isimsizler Handan kimdir? Hande Soral

Burak 13 Ağu 2017 isimsizler  0

isimsizler dizisinin 2. sezonu için kadro geliştirme çalışmalarına hız verildi. Bensu Soral’ın kardeşi Hande Soral’a ise diziye yeni katılacak kadın başrol oyunculuğu için teklifte bulunulmuştu.

Hande Soral İsimsizler dizisinden gelen Handan karakteri teklifini kabul etti. İsimsizler dizisinde yeni sezonda diziye yeni girecek Handan karakterine Hande Soral hayat verecek

Bilindiği üzere İsimsizler dizisine Algı Eke doktor Elif karakteri ile izleyicisi karşısında yer almıştı; ancak Doktor Elif karanlık kişiler ile kurduğu irtibat sonrasında öldürülerek diziden ayrılmıştı. İsimsizler dizisine geç olsa da yeni bir kadın başrol geldi. Alı Eke’nin boşluğunu Handan karakteri ile Hande Soral dolduracak

İsimsizler Handan Kimdir?

Handan gözü kara bir İsimsiz kahramandır. Ülkenin geleceği için çalışan ve ülkemizi dış güçlerin oyunlarından korumaya çalışan İsimsiz kahramanlardan oluşan bir gruba dahildir.

Hande Soral Kimdir?

1987 yılında Bursa’ın İznik ilçesinde dünyaya gelen Hande Soral kendisi gibi oyuncu olan kardeşi Bensu Soral’ın ablasıdır. Komedi Dükkanı programına seyirci olarak katılan Hande Soral’ın güzelliği Tolga Çevik’in dikkatini çekti ve hayatı değişti.  İlk olarak Komedi Dükkanı’nda konuk oyuncu olarak yer alan Hande Soral daha sonra Küçük Kadınlar, Yılanların Öcü, Kalbim Yangın Yeri, Evlat Kokusu başrol olarak yer aldığı dizilerden bazılarıdır.

İsimsizler 14. bölüm fragmanı yeni sezon

 

Osman Wöber Kimdir ? İsimsizler Kurmay
Kayra Şenocak Kimdir ? İsimsizler Yadigar
Atsız Karaduman Kimdir ? İsimsizler Kor Yakup
Berkan Şal Kimdir ? İsimsizler Hatem

“isimsizler Handan kimdir? Hande Soral” üzerine 2 yorum

  1. helin dedi ki:

    Bensu soral olsaydi bari

  2. X dedi ki:

    Ne alaka hande soral

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.