İntiharcı Oyuncu Kadrosu Karakter Listesi

Burak 15 Ağu 2017 Oyuncu Kadrosu  0

İlker Kaleli sonunda ekranlara dönüyor. Son olarak Poyraz Karayel dizisi ile adete bir dünya starı olmayı başaran İlker Kaleli İntiharcı dizisi ile izleyicisi ile buluşacak. Star Tv’nin internet platformu Puhu Tv’de yayınlanacak olan İntiharcı dizisinin senaryosunu ‘Bodrum Masalı’ ve ‘Meryem’ dizilerinde imzası bulunan ekip Başar Başaran ve Emre Özdür yazacak. 

Dizinin ismine biz İntiharcı  desekte özgün bir isim arayışları devam ederken özgün isim bulunamaması halinde İntiharcı olarak devam edeceği öğrenildi. Diğer tarafran İntiharcı dizisinde İlker Kaleli ile başrolü paylaşacak kadın oyuncu da aranmaya devam ediyor. Bir çok ünlü isme teklif gitti gelen bilgiler arasında. 

Bilindiği üzere geçen sezon Fi dizisi ile  büyük ses getiren Puhu Tv bölüm başı 8 milyon izlenmeye ulaşarak da bir rekora imza atmıştı. Puhu Tv yetkilileri İlker Kaleli’nin yeni dizisi İntiharcı’dan da aynı başarıyı bekliyor. İlker Kaleli’nin yeni dizisinin ilk etapta 60 dk ve 13 bölüm çekilmesi ve sonrasında alına n izlenme sayılarına göre devamının getirilmesi düşünülürken dizinin 2018 ocak ayında yayında olması bekleniyor.

İntiharcı Dizisi Oyuncuları

İlker Kaleli

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“İntiharcı Oyuncu Kadrosu Karakter Listesi” üzerine 1 yorum

  1. Asi dedi ki:

    Bir poyraz karayel gibi olmaz bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.