İnstagram ve Twitter’a Neden Girilmiyor? Erişim Ne Zaman Açılacak? 27 – 28 Şubat

Burak 28 Şub 2020 Haberler  0

Türkiye’de sıkça kullanılan, br çok habere tanıklık eden sosyal medya ağları İnstagram ve Twitter’a erişim 27 Şubat’ı 28 Şubat’a bağlayan gece kapatıldı. Bunun Sebebi Ne? Sosyal Medya Çöktü mü? Ne Zaman Açılacak? gibi soruların cevabını sizlere vermeye çalışacağız.

İnstagram ve Twitter Neden Kapatıldı? 27 – 28 Şubat

Türkiye’de çıkan çoğu haberin kaynağı olan sosyal medya yanlış haberlere mahal vermemek için kapatıldı. İdlib’de askerlerimize düzenlenen hain saldırı sonucu bir çok şehit verdiğimizi üzülerek belirtmekteyiz. Büyük tepkilere yol açan bu haber sosyal medyayı kasıp kavurmaya, asılsız haberleri desteklemeye başlamıştı. Bu yüzden sosyal medyaya erişim kısıtlandı. Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

İnstagram Twitter Ne Zaman Açılacak?

Türkiye’de gazeteciliğin yanlı olduğu bu dönemde insanlar bilgilere sosyal medyadan erişmek istiyor. Ama ne kadar doğru bilgiler olsa da kulaktan dolma bilgiler de bir hayli fazla. Bu yüzden kapanan İnstagram ve Twitter 28 Şubat akşamına doğru erişim sıkıntısının tamamen ortadan kalkacağını düşünüyoruz.

Dizibilgi.tv yönetimi olarak Türk milletine baş sağlığı diliyoruz..

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir