İsimsizler Olcay Öldü mü? Sedat Mert İsimsizler Dizisinden Ayrıldı mı?

İsimsizler dizisinden toplu ayrılıklar yaşandı. İsimsizler  dizisinin 19 haziran pazartesi akşamı ekranlara gelen 13. bölümde dizimizde Yüzbaşı Olcay karakterine hayat veren Sedat Mert ölerek diziden ayrıldı.

Sedat Mert İsimsizler dizisinin sezon finalinde diziden ayrıldı bu nedenle İsimsizler dizisi yeni sezon oyuncu kadrosunda ne yazık ki Sedat Mert yer almayacak. İsimsizler dizisinin sezon finalinde Olcay teröristlerin elinde düşer ve bir terörist tarafından öldürülerek videosu Fatih’e gönderilir.

İsimsizler dizisinin sezon finalinde sadece Yüzbaşı Olcay değil aynı zaman da Murat ve Seher de şehit olarak İsimsizler dizisine veda etmiştir. İsimsizler dizisi yeni sezon hikayesi çok farklı karakterler ile devam edecek.

Sedat Mert resmi instagram hesabından yaptığı açıklamada da diziden ayıldığını Şehit Oluruz etiketi ile doğruladı.

İsimsizler dizisi oyuncu kadrosundan ayrılan  Sedat Mert’e dizimize verdiği katkılardan dolayı teşekkür ediyor yeni rollerinde başarılar diliyoruz.

dizibilgi google play

İsimsizler Olcay Öldü mü? Sedat Mert İsimsizler Dizisinden Ayrıldı mı? (7 Yorum)

  1. Daha ayrılan oyuncunun adını bilmiyosunuz, oyuncumuz diyosunuz!!! Murat değil Ahmet ve Kürşat çıkmış diziden. Afran da, Gözcü de, Berfin de….. Ve nerdeyse hepsi.. E Fatihle dayıyıda çıkaraydınız da yeni bi dizi yapaydınız bari, hiç olmazsa onca bedduayı almazdınız…

  2. The ED as a result of that surgery may be either temporary or permanent. Use these circumspectly however, as they may lower blood glucose levels, that is an unsatisfactory effect that face men whose blood glucose levels are properly balanced.

  3. Bence 2 sezon değil 3 sezon devam etmeli bu dizi destek verin sözü bırakın isimsizlere el verin