İnsanlık Suçu Esra (Cansu Dağdelen) Kimdir?

Burak 07 Şub 2018 Oyuncu Kadrosu  0

İnsanlık Suçu Dizisi Esra (Cansu Dağdelen) Kimdir?

Kalan D de izleyicisi ile buluşmak için gün sayan İnsanlık Suçu dizisinde rol alacak olan oyuncular da netleşmeye başlamış durumda. Dizide Cemal’in kız kardeşi Esra’yı Cansu Dağdelen canlandıracak. Cansu Dağdelen Kimdir ? Yakından tanıyalım.

cansu dağdelen eti reklamı

İnsanlık Suçu Esra Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu

1987 yılında İstanbulda doğmuştur. 1.68 cm boyunda olan oyuncu 50 kg dır. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra oyunculuk ile ilgilenmeye başlamış ve Med Yapım Akademi ve Plato Film’de oyuculuk eğitimleri almıştır. Aslı İslamoğlu Agent& Manegement ajansına kayıtlı olan Cansu Dağdelen reklam filmleri ile ekran kariyerine başlamıştır.

cansu dağdelen

Daha sonra Kalbim Seni Seçti dizinde canlandırdığı Melis karakteri ile dizi kariyerine başlamıştır. Bu dizide Ebru Cündübeyoğlu , İdil Fırat ve  Sermiyan Midyat gibi isimlerle birlikte rol almıştır. Daha sonra 2 Yaka Bir İsmail isimli dizide Hande karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. 2014 yılında ise Kadim Dostum dizinde yer almış ve beğeni toplamıştır. Bu dizide Şermin karakterine hayat vermiştir. Son olarak ekran ömrü sadece 1 bölüm olan Hayati ve Diğerleri dizisinde yer almıştır.

 

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.