isimsizler

Osman Wöber Kimdir ? İsimsizler Kurmay
Yeni sezonda yönetmen koltuğunda usta isim Volkan Kocatürk’ün olacağı dizide İsimsiz Kahramanların başlarından geçen olaylar anlatılacak. Gündemin bir parçası olarak işlenen dizi Türk Haglkından tam not almış durumda.. Dizi bundan dolayı..
Kayra Şenocak Kimdir ? İsimsizler Yadigar
İsimsizler dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. 2. sezon hazırlıklarını sürdüren diziye birbirinden ünlü oyuncular dahil olmaya başladı. Diziye Atsız Karaduman, Kayra Şenocak ve Osman Wöber İsimler dahil oldu. Dizide Yadigar..
dizibilgi google play
Berkan Şal Kimdir ? İsimsizler Hatem
İsimsizler dizisine ünlü oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Diziye son olarak Atsız Karaduman, Kayra Şenocak,  Osman Wöber, Mert Öcal, Kürşat Alnıaçık, Berkan Şal ve Hande Soral dahil oldular. Dizinin bu isimlerle..
Mert Öcal Kimdir? (İsimsizler Tufan)
13. bölümü ile sezon finali yapan İsimsizler dizisi yeni isimlerle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak Mert Öcal, Kürşat Alnıaçık, Berkan Şal ve Hande Soral  gibi birbirinden ünlü oyuncular diziye dahil..
isimsizler Handan kimdir? Hande Soral
isimsizler dizisinin 2. sezonu için kadro geliştirme çalışmalarına hız verildi. Bensu Soral’ın kardeşi Hande Soral’a ise diziye yeni katılacak kadın başrol oyunculuğu için teklifte bulunulmuştu. Hande Soral İsimsizler dizisinden gelen..