İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz Gün Değiştirdi Final mi Yapacak

İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz Final Yaptığını Açıkladı

İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz yarışması eylül ayından beri çok kötü reytingler almıştı. Star Tv hiç bir programı göstermediği desteği ve tahammülü göstermişti; ancak Star Tv’de İlker Ayrık’ın arkasından çekildi; zira Star Tv zarar etmeye başlamıştı.ilker-ayrikla-var-misiniz-yok-musunuz-final-aciklamasi-resimleri

Ünlü isimleri konuk alarak yeniden dirilmek isteyen İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz’u ünlü isimler bile kurtarmadı. Son olarak Zuhal Topal ve eşi Korhan SAYGINER’i konuk alan İlker Ayrık yine bekleneni veremedi. Star Tv ise İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz’u stok bölümlerini yayınlamak için 22:05’e aldı. İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz 35. bölümü ile 30 ekim pazar akşamı final yaparak ekranlara veda edecek.

İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz Hangi Günler Yayınlanıyor?


İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz yarışması gün değiştirdi. İlker Ayrık’ın sunumu ile ekranlara gelmeye devam eden Var mısınız Yok musunuz yarışması artık pazartesi akşamı ekranlarda olacak.

Kanal D’den Star Tv’ye geçen İlker Ayrık ne yazık ki yeni yarışması İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz’da tutturamadı. İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz yarışması her hafta reyting kaybediyor.

Kanal D ne yazık ki İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz yarışmasını daha fazla devam ettirmek istemiyor; şuana İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz yarışması ne yazık ki maliyeleri karşılamıyor. İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz yarışmasının en büyük gideri ise İlker Ayrık’ın aldığı ücret.

İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz yarışması 6 temmuz cumartesi günü aldığı 1.85 reyting ile kendisine ancak 5. sırada yer bulabildi.

İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz Final mi Yapacak?

Evet arkadaşlar bu İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz yarışmasının son şansı. İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz hafta sonu yayınlandığı bölümlerde de 3 ve üzeri reyting alamazsa ekim ayı içerisinde çekilen bölümlerin yayınlanmasının ardından final yapacaktır.

 

İlker Ayrık’la Var mısınız Yok musunuz Gün Değiştirdi Final mi Yapacak (1 Yorum)

  1. BENCE, VAR MİSİN YOK MUSUN DEVAM ETMELİ. ÇOK İYİ YARIŞMADIR VE SUNUCU DA ELİNDEN GELENİ YAPİYOR. İNÇALLAH BU YARIŞMA BİTMEZ, DEVAMİ OLAR.