isimsizler Dizisi Nerede Çekiliyor?

isimsizler dizisi çok yakında Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. İsimsizler dizisinin çekimlerine Konya’da başlandı. Güneydoğu Anadolu bölgesinde bir kasabada  Kaymakamlık görevini canı gönülden yapan bir kaymakamın teröre ve teröriste karşı verdiği mücadelenin konu alınacağı isimsizler dizisi için çekimleri devam ediyor.

İsimsizler dizisi çekimleri ilk olarak şehit düşe kaymakam Muhammed Safitürk’ün görev yaptığı Mardin’in Derik ilçesinde başladı; daha sonra ise çekimleri Balıkesir ilinin Bigadiç ilçesine alındı. Bigadiçte fiüran seçimine başlandı bile

İsimsizler dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için [mavibuton]tıklayınız[/mavibuton]

İsimsizler dizisi için Mardin ve çevre Güneydoğu bölgesinde çekim mekanları arandı; ancak bölgede terörün yoğun olması sebebi ile çekimlerin benzer bir doğa yapısı gösterdiği Balıkesir bölgesinde yapılmasına karar verildi.

İsimsizler dizisi için ise Kazak bir şarkıcı ile anlaşıldı. URAN ENSEMBLE’ye ait şarkı ile izleyicisi karşısına çıkacak İsimsizler dizisinin aksiyon şarkısının ismi ise ER TURAN

isimsizler Dizisi Tanıtımı

Daha önce Fox Tv asker temalı yeni dizisi Savaşçı’yı tanıtmıştı; Kanal D ise Fox Tv’den iki gün sonra yine benzer bir konu ile izleyicisi karşısına çıkacak İsimsizler dizisini tanıtı.

 

isimsizler Dizisi Nerede Çekiliyor? (3 Yorum)