İlk Buluşma Sunucuları Kimler ?

İlk Buluşma Sunucuları Kimler ?

Burak 10 May 2017 Haberler  0

Yapımcılığını 25 filmin yaptığı şaka programı İlk Buluşma’nın sunuculuğunu Şinasi Yurtsever ile Sinan Çalışkanoğlu yapacak.

Formatı tamamen şaka üzerine kurulan programda yarışmacılar için başvurular önümüzdeki günlerde alınmaya başlanacak.

İlk Buluşma  Sinan Çalışkanoğlu Kimdir ?

26 Ocak 1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Akademi İstanbul Tiyatro Bölümünü bitiren Sinan Çalışkanoğlu Pera Güzel Sanatlar Merkezinde oyunculuk dersleri almıştır. Tiyatro alanında çalışmaları olduğu gibi bir çok reklam filminde de oynamıştır. Onu ünlendiren dizi ise milyonların izlediği ve Hasen karakterini canlandırdığı Selena filmi olmuştur. 2010 yılında ise türk Malı adlı dizide Yarcan Kıymık ismini canlandırmıştır. Şanslı Masa isimli prgramda moderatör olmuş 2012 yılında Sabit Kanca filminde rol almıştır. Son olarak Kertenkele dizisinde rol alan oyuncumuz ilk olarak 2007 yılında Yeşim Ceren ile evlenmiş sonra ondan boşanmış ve 2013 yılında ise oyuncu Tuğbe Sarıünal ile evlenmiştir.

İlk Buluşma Şinasi Yurtsever Kimdir ?

23 Mayıs 1977 yılında kayısı diyarı Malatya’da dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Kardeş payı dizisinde Hilmi olarak tanındı. Düğün Dernek, çalgı Çengi ve İşler Güçler gibi sinema filmlerinde rol alan başarılı oyuncu bir çok film ve dizide rol almıştır.

İlk Buluşma Tanıtım Fragmanı

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir