İkimizin Yerine Ne Zaman Bitecek ? İkimizin Yerine Final Bölümünde Neler Olacak?

İkizin Yerine Ne Zaman Bitecek ? İkimizin Yerine Final Bölümünde Neler Olacak ?

Kanal 7’nin yeniHint dizisiİkimizin Yerine 8 Eylül Cumartesi akşamı ilk bölümüyle izleyicisi karşısında olacak. Orjinal adı Baluka Vadhu olan dizi Hindistan’da büyük ses getirmiş ve en uzun soluklu dizilerden biri olmuştu. Dizinin yayınlandığı dönemde finalinde neler olacağı büyük merak konusu olmuştu. Dizi yurt dışında final yaptığı için finalinde neler olacağını sizler için araştırdık. Dizi Türkiye’de 600 bölüme yakın yayınlanacak. Dizinin final bölümü diziye yeni başlayanlar için karışık gelebilir çünkü dizinin başlarında çocuk olan başrol oyuncuları dizinin finalinde yetişkin bireyler oluyor. Biz yinede size final bölümünün özetini aktaralım.

İkimizin Yerine Dizisinin Finalinde Neler Yaşanacak ?

Müfettiş Civam’ın suçlanmasıyla bölüm başlar. Annesinin suçsuz olduğunu söyler ve ardından ilaç paketini annesinin cüzdanına koyduğunu söyler. Krish’den özür diler ve annesini eve götürebileceğini söyler. Krish Shivam’a kızar ve annesinin bu acıları çekmesinde en önemli etken olduğunu söyler. Shivam ilaçları kendisinin getirdiğini itiraf eder fakat onların çöp kutusunda saklandığını annesinin cüzdanına nasıl girdiğini bilmediğini belirtir. Polis memuru Nadini’yi suçlayarak kendisine engel olduğunu söyler. Nadini de ialçalrın nasıl olup da annesinin cüzdanında olduğunu anyamadığını belirtir. Krish araya girerek Nadini’yi dışarı çıakrtır ve  artık hatalarınız ailemi çökertmeye başaldı diyerek isyan eder. Nadini  bunları duyunca şok olur ve yalan olduğunu söyler. Krish daha sonra yabancıyı kurtarmak için anneni hapse attırdın diye onu suçlar.Seninle evlendiğimden beri başımdan bela eksik olmadı diyerek suçlamalarına devam eder.Neden aileme bu kadar düşmansın der. Nadini ise annemin iyiliğini düşünüyorum diye yanıtlar fakat Krish eşyalarını topla ve defol git diyerek onu kovar.

Kundan bu olanları görünce kazandığı zaferin mutluluğunu yaşar. Krish’in 48 saat içerisinde Nandini’yi evden postalayacağını bildiğini söyler ve Nandini’nin ağladığını görerek yanına gider. Kundan’ın keyifle sırıttığını görünce bu olayları planladığını anlar ve Nadini Kundan’a sert çıkarak bu yapılanların esiri olmayacağını söyler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Anthony Joshua - Carlos Takam Boks Maçı Ne Zaman Hangi Kanalda ?

Nadini yeniden Krish’in bulunduğu eve gelerek kapıyı çalar. Krish kapıyı açar açmaz Nadini içerikoşar ve Karuna’ya Abrayam aslında Kundan der. Karuna, Triveni ve Krish büyük şok yaşar. Nadini küçükken Kundan ile evli olduğunu gizlediğini söyler. Krish, Nadini’yi susturmaya çalışır. Nadini ise elinde kanıtı olduğunu söyler. Krish artık yalanlarına tahammülüm kalmadı diyerek tokadı patlatır ve bir kez daha Nadini’yi kovalar. Abhayram Nadini’nin arkasından bakarken savaş yeni başladı diye içinden geçirir.

İkimizn Yerine Nasıl Bitecek Finalde Neler Olacak ?

Nadini tapınağa geldiğinde  Kundan da oradadır. Nadini’ye dikkatli ol yoksa kızkardeşin ölür der. Kız kardeşinin üzerine benzin döktüklerini ve istediği anda ateşe verebileceklerini söyler. Nadini onu bırakmasını ve ne istediğini söylemesini ister. Kundan seni istiyorum diye yanıtlayınca Nadini şok olur ve bu imkansız senden nefret ediyorum der. Kundan seçim senin , kardeşinin hayatı senin elinde diye yanıtlar.

Sudha, Nadiniden özür diler. Nadini o esnada Shankan’ı çağırır ve Sudha’yı çok sevdiğini ilan etmesini ister. Sudha şok olur. O esnada Kunda’nın eline kesici birşey aldığını gören Sudha hemen Shivam ike Shankan’ı uyarır. O sırada kargaşa başlar. Kavga esnasında Kunda’nın elindekiyle birilerine zarar vermesini önlemek isteyen Nadini onu bayıltarak düşürür.

Nadini , Shivam’a annesinin adını sorar. O da Anandi Shivvraj diye yanıtlar. Ortam bir anda duygusallaşır ve eski bir görüntü küçük Nadini ve Shivam birbirlerine sarılırlar. O esnada Kundan yerden kalkar ve elindeki silahı Shivam ve Nadini’ye doğrultur. Tam ateş edecekken farklı bir silah sesi duyulur. Polisler Kundan’ı yere indirirler.

Nadini bir kitap yazar. Anandini’nin yaşam seyahati çocuklğundan bu güne. Annesinin masumiyetini yaşantısındaki iniş çıkışları ve karşılaştıklarını anlatır. Shiv ile evliliği ve Nadini’ye olan bağlılığı. Nadini, annesinin duaları sayesinde doktor olduğunu ve Krish ile evlilik yaptığını söyler. Kundan ile birlikte mücadele ettiklerini söyler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sensiz Olmaz 23 Eylül Özeti Sensiz Olmaz 6. Bölüm Özeti Paro'nun inadı

Dizinin final sahnesinde Anandi’nin kızı onun öğrettiklerinden çok şey öğrendiğini ve daima onu yanında hissettiğini söyler. Anandive Nanandi’nin fotoğrafının bulunduğu birkitabı kapatır ve Shivam ile Nandi’nin birlikte olduğunu yazan bir not ile dizi sona erer…

 

Bu Yazımızda Size Ne Hazırladık:

İkimizin Yerine Ne Zaman Bitecek ? İkimizin Yerine Final Bölümünde Neler Olacak? (31 Yorum)

 1. ikimizin yerine cok guzel dizi her gun kacirmadan izliyorum bence hic bitmesin ananndiyi cooook seviyoruum

 2. hint dizileri bitsin diyenler izlemeyin izlemek zorunda değilsiniz seven izler sevmeyen izlemez bu kadar basit zevkler ve renkler tartışılmaz

 3. bence de aşırı derecede saçma bir kızın duygularıyla oynanması sencede güzelmidir

      • Merhaba arkadashlar.Güzel dizi bence ikimizin yerine.Gösterilenlerden çogu gercek hayatta oluyor.Ama fazla hayal ürünüde yok degil.Mesela bir adamin bir süri eli silahli mafyayi alt etmesi gibi.Ama yinede güzel.Izleyenlere iyi seyirler.Ben izliyorum çünkü…

   • yeter artık kapatıverin şu diziyi yada saatini değiştiriverin akşam eve geleyoz yemek yapan yok.. dizi yüzünden… bitsin diye bide onu bekleyoz… Türk milleti herşeyin şeyini çıkareyo…