İrem Derici İle Eğlenmene Bak Neden Final Yaptı?

İrem Derici ve Armağan Çağlayan arasında kriz büyümeye devam ediyor. İrem Derici İle Eğlenmene Bak sunucusu İrem Derici ve İrem Derici İle Eğlenmene Bak programı koordinatörü Armağan Çağlayan arasında program çekimlerinin iptal olması sebebi ile kriz çıkmıştı.

İrem Derici’nin İrem Derici İle Eğlenmene Bak programı çekimlerine hasta olduğu için gelmemesi sonrasında ise aynı gün akşam Kıbrıs’ta verdüiği konserde olanca heyecanı ile sahne alması ile kriz başlamış ve Armağan Çağlayan İrem Derici’yi iş ahlakı olmaması sebebi ile eleştirmişti. Armağan Çağlayan eleştiri dozunu arttırarak Allah Islah Etsin paylaşımında bulunmuştu.

Şimdi gelelim işin arka planına. Armağan Çağlayan İrem Derici’nin popüleritesini kullanarak ondan bir sunucu çıkarmaya çalıştı; ancan İrem Derici sunucu potansiyeli olmadığını programın reytinglerine bakarak anladı ve program ile ilgili isteği ve hevesi bitti. Bu iştahsızlık ise böyle sorunların ortaya çıkmasına neden oldu.

Sizce İrem Derici İle Eğlenmene Bak çok iyi reytingler alsaydı Armağan Çağlayan böyle bir paylaşımda bulunabilir miydi? Bu durumda benim anladığım Armağan Çağlayan İrem Derici İle Eğlenmene Bak programının üstünü çizdi ve bu programdan bir şey olmayacağını anladı sonrasında  ise program final yapmadan önce kendi ismini ön plana çıkararak son kez İrem Derici İle Eğlenmene Bak yararlanmak istedi. Tabi ki bu benim tahminim; ancak Armağan Çağlayan son zamanlarda kulislerde konuşulmaktan çok uzak bir isim iken şimdi her yerde Armağan Çağlayan ve bu tartışma konuşuluyor.

dizibilgi google play

İrem Derici İle Eğlenmene Bak Neden Final Yaptı? (3 Yorum)

  1. Purogram cok popileteydi baska bi kanalda irem dericiyle eylenmene baki gormeyi bekliyoruz bakalim buna kac kisi sepeplenecektir. Ankete herkezi davet ederim…