İnadına Aşk 14. Bölüm 1 Ekim Neden Yayınlanmıyor ? Günü Mü Değişti ?

İnadına Aşk Yeni Bölüm ve Fragmanı Neden Yok ? Dizinin Günü veya Kanalı Mı Değişti ? İnadına Aşk 1 Ekim Bölümü Neden Yok ? Yayından Mı Kalktı ? Bitti Mi ?

Ekranların Sevilen dizisi İnadına Aşk geçtiğimiz günlerde 13. bölümü ile Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluştu. 24 Eylül günü ekrana gelen yeni bölümde izleyiciye güzel bir bölüm sunan İnadına Aşk 1 Ekim yeni bölüm fragmanı olarak yayınlamadı. Dizinin 1 Ekim 14. bölümünün olmamasının sebebi dizinin gününün değişmesi…

Artık İnadına Aşk Yeni Bölümleri Her Pazartesi Ekranlarda olacak. Buna Göre dizinin 14. bölümü 5 Ekim Pazartesi günü izleyicisiyle buluşacak.

Sizce Pazartesi Günü diğer kanallarda olan Paramparça , Kırgın Çiçekler ve Güneşin Kızları gibi dizilerin olması İnadına Aşk Reytinglerini düşürür mü ? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Peki Fox Tv İnadına Aşk Gününü Neden Değiştirdi

Bizce İnadına Aşk dizisinin gününün değişmesi bir strateji olarak görülebilir. Diğer yandan Fox Tv’nin diğer dizilerinden Kocamın Ailesi yeni sezona başlıyor bu yüzden de İnadına Aşk dizisinin günü değişti.