İlker Ayrık’la Var Mısınız Yok Musunuz Ali ve Selda 23 Temmuz Cumartesi Sonucu

23 Temmuz Cumartesi İlker Ayrık’la Var Mısınız Yok Musunuz Ne Kadar Kazandı

ali ve seda 23 temmuz cumartesi sonucuİlker Ayrık’ın muhteşem sunumu ile ekranlara gelen Var Mısınız Yok Musunuz yarışması 23 temmuz cumartesi günü yeni bölümü ile ekranlara gelecek. 23 temmuz cumartesi akşamı 9.bölümü ile ekranlara gelecek  Var Mısınız Yok Musunuz yarışmasında bu hafta Cumartesi Ali bey ve Selda hanım yarışacak.

Var Mısınız Yok Musunuz 17 Temmuz cumartesi ve 18 Temmuz Pazar günü ne yazık ki “Darbe Girişimi” nedeniyle ekranlara gelememişti. Dolayısıyla  İlker Ayrık’la Var Mısınız Yok Musunuz programı 9. bölümü ile 23 Temmuz akşamı ekranlara gelecek.

İlker Ayrık’la Var Mısınız Yok Musunuz programında 23 temmuz cumartesi akşamı yarışacak ve performans gösterecek olan Ali ve Selda hanımın 41.500 TL’lik teklifi kabul ettiği yönünde bilgiler bizlere ulaştı.

İlker Ayrık’la Var Mısınız Yok Musunuz yarışmasından ne yazık ki dışarıya erken bilgi çok sızmıyor; bu nedenle en geç program Star Tv ekranlarında 23 temmuz cumartesi günü yayınlandıktan sonra sayfamıza eklenecektir.

Evet arkadaşlar tarafımıza gelen bilgi doğru. 23 temmuz cumartesi günü yarışan yarışmacı çiftimiz Ali ve Seda Hamdi Bey’in sunduğu 41.500 TL’lik teklifi kabul etti ve evlerine döndü. Stüdyoda ise sevinç çığlıkları vardı

 

İlker Ayrık’la Var Mısınız Yok Musunuz Ali ve Selda Kaç Para Kazandı?ı

Bu sorunuzun cevabı 23 temmuz cumartesi günü cevabını bulacak.

10 temmuz cumartesi akşamı  Hazine ve Yunus Hamdi Beyin 18.600 TL’lik teklifine ne yazık ki evet demek zorunda kaldı. Hem izleyiciler hemde diğer yarışmacıları Hazine ve Yunus ailesine çok üzüldü dedi

 

İlker Ayrık’la Var Mısınız Yok Musunuz Ali ve Selda 23 Temmuz Cumartesi Sonucu (1 Yorum)