İsimsizler 14. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Güncelleme 5 eylül

İsimsizler 14. Bölüm yeni sezon başlama tarihi belli oldu. Medyada çıkan haberlere göre İsimsizler 14. Bölüm 11 eylül pazartesi günü izleyicisi karşısında olacak.

İsimsizler 14. Bölüm yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. İsimsizler yeni sezon tanıtım fragmanında Kaymak Fatih’in kurtulduğu görülüyor. Fragman sayfanın en altında. 

[saritext]Güncelleme 02.08.2017 [/saritext]: [mavitext]İsimsizler  dizisi yeni sezon çekimleri başlama tarihi basın ile paylaşıldı. İsimsizler  dizisinin 2. sezonu için çekimler 15 ağustos salı günü başlayacak[/mavitext]

Kanal D ekranlarının final yaptı yapacak derken on haftalarda gösterdiği performans ile yeni sezon sözleşmesini kapan İsimsizler dizisi 19 haziran pazartesi günü 13. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda etti.

İsimsizler dizisi yapımcısı Es Film ve Barduka Film ile Kanal D arasında muhtemelen 13 bölümlük ilk yayın hakları sözleşmesi imzalanmış ve yeni sezon için bir 20 bölüm daha çekilmesi için imzalar atılmıştır.

İsimsizler 14. Bölüm Yayın Tarihi?

Televizyonlar Türkiye’de Eylül’ün 2. haftası ile Haziran’ın 3. haftası arasında en çok izlenen dönemini yaşıyor. Bu haftalardan önce veya sonra televizyon izleyici kitlesinde çok büyük düşüşler yaşanıyor. Bu nedenle de yapımcılar biraz geç veya biraz erken bitirelim gibi bir düşünce de olamıyor; zira izleyici olmayınca reytinglerden birden çakılıyor; ya dizi kötü bir başlangıç yapıyor sezona yada kötü bir sezon finali. Bu nedenle 19 haziranda sezon finali yapan İsimsizler dizisinin eğer gün değişikliğine gitmez ise 18 eylül 2017 pazartesi günü 14. bölümü ile ekranlara gelmesini bekliyoruz.

İsimsizler 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İsimsizler dizisinin 2. sezon başlama tarihi şuanda net olarak açıklanmadı; İsimsizler dizisi 2. sezonun eğer gün değişikliği olmaz ise 18 eylül pazartesi günü başlaması planlanabilir; ancak İsimsizler dizisi 2. sezonda başarı göstermek istiyorsa Pazartesi Çarşamba, Cuma ve Pazar günlerinden uzak durmalı. Zira bu günlerde İsimsizler dizisi izleyici kitlesinin açık tercihi olacak başarılı diziler var.

İsimsizler 14. Bölüm Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

 

dizibilgi google play

İsimsizler 14. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? (1 Yorum)

  1. Kimse olmesin gerci olmeseler bile 14.bolumde gostermezler 15 ve 16. Bolumde anca gosterseler