İsimsizler Dayı Öldü mü? Bülent Alkış İsimsizler’den Ayrılacak mı

Burak 20 May 2017 isimsizler  0

İsimsizler dizisinin 22 mayıs pazartesi günü ekranlara gelecek 9. bölümünde Saver ve adamları ile girdiği çatışmada Özel Harekat Polisi Dayı yaralanıyor. Bilindiği üzere İsimsizler dizisinde Lakabı dayı olan ve

Hasan Bozkırlı isimli bir karaktere hayat veren Bülent Alkış’ın sezon sonu sözleşmesi bitecek. İsimsizler dizisi sezon finaline giderken böyle bir ayrılığın olup olmayacağı çokça konuşulan konular arasında yer aldı. 

Özellikle İsimsizler dizisi 9. bölüm fragmanında bir de de Dayı’nın evladı kadar sevdiği polis Murat mezara toprak atınca akıllara İsimsizler’de Hasan Bozkırlı öldü mü ölecek mi soruları sıkça sorulmaya başlandı. Biz size kesin olmayan bir cevap verelim.

Bizim araştırmalarımıza göre İsimsizler  dizisi 2. sezonu ile 2017 2018 sezonunda da izleyicisi karşısında olmaya devam edecek. İsimsizler  dizisi Hasan Bozkırlı’sız olmaz. İsimsizler  dizisi senaryosu ve oyuncu kadrosu ile çok beğenilen bir yapım olsa da pazartesi günleri 7. oluyor ve reyting sorunu yaşıyor. Reytingleri sıkıtnılı olan bir yapımdan ayrılan olmaz üstüne yeni isimler de kadroya dahil edilerek izleyici çekmeye çalışılır. Veya bir aksiyon olur ölecekken ölmez bir mucize olur bu da izleyicinin dikkatini çeker.

 

İsimsizler  dizisinde Dayı bence kesin ölmeyecek; yaralı olarak çatışma bölgesinden çıkarılarak hastahaneye kaldırılacak. Murat’ın toprak attığı ise Saver’in cesedi gibi.

[saributon]İsimsizler oyuncu kadrosu[/saributon] için tıklayınız

İsimsizler Dayı Ölecek mi Videosu

 

Osman Wöber Kimdir ? İsimsizler Kurmay
Kayra Şenocak Kimdir ? İsimsizler Yadigar
Atsız Karaduman Kimdir ? İsimsizler Kor Yakup
Berkan Şal Kimdir ? İsimsizler Hatem

“İsimsizler Dayı Öldü mü? Bülent Alkış İsimsizler’den Ayrılacak mı” üzerine 1 yorum

  1. Yavuz dedi ki:

    Peki doktor rolünü oynayan algı eke kesin öldümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.