır.

Terzilik yapmaktadır; İffet’in annesidir.

mine teber İstanbul Sokakları dizisi (1)

 

İstanbul Sokakları Dizisi Fotoğraf Galerisi

İstanbul Sokakları Dizisi Tanıtım Fragmanı

İstanbul Sokakları Dizisi Tanıtım Fragmanı şuanda yayınlanmamıştır. İstanbul Sokakları Dizisi 1. ölüm fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Serhat TEOMAN: Dizi başlamdan yerini Caner Cindoruk’a bırakmıştır.

serhat teoman İstanbul Sokakları oyuncu kadorsu