İsimsizler Savcı Zeki Kimdir? Gerçek Adı Nasıl Bir Karakter

Burak 14 Nis 2017 isimsizler  0

Kanal D”nin sevilen dizisi İsimsizler oyuncu kadrosu günden güne büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. İsimsizler dizisi için deneyimli oyuncu Ragıp Savaş ekran karşısına geçmeye hazırlanıyor. Bilindiği üzere İsimsizler dizisinde şehit olan kaymakamın yerine Fatih Keskin atanmıştı; şimdi de Virankaya cumhuriyet savcılığına Zeki ÖZATAN atanmıştır.

Peki Savcı Zeki ÖZATAN kimdir?

İstanbul Hukuk Fakültesi’ni bitirmiş, Balıkesir Bigadiç, İzmir Ödemiş ve Ankara’da görev yaptıktan sonra Virankaya’ya tayini çıkan bir Cumhuriyet Savcı’sıdır. Kaymakam Fatih ve İsimsizler ekibinin en büyük destekçilerinden olacak olan Savcı Zeki bakalım dizinin havasını ne kadar değiştirebilecek.

Ragıp Savaş Kimdir?

1966 yılında İzmit’te doğan Ragıp Savaş 50 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Son olarak aldığı görev ise Kocaeli Büyükşehir Belediye Şehir Tiyatrosu’nun Genel Sanat Yönetmenliğidir. Bir çok tiyatro oyununda yer alan Ragıp Savaş Kurtlar Vadisi Pusu gibi önemli dizilerde de rol almıştır; son olarak Final yapan Ölene Kadar isimli dizide rol almıştır.

isimsizler Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve karakter listesi için [saributon]tıklayınız[/saributon]

Osman Wöber Kimdir ? İsimsizler Kurmay
Kayra Şenocak Kimdir ? İsimsizler Yadigar
Atsız Karaduman Kimdir ? İsimsizler Kor Yakup
Berkan Şal Kimdir ? İsimsizler Hatem

“İsimsizler Savcı Zeki Kimdir? Gerçek Adı Nasıl Bir Karakter” üzerine 1 yorum

  1. Uğur dedi ki:

    😀 en büyük destekçisi mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.