İletişim

Merhaba site yönetimi olarak sürekli sizlerden gelen talep, öneri ve şikayetleri değerlendirmek isteriz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Yapmanız gereken aşağıda yer alan mail adresine mail göndermeniz veya yorum kısmına yorum olarak yazmanız yeterlidir.

Ulaşım: [email protected]

dizibilgi google play

İletişim (8 Yorum)

  1. MERHABA İKRA VE İLKNUR BENİM ADIM BEREN 8 YAŞINDAYIM VE YANIMDA ARKADAŞIM NEHİR VAR İKRA VE İLKNUR VE KUZENİMLE SİZİ ÇOOK AMA ÇOK SEVİYORUZ VE SİZLE İLETİŞİM KURMAK İSTİYORUZ LÜTFEN YAZIMI GÖRÜN. SİZ VEYA BİZ SİZE TELEFON NUMARAMIZI VERELİM: SİZE DE UYGUNSA SİZLE GÖRÜŞMEK İSTİYORUM. HEM DE ÇOK İSTİYORUM. LÜTFEN… ŞUAN EN ÇOK İSTEDİĞİM ŞEY BU. LÜTFEN:)))

  2. merhabalar dizi özetlerinizi youtube kanalımda kullanmak isterim kaynak olarakda sizin sitenii gösteririm kabul ediyorsanız cevabınızı bekliyorum.

  3. Merhaba Dizi Bilgi, sitenizdeki analizleri videolarımızda seslendirerek kullanmak istiyoruz.
    Açıklama kısmında ve dilerseniz videonun seslendirmesinde de kaynak olarak sitenizi gösterebilir, sayfanızın izlenmesine katkı sağlamak isteriz.
    Geri dönüşünüzü bekliyoruz.

  4. Savaşçı dizisinde Velid karakterini oynayan oyuncu hakkında detaylı bilgi yok.sahneleri çok komik.sitenizde olsa iyi olurdu

  5. Kaynağı link halinde gösterip iletişim mailimize de linkini atmanız halinde paylaşabilirsiniz.