İrem Derici İle Eğlenmene Bak Neden Yok Yayından mı Kaldırıldı

Burak 17 Tem 2017 Haberler  0

İrem Derici İle Eğlenmene Bak 21 Temmuz 9. bölümü ile cuma akşamı yayınlanması bekleniyordu. Ancak 21 Temmuz Cuma akşamı Kanal D’nin yayın akışından kaldırıldığı bildirildi. Kanal D konuyla ilgili bir açıklamada bulunmadı. Konuyla ilgili bir değişiklik olursa buradan sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. 

İrem Derici İle Eğlenmene Bak 14 Temmuz Cuma akşamı Kuşum Aydın, Elif Kaya, Cem Kılıç, Aynur Aydın, Emre Ubeyli, Hazal Babalık katılımıyla oldukça zevkli bir programa imza atmıştı. Hem yarışma hem şarkı ve eğlence programı olan İrem Derici İle Eğlenmene Bak  İrem Derici’nin sunumuyla daha renkli hale geliyordu.

Bütün bunlara rağmen İrem Derici İle Eğlenmene Bak beklenen reytinglere bir türlü ulaşamamıştı. İrem Derici’nin programı başlarda iyi bir reyting yakalamayı başarsa da  son programında 27. sıralara kadar geriledi. Kanal D’nin düşük reytinglerden dolayı programla ilgili bir düzenlemeye gideceği bekleniyor. Ayrıca daha 9. Bölüm fragmanının yayınlanmaması da programın tamamen kaldırıldı mı sorularını da beraberinde getiriyor.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.