İrem Derici İle Eğlenmene Bak Neden Yok Yayından mı Kaldırıldı

İrem Derici İle Eğlenmene Bak 21 Temmuz 9. bölümü ile cuma akşamı yayınlanması bekleniyordu. Ancak 21 Temmuz Cuma akşamı Kanal D’nin yayın akışından kaldırıldığı bildirildi. Kanal D konuyla ilgili bir açıklamada bulunmadı. Konuyla ilgili bir değişiklik olursa buradan sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. 

İrem Derici İle Eğlenmene Bak 14 Temmuz Cuma akşamı Kuşum Aydın, Elif Kaya, Cem Kılıç, Aynur Aydın, Emre Ubeyli, Hazal Babalık katılımıyla oldukça zevkli bir programa imza atmıştı. Hem yarışma hem şarkı ve eğlence programı olan İrem Derici İle Eğlenmene Bak  İrem Derici’nin sunumuyla daha renkli hale geliyordu.

Bütün bunlara rağmen İrem Derici İle Eğlenmene Bak beklenen reytinglere bir türlü ulaşamamıştı. İrem Derici’nin programı başlarda iyi bir reyting yakalamayı başarsa da  son programında 27. sıralara kadar geriledi. Kanal D’nin düşük reytinglerden dolayı programla ilgili bir düzenlemeye gideceği bekleniyor. Ayrıca daha 9. Bölüm fragmanının yayınlanmaması da programın tamamen kaldırıldı mı sorularını da beraberinde getiriyor.

dizibilgi google play