İsimsizler Kürşad Öldü mü? Volkan Keskin İsimsizlerden Ayrılacak mı?

Burak 21 Haz 2017 isimsizler  0

İsimsizler dizisinden ayrılık haberleri peş peşe gelemeye devam ediyor. İsimsizler dizisinde 8 başrol ve yan baş rol oyuncusu diziden ayrılırken dizinin resmi sosyal medya hesaplarında 8 ölür bin diriliriz mesajı yayınlandı. Bu mesaj ile İsimsizler dizisinden 8 oyuncunun diziden ayrılacağı kesinleşmiş oldu.

[mavibuton]İsimsizler[/mavibuton] dizisinden 2. sezonda ayrılan oyuncular için tıklayınız. Bilindiği üzere İsimsizler  dizisi son anda yeni sezon onayını almış düşük reytingler nedeniyle dizinin final korkusu bir türlü dinmemişti.

Paralel örgüt ile mücadeleyi derinlemesine ve gerçek yaşanan olaylar ile ilişki kurularak anlatılan İsimsizler  dizisinde Kürşad karkateri başarılı bir istihbarat polisiydi ve kaymakam Fatih’in de adeta eli koluydu. Bir çok saldırı Kürşad’ın aldığı istihbari bilgiler ile önceden alınan tedbirler sayesinde alınmıştı.

İsimsizler dizisinin yeni sezonunda yeni konular ve yeni başrol oyuncularının diziye dahil olması bekleniyor bu nedenle de bu kadar başrol oyuncusunun diziden ayrılmasını hoş görebiliriz. Bakalım İsimsizler’in ikinci sezonu bekleneni karşılayabilecek mi?

İsimsizler dizisine Kürşad  karakterine hayat veren Volkan Keskin’e yeni sezonda yer alacağı projelerde başarılar diliyorum. Volkan Keskin’e İsimsizler  dizisine verdiği katkılardan dolayı da başarılar diliyoruz. İsimsizler dizisinin 19 haziran akşamı ekranlara gelen sezon finali bölümünde Kürşad karakteri şehit olmuştur. 

Osman Wöber Kimdir ? İsimsizler Kurmay
Kayra Şenocak Kimdir ? İsimsizler Yadigar
Atsız Karaduman Kimdir ? İsimsizler Kor Yakup
Berkan Şal Kimdir ? İsimsizler Hatem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir