İlk Buluşma Final mi Yapacak? İlk Buluşma Devam Edecek mi?

Burak 25 Tem 2017 Haberler  0

Fox Tv ekranlarında perşembe ve pazar akşamları izleyicisi karşısına çıkan sunuculuklarını Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever’in yaptığı şaka programı İlk Buluşma izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Fox Tv son 2 yıldır bir türlü program tutturamayan Fox Tv’de sonunda muradına ermiş oldu.

Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği İlk Buluşma programında İlk defa buluşan insanlara çok sağlam şaka yapılıyor. Bir görevli ayarlanıyor ve  Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever’in kozmik odadan bildirdiği görevler yerine getirilmeye çalışıyor. Görevler zorlaştıkça kazanılan ara da artıyor. Sonunda ise her şeyin bir şaka olduğu açıklanınca kahkahalar kopuyor.

Örneğin iki bekar bir arkadaşları vasıtası ile ilk defa evlilik görüşmesini getiriliyor. Bekarlardan birisi profesyonel bit oyuncu; diğer şakazedenin arkadaşı ise yarışmacı oluyor ve şakazedenin arkadaşına kozmik odadan görevler geldikçe ortalık kızışıyor.

 İlk Buluşma Devam Edecek mi?

İlk Buluşma programı yaz boyunca Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olmaya devam edecek. Son haftalarda yükselen izlenme oranları yükselmeye devam ederse yeni sezonda da İlk Buluşma  haftada bir gün Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak.

İlk Buluşma Ne Zaman Final Yapacak?

İlk Buluşma aslında konsept olarak uzun yıllar devam edebilecek bir tarzda değil; zira sürekli iki tanışmayan insan ilk defa karşı karşıya getirilecek. Bu durumda İlk Buluşma programı istenmese de belli bir süre sonra kendisine tekrar etmeye başlayacak. Bu durumda insanlar da sıkılmış olacak. Benim şahsi görüşüm İlk Buluşma  programı ekim kasım 2017 aylarında final yaparak ekranlara veda edecektir.

İlk Buluşma Reytingleri

İlk Buluşma 11. Bölüm 23 Temmuz 2017 Pazar 2.56 Reyting ile 3. sırada
İlk Buluşma 10. Bölüm 20 Temmuz 2017 Perşembe 1.83 Reyting ile 10. sırada

İlk Buluşma 9. Bölüm 16 Temmuz 2017 Pazar 2.56 Reyting ile 4. sırada
İlk Buluşma 11. Bölüm 13 Temmuz 2017 Perşembe 2.56 Reyting ile 15. sırada

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.