İlker Kaleli Yabancı Dizisinden Neden Ayrıldı?

Yabancı Dizisinde bir süredir adı geçen İlker Kaleli, Yabancı dizisinde Ateş karakterini canlandırması kesinleşmişken, son anda Yabancı dizisinden ayrıldı. Peki İlker Kaleli Yabancı dizisinden neden ayrıldı? bu soruyu merak edenlere cevabımız yazımızda.

İlker Kaleli Yabancı Dizisinden Neden Ayrıldı? Diziden Ayrılma Sebebi Ne?

İlker Kaleli’nin yeni sezonda 2019-2020 sezonunda yayınlanacak olan yeni dizi Yabancı isimli dizide Pınar Deniz ile birlikte başrol oynayacağı konuşuluyordu. Kesinleşmişti de. Ancak İlker Kaleli, son anda diziden ayrılma kararı aldı.

Peki İlker Kaleli bu yeni dizi projesinden Neden Vazgeçti? Neden Dizi Başlamadan Diziden Ayrıldı? Neden bu kararı aldı?

iDDİAYA GÖRE AYRILMA SEBEBİ ; İlker Kaleli, hippi rolü ile BBC dizisi The Serpent’ta oynamak için teklif almış ve kabul etmiş. İlker Kaleli, bu dizinin Tayland çekimleri nedeni ile Yabancı dizisinden ayrıldığı söyleniyor.

İlker Kaleli’nin son anda oynamaktan vazgeçtiği bir dizi de geçmişte Beren Saat ile oynayacakları Tren filmi projesi.

The Serpent Dizisi Konusu

Kaleli, Hindistanlı ünlü seri katil Charles Sobhraj’ın ilginç hikayesini konu edinen dizide 70’li yıllarda yaşayan bir hippiyi canlandıracak. İngiltere’de BBC One, diğer ülkelerde Netflix’te yayınlanacak The Serpent dizisinin çekimleri eylülde Tayland’ta başlayacak.

Konusu gerçek bir hikayeye dayanan dizi, 1970’lerde Hindistan, Tayland ve Nepal’deki 20 batılı gezgin gencin, çözülmemiş cinayetlerinin baş şüphelisi olan Charles Sobhraj’ın öyküsünü temel alıyor.

Yabancı Dizisinde Kim Oynayacak?

Pınar Deniz’in Yabancı dizisindeki partneri kim olacak şimdi bu soru sorulmakta?

dizibilgi google play