Menü Aç/Kapat
İnadına Aşk 16. Bölüm 2. Fragmanı Özeti 15 Ekim İnadına Aşk 08.10.2015
İnadına Aşk 16. Bölüm 2. Fragmanı Özeti 15 Ekim

İnadına Aşk 16. Bölüm 2. Fragmanı ne Zaman Çıkar ? 13 Ekim Günü Neler Olacak İşte Özeti ve Tüyoları…

Fox Tv ekranlarında izlenen İnadına Aşk dizisi Yeni Bölüm ve fragmanlarını hızla hazırlamaya devam ediyor. Her Perşembe Günü ekrana gelen dizi önümüzdeki hafta 13 Ekim Perşembe günü yine karşımızda olacak. 16. Bölümü ile izleyici ile buluşacak dizinin 2. Fragmanı çıktığı an sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bakalım Bu bölümde Neler Yaşanacak. Karadenizli ailelerin hikayesini konu alan dizi insanaları çık güldürdüğü gibi duygulandıran sahnelerde bölümlerinde bulunuyor.

inadına aşk 16. bölüm özeti tüyoları

İnadına Aşk 16. Bölüm Neler Yaşanacak İşte Özeti ; 

Her geçen gün daha komik ve eğlenceli hal alan dizi de 13 Ekim günü yaşanacaklar sizi yine çok güldürecek. Defne ‘nin sürpriz haberi diziyi hareketlendirir. Yalın’a hamile olduğunu haber vermesi açısından ikilemde kalan Defne sonunda Yalın’a o güzel haberi verir. Dizinin 2. Fragmanı genelde Pazartesi veya Salı günleri yayınlanıyor.

Habibe ile Yeşim arasındaki sular durulurken Toprak tehlikeli sularda yüzer eski karısı ile daha çok görüşmeye başlayan Toprak yanlış anlaşılmalara mahal verir.

İnadına Aşk 16. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı 13 Ekim

16. Bölüm 2. Fragmanı

İnadına Aşk 16. Bölüm ve 2. Fragmanı hakkında bize yorum yazmayı unutmayın…
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Popüler Haberler