İsimsizler Fatih Kimdir?

Yapımcılığını Barakuda Film ve Es Film’in üstlendiği İsimsizler dizisinde başrol olarak yer alacak Uğur Güneş’in hangi karaktere hayat vereceği belli oldu. İsimsizler dizisinde korkusuz diplomat Fatih karakterine Uğur Güneş hayat verecek.

Uğur Güneş Kimdir?

İsimsizler dizisinde Murat karakterini canlandıracak olan Uğur Güneş 13 Ocak 1987 yılında Ankara’da doğdu.Hem karakteri hem de oyunculuğu oldukça beğenilen Uğur, eğitimini Ankara’da tamamlamıştır.Urfalıyım Ezelden adlı dizide Çetin karakterini canlandıran  oyuncu Şeytani – Racim adlı sinema filminde de oynamıştır.Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Tuğtekin karakterini canlandırmıştır.


Senaryosunu Mustafa Burak Doğru, Serkan Birlik, Ayça Mutlugöl ve Hale Çalap’ın yaptığı İsimsizler dizisinde İsviçre’ye diplomat olarak tayin olan Fatih Virankaya Kaymakamı’nın şehit edilmesiyle fikrini değiştirip Başkan ile konuşarak şehit Kaymakamın yerine Virankaya’ya atanmasını konu alacak

İsimsizler Fatih Kaymakam Kimdir?

7 kişilik ekibiyle bölgedeki terör olaylarını sonlandırmaya çalışan Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atandığı sırada, Virankaya’dan gelen acı vatansever Fatih için hayatının dönüm noktası olur. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih, Başkan’ın onayını alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur.
Gönlü vatan sevgisiyle dolu olan Fatih ateş hattı olan Virankaya’ya geldiğinde onu 7 kişilik bir ekip karşılar.Bu ekipte tıpkı Fatih gibi vatansever ,söz konusu vatan ise gerisi teferruattır diyen gönüllülerden oluşmaktadır.

Fatih ve ekibinin işleri çok zordur.Çünkü öncelikle görünmez ,namert düşmanlarının maskelerini düşürmek zorundadırlar.Çünkü düşmanları mert değildir.Onları kullanan maşalar vardır.

İsimsizler Dizisi Tanıtım Fragmanı